Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor mocno o swoich rówieśnikach, nie gryzła się w język. "Mentalnie jestem wyżej"
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 22.06.2024 15:01

Viki Gabor mocno o swoich rówieśnikach, nie gryzła się w język. "Mentalnie jestem wyżej"

Viki Gabor
Fot. KAPIF

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła opowiedzieć o swoich relacjach z rówieśnikami. Jak się okazuje, wokalistka widzi sporą przepaść w porównaniu do osób w swoim wieku.

Viki Gabor ma za sobą pasmo sukcesów

Viki Gabor zdobyła ogromną popularność jako dziecko występując w programie “The Voice Kids”, a następnie wygrywając Eurowizję Junior. Mimo ogromnych sukcesów wokalistka nadal kontynuuje edukację. Właśnie skończyła pierwszą klasę liceum i postanowiła opowiedzieć o tym, jakie ma podejście do swoich rówieśników. Młoda wokalistka od dawna współpracuje ze starszymi od siebie i z tego powodu czuje pewną różnicę w relacjach z kolegami i koleżankami z klasy. 

Anna Lewandowska zabrała głos po porażce Polaków na Euro 2024. W komentarzach burza

Viki czuje się dojrzalsza od rówieśników

O swoich przemyśleniach na temat relacji z rówieśnikami wokalistka postanowiła opowiedzieć w programie “Onet Rano”. W trakcie rozmowy wyznała, że czuje pewną przepaść pomiędzy tym jak się zachowuje, a jak zachowują się osoby w podobnym do niej wieku. Artystka wytłumaczyła także, co może być tego powodem. 

Myślę, że jakaś tam przepaść jest z moimi rówieśnikami, bo praktycznie cały czas jestem w gronie dorosłych osób, w sumie od dziesiątego roku życia i myślę, że mentalnie jestem wyżej - wyjaśniła gwiazda.

ZOBACZ: Małgorzata Ostrowska się wygadała, taką ma emeryturę. “Bardzo mnie rozśmieszyła”

Viki Gabor jest także bardzo świadoma tego, w jakiej branży funkcjonuje i co się z tym wiąże. Z tego powodu piosenkarka nie porzuciła edukacji i ta nadal zajmuje priorytetowe miejsce w jej życiu. Ogromną rolę w tym temacie odgrywają także rodzice wokalistki.

Mam rodziców, którzy ścigają mnie, jeśli chodzi o szkołę, trzeba mieć też dobre oceny. Szkoła jest ważna, nie wiadomo co będzie za parę lat i czy moja muzyka będzie szła do góry, czy na dół, więc myślę, że mieć jakieś wykształcenie też jest spoko - podkreśliła w wywiadzie dla “Onet Rano”.

Wokalistka ma za sobą pracowity rok

Kariera Viki nie zwalnia jednak tempa i tak nadal jest bardzo aktywna na rynku muzycznym. Koncertuje, występuje na festiwalach, a ostatnio premierę miała jej nowa płyta “Terminal 3”. Krążek promują single “Stop playing games”, “Daj mi znak” oraz “Wizja”, które zostały ciepło przyjęte przez fanów wokalistki. To już trzeci album w jej karierze.

Jakie są wasze wrażenia po Terminal 3? Macie jakąś ulubioną piosenkę? - napisała w ostatnim poście na Instagramie.

ZOBACZ: Krzysztof Rutkowski przygotował prezent dla syna. Luksus to mało powiedziane

Wydanie cieszy się sporym zainteresowaniem za strony fanów, którzy nie szczędzą artystce pochwał. Pod najnowszy postem w serwisie Instagram pojawiła się masa komentarzy wspierających gwiazdę i zawierających gratulacje z powodu kolejnego sukcesu zawodowego.

Sam fizyczny album wygląda bardzo ładnie na relacjach. Duży plus w porównaniu do ID, czy nawet Getaway Deluxe. Za to też należy się pochwała;

Niesamowita płyta. Jesteś wspaniałą artystką;

Uwielbiam twoją płytę każdy kawałek na tej płycie jest świetny - pisali fani wokalistki.