Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska ma ogromny problem ze zdrowiem. Conan pokazał zdjęcie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 26.05.2024 17:52

Dagmara Kaźmierska ma ogromny problem ze zdrowiem. Conan pokazał zdjęcie

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPIF, instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska przechodzi ostatnio przez ciężki okres. Najpierw rezygnacja z “Tańca z Gwiazdami”, a później doniesienia medialne dotyczące jej mrocznej przeszłości. Teraz do tego wszystkiego doszły problemy zdrowotne. Syn celebrytki zamieścił na Instagramie zdjęcie, które zmroziło fanów gwiazdy.

Mroczna przeszłość Kaźmierskiej

Wokół życia Dagmary Kaźmierskiej rozpętała się ostatnio prawdziwa burza. Celebrytka wiosną wzięła udział w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” i wraz z partnerem Marcinem Hakielem doszła do ćwierćfinału. Para jednak musiała zrezygnować ze względu na problemy zdrowotne gwiazdy, które uniemożliwiały jej dalsze występy na polsatowskim parkiecie.

Tuż po odejściu z “TzG” media obiegły informacje dotyczące mrocznej przeszłości celebrytki. Portal Goniec.pl dotarł do informacji o szantażowaniu i biciu kobiet, które Kaźmierska przetrzymywała wbrew ich woli w swoim domu publicznym ”Heidi”. Przypomnijmy, że gwiazda 2009 roku została skazana za sutenerstwo i spędziła w więzieniu 14 miesięcy.

Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej. Wielu Polaków będzie wściekłych

Problemy zdrowotne byłej "Królowej życia": z czym się zmaga?

Problemy zdrowotne byłej “królowej życia” nie są dla nikogo nowością. Celebrytka zmaga się z nimi po wypadku samochodowym, do którego doszło w 2019 roku. Samochód, który prowadziła Kaźmierska, zjechał z drogi i uderzył w betonowy słup. Gwiazda trafiła wówczas do szpitala z poważnymi obrażeniami, w tym z otwartymi złamaniami obu nóg. Jak sama później informowała, lekarze rozważali nawet amputację jednej z nich. 

ZOBACZ: Edzia o przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską. Rozwiała wszelkie wątpliwości

Finalnie kobieta stanęła na nogach, choć droga do występu w “Tańcu z Gwiazdami” nie była prosta. Celebrytka przez długi czas poruszała się o kulach, a wszelkie aktywności fizyczne sprawiały jej duży ból. 

Finalnie zdecydowała się na udział w show Polsatu, ale występowała w nim specjalnych butach, które miały na celu przeciwdziałanie wszelkim problemom. Stan zdrowia gwiazdy niestety się pogorszył, co zmusiło ją do rezygnacji z programu.

Dagmara Kaźmierska na wózku

Od momentu rezygnacji z udziału w “Tańcu z Gwiazdami” i wyjściu na jaw mrocznych sekretów z jej życia, była królowa przemieszcza się po Polsce, a nawet postanowiła odwiedzić Egipt. Wszystko wydawało się być w porządku.

ZOBACZ: Jeschke i Żudziewicz mieli wypadek w drodze do Sopotu. Ujawnili porażające kulisy

Cały optymizm co do zdrowia celebrytki zniwelował jej syn Conan. Udostępnił on na Instagramie zdjęcie matki poruszającej się na lotnisku za pomocą wózka inwalidzkiego. Relację wzbogacił o humorystyczny opis nawiązujący do przeszłości matki:

Wjazd po królewsku - napisał.

Zdjęcie na swoją instagramową relację dodać postanowiła również sama zainteresowana. Dodała jednak do niego niepokojący opis, który zmroził jej fanów. Wynika z niego, że Dagmara Kaźmierska znowu ma poważne problemy z poruszaniem się.

Już teraz z mojego kalectwa to tylko się śmiać, bo łzy już wszystkie wylane - skomentowała Kaźmierska.

kaźmierska.jpg
Fot. instagram.com/queen_of_life_77

Źródło: Fakt