Rozrywka.Goniec.pl > Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, Doda
06.01.2023 20:25 Doda wyśmiała sylwestrowy występ Edyty Górniak i jej syna: "Kumulacja rewelacyjnych nieszczęść"

Doda szczerze oceniła sylwestrowy występ Edyty Górniak i Allana Krupy. Artystka nie pozostawiła na starszej koleżance z branży suchej nitki. Co powiedziała?

Magda Gessler uderzyła w Edytę Górniak i Justynę Steczkowską
05.01.2023 18:39 Magda Gessler zadała potężny cios Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Wystarczyły trzy słowa

Magda Gessler niespodziewanie wzięła udział w dyskusji uderzającej w Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Poszło o nazywanie artystek diwami. Wystarczyły trzy słowa, by restauratorka ujawniła swoje zdanie na temat gwiazd.

justyna steczkowska edyta górniak
02.01.2023 15:21 Justyna Steczkowska i Edyta Górniak spotkały się za kulisami sylwestra TVP. Zaskakująca reakcja skłóconych gwiazd

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak nie darzą się zbytnią sympatią - przynajmniej w ostatnim czasie. Choć obie występowały podczas Sylwestra Marzeń TVP, panie raczej starały się unikać. Doszło jednak do ich spotkania.

Edyta Górniak
01.01.2023 02:12 Edyta Górniak o dramatycznych przygotowaniach do sylwestrów. "Tancerz złamał nogę, technika poraził prąd"

Edyta Górniak pojawiła się na scenie "Sylwestra Marzeń Dwójki". Diwa podczas jednego z wywiadów opowiedziała o przygotowaniach do występu. Czego się obawia?

"Sylwester Marzeń" TVP
01.01.2023 00:33 Niecodzienny występ Edyty Górniak w Zakopanem. Piosenkarka pokazała się z synem

Kolejną gwiazdą, która w tym roku przywita Nowy Rok z widzami TVP2 w Zakopanem jest Edyta Górniak. Piosenkarka wystąpiła na scenie ze swoim synem Allanem, który stanął za konsoletą. Warto odnotować, że był to ich pierwszy wspólny popis. Publiczność ponownie ruszyła do tańca.

Edyta Górniak
31.12.2022 14:05 Sylwester Marzeń z Dwójką. Edyta Górniak zaśpiewa z synem. Nagranie nie zachwyca

"Sylwester Marzeń z Dwójką" ubogaci swoim występem sama Edyta Górniak, która wystąpi w duecie ze swoim synem - raperem Alanem. W mediach społecznościowych TVP pojawiło się nagranie z próby, które delikatnie mówiąc, nie zachwyca.

edyta górniak
30.12.2022 19:38 Edyta Górniak pokazała, co dzieje się za kulisami Sylwestra TVP. Trudno uwierzyć

"Sylwester Marzeń z Dwójką" jawi się jako impreza prestiżowa, a przynajmniej tak twierdzi TVP. Edyta Górniak postanowiła pokazać ją z nieco mniej przychylnej strony. Gwiazda ujawniła warunki, w jakich jest zmuszona spożywać posiłki podczas prób. Tego nikt się nie spodziewał.

edyta górniak
28.12.2022 14:15 Olbrzymi problem TVP, niebywałe, czego żąda Edyta Górniak przed "Sylwestrem Marzeń"

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, które Telewizja Polska samochwalczo reklamuje jako najważniejsze w bieżącym roku. Tradycji musi stać się zadość, a więc i Edyta Górniak, jedna z gwiazd wieczoru, a w swoim mniemaniu zapewne najważniejsza z nich, zgłosiła pewne surowe wymagania. Postawiła sprawę na ostrzu noża. Jakie pretensje zgłosiła organizatorom?

edyta górniak
28.12.2022 10:35 Edyta Górniak boi się choroby podczas Sylwestra TVP. Diva znalazła zaskakujące rozwiązanie

Edyta Górniak wystąpi podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" i z pewnością będzie cieszyć się sowitą gażą za swój niezapomniany performance na scenie. Okazuje się, że diva ma nie tylko powody do radości, ale także do zmartwień. Największym z nich są mroźne warunki pogodowe. Jak dba o to, by nie rozchorować się podczas śpiewania? Odpowiedź, jak zawsze w jej przypadku, nie jest oczywista. Edycie Górniak pomagają… specjalne fantazyjne pantalony.

