Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Padły wyzwiska i zarzuty
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.03.2024 08:52

Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Padły wyzwiska i zarzuty

Edyta Górniak Kuba Wojewódzki
Edyta Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Fot. KAPiF

Edyta Górniak ma nowego wroga. Został nim Kuba Wojewódzki, którego diwa polskiej sceny nazwała "klaunem". Co sprawiło, że nie szczędziła mu przykrych określeń, a nawet odważnych zarzutów? Nie uwierzycie, co stało się ogniwem zapalnym.

Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Edytę Górniak?

Kuba Wojewódzki przypomniał fanom o inauguracji nowego sezonu swojego autorskiego talk-show, które od wielu lat ma stałe miejsce w ramówce telewizji TVN. Doświadczony dziennikarz doskonale wiedział, jak wzbudzić kontrowersje. Opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z Edytą Górniak i zdradził, jakie pytania zamierza jej zadać.

Gwiazdor zaprosił piosenkarkę na rozmowę, podczas której spyta ją o dumnie wygłaszane spiskowe poglądy. Dyskusję zapowiedział jako "ucztę szatana".

Czy jest Królową foliarzy? Czy Lady Gaga pije krew niemowląt? Czy pandemia to sygnał niebios? Dlaczego butelkowana woda jest uśmiercana i kto z show-biznesu to reptilianin. Zapraszam na Ucztę szatana - napisał w mediach społecznościowych.

Te słowa, co zapewne było zgodne z założeniem, rozbudziły wśród internautów sporo emocji. Tych nie brakowało także u 51-letniej wokalistki. Niestety, były to same negatywne odczucia, o czym również dała znać w sieci. O co oskarżyła swojego przedmówcę?

Allan Krupa szczerze o ojcu. "Okradł nie tylko mamę, ale i mnie"

Górniak słownie zaatakowała Wojewódzkiego, Wytoczyła najcięższe działa

Edyta Górniak najwyraźniej poczuła się urażona drwiącym wpisem Kuby Wojewódzkiego, bo niezwłocznie postanowiła na niego odpowiedzieć. Zarzuciła swojemu koledze z show-biznesu, że specjalnie zwraca na siebie uwagę, by wypromować nowy sezon talk-show i liczy na to, że stanie się tak za sprawą rozbudzenia konfliktu między nimi. Piosenkarka ponadto pozwoliła sobie na sugestie, jakoby nie był najlepszym dziennikarzem, u którego gwiazdy mogłyby się zwierzać.

A może to tylko ujma do tego, że po ponad roku Twoich starań nie przyjęłam zaproszenia do Twojego podcastu? Chętniej niż do Ciebie, pójdę do Żurnalisty, który znakomicie przygotowuje się do rozmów i ma pasję poznawania ludzi. Ba! Nie musi obrażać swoich gości, że mu się "klikało". Na pewno się ze mną w tym zgodzisz - napisała na Instagramie.

To jednak nie wszystko, co miała mu do powiedzenia. Gwiazda mocno się zdenerwowała, bo w stosunku do 60-latka zaczęła używać mocnych inwektyw i zasugerowała, że od lat ukrywa swoją największa tajemnicę. O czym mowa?

Edyta Górniak
Edyta Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Fot. KAPiF
Edyta Górniak
Edyta Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Fot. KAPiF

Edyta Górniak sugeruje, że Kuba Wojewódzki jest gejem?

Edyta Górniak nazwała Kubę Wojewódzkiego “klaunem”, który "boi się o swój własny byt". Popularna celebrytka zasugerowała, że atak skierowany w jej stronę mógł być spowodowany lękiem o to, by odwrócić uwagę od plotek na na swój temat.

A może próbujesz odwrócić uwagę od plotek, że jesteś gejem i każdą kobietę używasz, aby to przykryć? A może po prostu tylko tyle zrozumiałeś ile umiałeś przez swoje długie życie - używać ludzi do swoich celów. A może zwyczajnie wziąłeś za to kaskę. Jak przystało na klauna - grzmiała podekscytowana gwiazda.

Edyta Górniak gorzko podsumowała swoje nadspodziewanie konfrontacyjne oświadczenie. Życzyła Kubie Wojewódzkiemu powodzenia z nowym sezonem i wyraziła radość, że mogła "pomóc mu w promocji". Na koniec przestrzegła jednak, by na drugi raz użył ku temu innej formy.

Uważaj tylko, kiedy jesz chleb kupiony za pieniądze zarabiane w brudny sposób, bo... jak to mówią - karma is a bitch - skwitowała.

Jak sądzicie, czy oboje osiągnęli zamierzony cel i odcinek z ich wspólną rozmową zgromadzi dużą oglądalność? Internauci nie mają wątpliwości, że po tak ostrej wymianie zdań widownia jest dostatecznie zaciekawiona. Będziecie oglądać?

Edyta Górniak wpis Instagram
Edyta Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Fot. Instagram @edytagorniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak uderza w "klauna" Wojewódzkiego. Fot. KAPiF