Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marta Manowska jest w ciąży i planuje ślub? Fani nie mają wątpliwości
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.06.2024 18:15

Marta Manowska jest w ciąży i planuje ślub? Fani nie mają wątpliwości

Marta Manowska
fot. KAPIF, Instagram: @martamanowska

Marta Manowska, znana gospodyni programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości", jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Ostatnio gwiazda opublikowała na Instagramie tajemnicze zdjęcie, które wywołało lawinę spekulacji. Marta Manowska pokazała na nim elegancki pierścionek na swoim palcu. Czy to zapowiedź zmian w jej życiu?

Marta Manowska wrzuciła do sieci zdjęcia i rozpętała burzę. Spodziewa się dziecka?

Marta Manowska zdobyła popularność jako prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Jej umiejętność empatycznego podejścia do uczestników i tworzenia ciepłej atmosfery sprawiły, że programy te stały się hitami. Widzowie cenią ją za naturalność, otwartość i autentyczność, co sprawia, że jej prywatne życie jest przedmiotem dużego zainteresowania.

Prezenterka od dawna strzeże swojego życia osobistego. Pomimo licznych plotek, unikała publicznego komentowania swojego związku. W 2019 roku przyznała w jednym z wywiadów, że jest w szczęśliwym związku, ale nie ujawniła ani zbyt wielu szczegółów, ani tożsamości ukochanego.

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… Zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam - wspominała gwiazda.

Wydało się, jaką emeryturę dostaje Alicja Majewska. Trudno uwierzyć

Marta Manowska zaskoczyła fanów. Wkrótce wyjdzie za mąż?

Marta Manowska, którą na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. osób, dodała niedawno zdjęcie, które natychmiast wzbudziło zainteresowanie. Na fotografii szczęśliwa prezenterka zakrywa dłonią twarz, wyraźnie eksponując pierścionek, który wygląda na zaręczynowy. Zdjęcie opatrzyła opisem: "11.06 już niebawem. Czekamy :)", co tylko podsyciło spekulacje. 

Marta Manowska
fot. Instagram: @martamanowska

Fani zaczęli zastanawiać się, czy popularna prezenterka wkrótce wychodzi za mąż. W komentarzach pojawiły się pytania i gratulacje:

- "Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, myślę, a gdzie jest: I SAID YES?", "Chce Pani nam coś oznajmić?", "Gratulacje Pani Marto." - czytamy w wiadomościach pod zdjęciem.

Jakby tego było mało, Marta Manowska opublikowała także inne fotografie, a na jednej z nich delikatnie trzyma się za brzuch. To wystarczyło, aby niektórzy fani zaczęli spekulować również na temat ciąży. W mig internauci wysnuli wnioski, że dziennikarka jest przy nadziei, co przyśpieszyło jej decyzję o ślubie z partnerem.

Marta Manowska
fot. Instagram: @martamanowska

Internauci czekają na wyjaśnienia Marty Manowskiej. Co wydarzy się 11 czerwca?

Termin, który Marta Manowska podała w swoim poście, zbliża się wielkimi krokami. Czy rzeczywiście dowiemy się wtedy o jej zaręczynach, ślubie, a może o ciąży? Wszystkie te spekulacje pokazują, jak wielkie jest zainteresowanie życiem prywatnym gwiazdy. Możliwe, że 11 czerwca odbędzie się jakieś ważne wydarzenie w jej życiu, choć równie dobrze może to być związane z jej zawodowymi planami, np. rozpoczęciem zdjęć do kolejnego sezonu "Rolnik szuka żony".

Czy rzeczywiście Marta Manowska spodziewa się dziecka lub przygotowuje się do ślubu? Na razie pozostaje to tajemnicą, a internauci nie mogą się doczekać wyjaśnień.

Marta Manowska
fot. KAPIF
Marta Manowska
fot. KAPIFMarta