edyta górniak
27.12.2022 14:27 Edyta Górniak nie została wpuszczona do kościoła. Gwiazda pożaliła się fanom

Edyta Górniak świąteczne chwile spędziła u podnóża Tatr, gdzie duchowym przeżyciom oddaje się w pięknej, trzypiętrowej i urządzanej z drewna willi. Towarzyszy jej syn, Allan Krupa oraz grupa najbliższych przyjaciół. Diva polskiej piosenki zapragnęła jednak w samotności oddać się modlitwie. Niestety, zakopiańskie kościoły nie odpowiedziały na tę potrzebę. Piosenkarka nie mogła dostać się do żadnej z miejskich świątyń, o czym zgorszona poinformowana w sieci, nie szczędząc przy tym mniej lub bardziej trafnych przemyśleń.

Edyta Górniak
26.12.2022 08:36 Edyta Górniak jest oburzona. W Boże Narodzenie zaatakowała Kościół, zaskakujący powód

Edyta Górniak próbowała pomodlić się w kościele, ale nie było to jej dane. Wszystkie świątynie w Zakopanem, które odwiedziła, były zamknięte na cztery spusty. Gwiazda wyraziła swój żal na Instagramie.

Edyta Górniak wspiera Margaret po jej wstrząsającym wyznaniu o gwałcie. "Bardzo jestem szczęśliwa"
24.12.2022 20:50 Edyta Górniak życzy Polakom "zjednoczenia w Duchu Świętym" i przekazała smutne wieści

Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie zdradziła, czym są dla niej święta Bożego Narodzenia. Popularna wokalistka, która w ostatnim czasie słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, wspomniała, że w młodości ten czas był dla niej szczególnie trudny. Wszystko przez rozstanie rodziców.

edyta górniak
22.12.2022 15:04 Edyta Górniak nigdy nie zrobiła żadnej potrawy w święta. Kontrowersyjny powód

Edyta Górniak okres świąteczny postanowiła spędzić u podnóża Tatr, a jednym z jej towarzyszy będzie jedyny syn. Diva nie zamierza parać się przygotowaniem wigilijnych potraw, bo "nie jest w stanie gotować". Ma ku temu, jak zapewnia, ważny powód.

Edyta Górniak wspomniała o tym, jak zamierza obchodzić święta. Oberwało się jej byłemu mężowi
21.12.2022 20:06 Edyta Górniak ostro o świątecznych tradycjach. Uderzyła w wielu Polaków

Edyta Górniak przez lata uchodziła za jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Obecnie najczęściej wspomina się o niej nie w kontekście wybitnych osiągnięć, a kolejnych niedorzecznych rzeczy, które wypowiedziała. Dla odmiany ostatnio dość zwyczajnie, postanowiła opowiedzieć o swoich planach na nadchodzące święta.

edyta górniak allan krupa
14.11.2022 13:30 Edyta Górniak opowiedziała o relacjach z dziewczyną Allana. Ujawniła, co o niej myśli

Edyta Górniak kończy dziś oficjalnie 50 lat (choć według niej na ziemi jest już od jakiś 4000) i aktualnie musi zmagać się z porywami młodzieńczego serca swojego syna, Allana Krupy. Chłopak znalazł sobie wybrankę, a Edyta Górniak musiała ją zaakceptować. Jak odnosi się do swojej przyszłej synowej?

Edyta Górniak kończy 50 lat. Tak zmieniała się przez całą swoją karierę
14.11.2022 11:16 Edyta Górniak kończy 50 lat. Tak zmieniała się przez całą swoją karierę

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 roku, co oznacza, że w tym roku kończy 50 lat. Choć zadebiutowała lata temu, dziś nikomu jej nie trzeba przedstawiać. Starsi Polacy pamiętają ją z wielkich przebojów, a młodsi z foliarskich teorii, którymi dzieli się w trakcie wywiadów i w swoich mediach społecznościowych.

Edyta Górniak
14.11.2022 10:33 Edyta Górniak zajęła drugie miejsce na Eurowizji w 1994 roku. Żaden inny Polak nie osiągnął takiego sukcesu w tym konkursie

Edyta Górniak reprezentowała Polskę na Eurowizji w 1994 roku. Wykonała swój przebój "To nie ja" i zajęła drugie miejsce. Mimo że od jej spektakularnego występu minęło już 28 lat, to żadnemu innemu Polakowi nie udało się pobić sukcesu Edyty Górniak w tym konkursie.

