Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > “Rolnik szuka żony”. Widzowie nie mieli litości dla jednego z uczestników
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.04.2024 10:25

“Rolnik szuka żony”. Widzowie nie mieli litości dla jednego z uczestników

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP/VOD/KAPIF

W Wielkanocną niedzielę wyemitowany został “zerowy” odcinek “Rolnik szuka żony”, podczas którego przedstawiono bohaterów najnowszej edycji randkowego show. Wśród nich pojawił się 23-letni Paweł. Część internautów uważa jednak, że młody mężczyzna nie poradzi sobie na gospodarstwie. Dlaczego?

"Rolnik szuka żony". Wyemitowano odcinek "zerowy"

“Rolnik szuka żony” na antenie TVP zadebiutował w 2014 roku i szybko zdobył zainteresowanie widzów, jak i potencjalnych uczestników. Kierowany jest on dla osób zajmujących się pracą na gospodarstwie, poszukujących prawdziwej miłości. Format doczekał się emisji 10 sezonów, a w Niedzielę Wielkanocną wyemitowano odcinek “zerowy” zwiastujący 11 edycję.

Widzowie 31 marca mieli okazję poznać nowych uczestników “Rolnik szuka żony”. Uczucia przed kamerami będzie szukać aż dziewiątka śmiałków: Wiktoria, Agata, Beata, Rafał, Christoph, Sebastian, Marcin, Dominik i Paweł.

Ania i Kuba z "Rolnika" na dniach zostaną rodzicami? Padła konkretna data

"Rolnik szuka żony". 23-letni Paweł wzbudził mieszane uczucia

Pośród dziewiątki uczestników, którzy postanowili poszukać miłości w programie, znalazł się 23-letni Paweł. Jak możemy przeczytać na oficjalnym koncie “Rolnik szuka żony”, młodzieniec ten pochodzi z Podlasia i łączy pracę w niemal 30-hektarowym gospodarstwie z dalszą edukacją - studiuje administrację. Mimo to nie zamierza zrezygnować z rolnictwa. 

Mężczyzna do programu zgłosił się z nadzieją na znalezienie szczęścia u boku kobiety, która dawałaby mu również zrozumienie i akceptowała go takim, jakim jest. Nie ma preferencji, co do wyglądu czy wieku potencjalnej partnerki, wierząc, że gdy ją pozna, będzie wiedział, że to ta jedyna.

Okazuje się jednak, że uczestnictwo 23-latka w “Rolnik szuka żony” spotkało się z mieszanymi uczuciami, a część internautów nie kryła swojego rozczarowania młodym mężczyzną. Co takiego nie przypadło im do gustu?

"Rolnik szuka żony". Internautom nie przypadł do gustu 23-letni Paweł

Na Instagramowym profilu “Rolnik szuka żony”, tuż pod wizytówkami uczestników 11 edycji show, pojawiło się wiele komentarzy. Uwagę użytkowników sieci przykuł 23-letni Paweł - postanowili zatem wyjawić, co takiego nie spodobało się im w jego zachowaniu i oczekiwaniach dotyczących potencjalnej partnerki.

  • “Dzieci z poprzednich związków stanowią dla niego przeszkodę raczej nie do pokonania”. Fajny, taki nie za mądry i egoizm level master… Mam nadzieję, że ktoś mu powie, że okulary albo jego przyrzadka grzywka są przeszkodą nie do pokonania, albo może te 170 cm w kapeluszu
  • Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30. rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami
  • 23 lata? To co z nim nie tak, że nie potrafi sobie kogoś wokół znaleźć - możemy przeczytać.