Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś wieczorem widzowie padną z wrażenia. TVP zaprosiło ikonę!
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.02.2024 12:32

Dziś wieczorem widzowie padną z wrażenia. TVP zaprosiło ikonę!

The Voice Senior
Widzowie padną z wrażenia, gdy zobaczą, kogo zaprosiło TVP. Fot. Pexels/ mat. rekl. TVP

TVP lubi zaskakiwać. I choć złośliwi stwierdzą, że zazwyczaj są to niemiłe niespodzianki, tym razem stanięto na wysokości zadania. Już wieczorem widzowie zobaczą niemal stuletnią gwiazdę o wielkim nazwisku. O kim mowa?

Tego lepiej nie przegapić. Plejada gwiazd w TVP

Radykalnie odchudzona Maryla Rodowicz oraz pozostała trójka jurorów - Halina Frąckowiak, Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik - będą mieli przed sobą spore wyzwanie. Ich wybory będą miały fundamentalny wpływ na powodzenie muzycznej kariery kilku innych osób.

Mowa o dojrzałych finalistach "The Voice Senior", którzy staną przed najważniejszą wokalną batalią w swoim życiu. Co specjalnego przygotowano na ostatnie odcinki uwielbianego widowiska?

"Korona królów", "M jak miłość": Nie żyje Maciej Grzybowski

Finał "The Voice Senior" zapowiada się emocjonująco

W pierwszej części "The Voice Senior" przed obliczem komisji oceniającej staną uczestnicy, którzy będą mieli za zadanie jak najlepiej poradzić sobie w repertuarze dedykowanym swoim bliskim. Wzruszeń, nostalgii i pięknych historii zatem nie zabraknie. Ta sielanka atmosfera nie może ich jednak zmylić.

Jurorzy wskażą bowiem, którzy z uzdolnionych muzycznie bohaterów awansują do finałowego etapu. Węższe grono będzie śpiewało utwory, którymi zaskarbili sobie serca widowni podczas przesłuchań w ciemno. Te wokalne zmagania, które spuentuje wygrana w postaci 50 tysięcy złotych, to jednak nie wszystko, co przygotowano na ten wieczór. Gości specjalnych będzie kilku. Kogo zaprosiła TVP?

The Voice Senior
Widzowie padną z wrażenia, gdy zobaczą, kogo zaprosiło TVP. Fot. AKPA

TVP poszła na całość. W "The Voice Senior" wystąpi prawdziwa ikona

W finale 5. edycji "The Voice Senior" oprócz dotychczasowego zwycięzcy Zbigniewa Zaranka, publiczność będzie mogła zobaczyć na scenie także trio The Voci specjalizujące się w muzyce operowej.

TVP występ zaproponowała także 91-letniej Sławie Przybylskiej, która mimo nobliwego wieku, wciąż, nieprzerwanie od ponad 5 dekad, jest aktywna artystycznie. "The Voice Senior" rozpocznie się w sobotę, punktualnie o 20:00 na antenie TVP2. Będziecie oglądać?

Sława Przybylska
Sława Przybylska. Fot. AKPA