Pawel Wodzynski/East News
30.10.2022 17:22 Edyta Górniak ostrzega Polaków przed Halloween. Trudno uwierzyć, że mówi to serio

Edyta Górniak postanowiła zabrać głos na temat, który od lat skutecznie dzieli polskie społeczeństwo. Artystka nie zamierzała milczeć i w związku ze zbliżającym się Halloween, wydała specjalne oświadczenie. Jego treść opublikowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.Edyta Górniak w niezwykle niepokojącym tempie rozmienia swoją karierę "na drobne". W ostatnich latach, zdecydowana większość Polaków kojarzy ją nie ze względu na jej wybitne umiejętności wokalne, a kontrowersyjne tezy, które wygłasza za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Kilka dni temu diwa przeszła samą siebie, otwarcie przyznając, że jest "na Ziemi jest od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym". Jak można się spodziewać, jej oświadczenie wywołało prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Nie jest żadną tajemnicą, że również Halloween od wielu lat wzbudza równie skrajne emocje w naszym polskim społeczeństwie. Przypada na dzień 31 października i tak naprawdę zostało rozpropagowane w głównej mierze za sprawą amerykańskiej popkultury. Spore grono Polaków deklaruje, że święto mające korzenie w kulturze celtyckiej nie jest przez nich uznawane, a szczególne znaczenie ma 1 dzień listopada, czyli popularne "Wszystkich Świętych". Jedną z najzagorzalszych przeciwniczek Halloween jest Edyta Górniak, która nie stroni od mocnych komentarzy. W ubiegłym roku polska diwa przetłumaczyła znaczenie jego nazwy, jako "hell-win", co w wolnym tłumaczeniu oznacza wygrana piekła.

Edyta Górniak i Szymon Majewski
28.10.2022 10:15 Szymon Majewski bez ogródek drwi z Edyty Górniak. Piosenkarka po raz kolejny bawi internautów

Szymon Majewski odniósł się do zadziwiającej tezy Edyty Górniak zamieszczonej przez nią w internecie. Gwiazda orzekła, że żyje na świecie już 4 tys. lat, co nawet jak na standardy ostatnich wypowiedzi piosenkarki wydaje się być przekroczeniem pewnej granicy.

Edyta Górniak "odpływa" coraz mocniej. Diwa twierdzi, że "jest na Ziemi od 4000 lat"
26.10.2022 21:29 Edyta Górniak całkowicie się odkleiła. Mówi o poprzednich wcieleniach, "jestem na Ziemi od 4000 lat"

Edyta Górniak już dawno przestała być kojarzona ze względu na swój niesamowity głos, a obecnie jej nazwisko najczęściej pada w mediach w kontekście niedorzecznych rzeczy, które padają z jej ust, lub pojawiają się w jej mediach społecznościowych. Ostatnio diwa przeszła samą siebie, oznajmiając, że jest "na Ziemi jest od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym".

Edyta Górniak, fot. TRICOLORS/East News; Tim Evanson/flickr.com
26.10.2022 17:19 Edyta Górniak po raz kolejny przestrzega przed Halloween. Padły słowa o nawiedzonych domach

Edyta Górniak po raz kolejny zabiera głos w sprawie obchodzenia Halloween ostrzegając swoich fanów przed tym nikczemnym świętem. Gwiazda odradza też wywoływanie duchów i wyjaśnia, czy łatwo jest odczarować nawiedzony dom.

Edyta Górniak
25.10.2022 11:43 Edyta Górniak skomentowała związek swojego syna. Gwiazda ma pewne obawy, co do tej relacji

Allan Krupa od pewnego czasu tworzy szczęśliwą relację z tajemniczą nastolatką. Pierwsza sympatia syna wywołała spore emocje u Edyty Górniak. Gwiazda opowiedziała o swoich obawach.

