Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazda Polsatu dołączy do Pakosińskiej w "PnŚ"? Padło nazwisko
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.02.2024 07:44

Gwiazda Polsatu dołączy do Pakosińskiej w "PnŚ"? Padło nazwisko

Katarzyna Pakosińska Pytanie na śniadanie
Wiemy kto w "PnŚ" dołączy do Pakosińskiej? Fot. AKPA / KAPiF

Już wiadomo, że nową tajemniczą gospodynią "Pytania na śniadanie" niespodziewanie jest Katarzyna Pakosińska. Kto zostanie jej telewizyjnym partnerem? Tego nazwiska nikt się nie spodziewał.

Nowe "Pytanie na śniadanie" gorsze niż za czasów "starego" TVP"?

"Pytanie na śniadanie" przeszło kadrową rewolucję, która nie pozostała obojętna także na stosunek widzów do tego formatu. Z najnowszych danych wynika, że zwolnienie Idy Nowakowskiej i spółki (praktycznie wszystkich prezenterów, którzy objęli tam pracę po 2016 roku) nie było strzałem w dziesiątkę.

Poranne pasmo TVP od stycznia do lutego 2024 roku w porównaniu do poprzedniego według portalu Press straciło widzów. Program oglądało aż o 77 tysięcy odbiorców mniej, co w skali kilkusettysięcznej widowni jest sporym spadkiem. Parą, która gromadzi przed telewizorami największe audytorium, jest oceniony przez eksperta od mowy ciała duetu Katarzyny Dowbor z Filipem Antonowiczem

Okazuje się jednak, że wkrótce koszulkę liderów może odebrać im ktoś zupełnie inny. Z kim w szranki o miano ulubionej pary stanie Katarzyna Pakosińska?

Katarzyna Pakosińska mogła umrzeć, gdyby nie prawdziwy książę!

Katarzyna Pakosińska może uratować "Pytanie na śniadanie"

Katarzyny Pakosińskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Królowa kabaretów z firmowym uśmiechem, niebywałą energią i pogodą ducha z pewnością zaskarbi sobie sympatię widzów "Pytania na śniadanie". 

Problem tkwi w tym, że dla tak charyzmatycznej gwiazdy trudno jest znaleźć odpowiedniego prezentera. Choć nazwisko padało dużo, żaden typ się nie potwierdził. Do tej pory było jasne, że na kanapie śniadaniówki TVP obok niej usiądzie tajemniczy Piotr. Już wiemy, kto to jest.

Katarzyna Pakosińska
Wiemy kto w "PnŚ" dołączy do Pakosińskiej? Fot. KAPiF

To z nim Katarzyna Pakosińska poprowadzi "PnŚ"? Wcześniej pracował dla Polsatu

Katarzyna Pakosińska stery "Pytania na śniadanie" ma objąć już we wtorek, 20. lutego. Widzów powita, stojąc ramię w ramię z zaskakującym zwycięzcą prezenterskich poszukiwań. To dziennikarz i aktor, który jeszcze niedawno pracował dla Polsat News i prowadził tam "Poranek", a ma za sobą także epizodyczne role w telenowelach "M jak miłość" i "Samo życie". Na fali zmian przy Woronicza zdecydował się na transfer do TVP, gdzie od niedawna jest gospodarzem "Panoramy".

Wiele wskazuje na to, że podobnie jak wcześniej Tomasz Wolny, będzie zatem dzielił występy w serwisie informacyjnym z pracą w porannym formacie. Według nieoficjalnych wieści, do których dotarł Pudelek, ekranowym partnerem Katarzyny Pakosińskiej w "Pytaniu na śniadanie" ma zostać Piotr Jędrzejek. Dobry wybór?