Edyta Górniak
29.09.2022 14:44 Edyta Górniak studiuje w Tajlandii, choć nie ma nawet matury. Nie zgadniecie czego się uczy

Edyta Górniak poinformowała, że podjęła naukę w tajlandzkiej szkole jogi. Świeżo upieczona studentka uczy się pilnie od rana do wieczora i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec jej drogi edukacyjnej. Edyta Górniak - specjalistka od wszystkiegoEdyta Górniak w przeciągu ostatnich lat stała się osobą, o której dość często mówią media i to, niestety, niekoniecznie w związku z jej twórczością artystyczną. O tej wydaje się być bardzo cicho. O wiele więcej miejsca poświęca się jej dziwacznym poglądom, o których sama artystka nie waha się opowiadać. Wszystko zaczęło się w 2020 r., gdy wybuchła pandemia Covid-19, w tematyce której, gwiazda kreowała się na specjalistkę. Edyta Górniak śmiało negowała ilość zakażeń oraz skuteczność szczepień. Zadeklarowała też, że prędzej zginie, niż podda się wakcynacji. Do medycznych zainteresowań piosenkarki doszły wkrótce również te okultystyczne ("Halloween. Znacie angielski") i metafizyczne. Laureatka drugiego miejsca na konkursie Eurowizji wzięła udział w zlocie osób o podobnych poglądach, podczas którego opowiadała o tym, że na Ziemi przebywają "bioroboty, hybrydy i reptilianie". Trzeba przyznać - spora wiedza, jak na osobę, która nie może poszczycić się zdanym egzaminem maturalnym. Braki w edukacji Edyta Górniak postanowiła jednak nadrobić i to bez niepotrzebnych "papierków". Studentka Edyta Górniak Edyta Górniak wielokrotnie odwiedzała Tajlandię. Tym razem zdecydowała się jednak na to, by jej wyjazd przyniósł konkretne efekty. Jak poinformowała w rozmowie z "Super Expressem", podjęła na miejscu naukę. - Faktycznie, jestem obecnie studentem szkoły jogi. Zajęcia odbywają się od wczesnych godzin, bo już od 7.30 i trwają do wieczora - wyznała piosenkarka. Okazuje się, że treningi duchowe to jednak nie jedyne, czego nauczyć chce się Edyta Górniak. Gwiazda twierdzi, że chce też liznąć nieco medycyny. "Poza wiedzą duchową chcę poznać trochę techniki, a także zapoznać się z wiedzą z dziedziny medycyny chińskiej, czyli jednej z najstarszych na Ziemi" powiedziała. Czy wokalistka powróci do Polski z dyplomem, którego pozazdrościć będzie jej mogła sama Tamara Gonzalez Perea? A może zdecyduje się na współpracę z najsłynniejszą polską szamanką? Być może przekonamy się już wkrótce. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Margaret została dotkliwie skrzywdzona przez mężczyznę. Do tragicznych wydarzeń doszło gdy miała 10 latAnna Głogowska potwierdza nowy związek. Jej partnerem jest popularny aktor?"Love Island". Uczestnicy wspierają Natalię. Nagrali dla niej specjalną wiadomośćŹródło: se.pl

Edyta Górniak, fot. TRICOLORS/East News
26.09.2022 12:48 Edyta Górniak wyznała, czy chodzi do kościoła. Jej odpowiedź może zaskoczyć

Edyta Górniak od jakiegoś czasu kreuje się na wyjątkowo uduchowioną osobę. Czy jednak gwiazda chodzi do kościoła? Nie jest to takie oczywiste. Piosenkarka odpowiedziała na pytanie zadane przez fana. Bez Boga daleko do proga, jak głosi stare porzekadło. Jak często próg kościoła przekracza Edyta Górniak? Laureatka drugiego miejsca na konkursie Eurowizji postanowiła wyjaśnić. Edyta Górniak uduchowiona i żarliwie wierząca Edyta Górniak to niewątpliwie zasłużona postać dla polskiej piosenki. Trudno opisywać historię rodzimej muzyki rozrywkowej lat 90. bez odwoływań do jej twórczości i licznych sukcesów. W ostatnich latach wokalistka wyrosła jednak na dość ekscentryczną personę. Wiele z jej wypowiedzi budzi niesmak, inne z kolei wydają się być wręcz skandaliczne. W czasie pandemii Covid-19 artystka dołączyła do grona tzw. antyszczepionkowców, a wkrótce później zaczęła opowiadać o tym, że na Ziemi żyją "bioroboty, hybrydy i reptilianie". Ogromną wagę Edyta Górniak zaczęła też przywiązywać do swojej duchowości, również tej chrześcijańskiej. "Panie Jezu Ufam Tobie. Miej Nas, dzieci Boże w Opiece i Łasce, kiedy nastanie Nam spojrzeć w Sumienie" pisała na swoim Instagramie przy grafice przedstawiającej Jezusa Chrystusa. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak) Czy jednak głęboka wiara łączy się w przypadku piosenkarki z praktyką? Jeden z fanów postanowił zapytać ją o to podczas sesji pytań i odpowiedzi w jej mediach społecznościowych. Czy Edyta Górniak chodzi do kościoła? Okazuje się, że trzecie przykazanie mówiące o tym, aby "dzień święty święcić" nie do końca jest w smak Edycie Górniak. Wywiązuje się z niego, ale tylko czasem. Gwiazda wyznała również, dlaczego. - Czasem chodzę, bo Kościół wymaga uzdrowienia. Jest zniszczony i obciążony historią, kłamstwami, sztucznie wykreowanymi religiami i rytuałami - napisała wokalistka w odpowiedzi na pytanie fana. instagram.com/edytagorniakW sesji pojawiło się jeszcze jedna ciekawa kwestia, bowiem jeden z miłośników Edyty Górniak zapytał ją o to, czy wierzy w reinkarnację. "Nie tylko wierzę. Wiem" odparła bez cienia wątpliwości piosenkarka. Jak reinkarnacja ma się jednak do wiary chrześcijańskiej? Z pewnością wie to tylko sama zainteresowana, która być może przedstawiłaby na to jedną ze swoich nieco pokręconych teorii. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Renata Pałys wyjawiła, jaki naprawdę był Ryszard Kotys. Na jego pogrzebie było tylko kilka osóbNina Terentiew szczerze wypaliła, co myśli o Dodzie. Nie bała się użyć mocnych słówKrzysztof Krawczyk Junior znów głoduje. Jego sytuacja jest bardzo zła, nie stać go na życieŹródło: goniec.pl

Edyta Górniak
03.09.2022 19:12 Edyta Górniak wyjawiła bolesną prawdę o swoim ostatnim związku. Została zdradzona z "tęsknoty"

Edyta Górniak wyjawiła kulisy związku z tajemniczym Andrzejem, z którym spotykała się przed trzema laty. Gwiazda wyznała, że została zdradzona i oszukana mimo tego, że jak sama twierdzi - zasługuje na najlepszego mężczyznę na świecie. O tym, kim był Andrzej, który skradł serce Edycie Górniak, prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Na pewno był to jednak drań i uczuciowy "psychopata", który nie grał fair z jedną z ulubionych artystek Polaków. Edyta Górniak przerywa milczenie Co tu dużo gadać - Edyta Górniak nie ma szczęścia do związków. Choć media co jakiś czas donosiły o kolejnych partnerach gwiazdy, żaden z nich nie zdołał zagrzać miejsca w sercu piosenkarki nazbyt długo. Wydawało się, że stan ten odmieni Dariusz Krupa, z którym wokalistka doczekała się nawet syna Allana. Wkrótce okazało się jednak, że również i on nie sprostał wymogom naszej dumy narodowej, która zapewniła Polsce drugie miejsce na konkursie Eurowizji w 1994 r. Przed trzema laty Edyta Górniak spotykała się z tajemniczym Andrzejem, o którym do tej pory wiedzieliśmy niewiele ponad to, że związek przetrwał zaledwie kilka miesięcy. W rozmowie z "Super Expressem" artystka postanowiła jednak wyjawić nieco więcej informacji, szczególnie na temat rozstania z mężczyzną. - Z zasady mierzę ludzi swoją miarą. W tym ostatnim przypadku, gdyby nie ciąża, która była wynikiem zdrady, być może nadal nieświadoma wiernie trwałabym w związku, nie wiedząc, że Andrzej ma skłonności do zdrad, a także psychopatii, czyli manipulacji innymi ludźmi - podsumowała krótki romans gwiazda. Gdzie jest najlepszy mężczyzna na świecie? W istocie, wspomniany Andrzej zachował się co najmniej nie po gentlemańsku. Jak tłumaczyła Edyta Górniak, swoje zdrady argumentował... tęsknotą za wokalistką, gdy ta przebywała poza jego zasięgiem. - Po tym rozstaniu bardzo boleśnie zrozumiałam, po raz pierwszy w życiu, że nigdy już nie mogę być w relacji z mężczyzną, który nie posiada moich standardów szczerości, dobroci, empatii, przejrzystej komunikacji, hojności, partnerstwa i troski - orzekła piosenkarka. Andrzej jest już przeszłością. Co jednak dalej z życiem uczuciowym gwiazdy? Jak twierdzi sama zainteresowana, w pełni zasługuje na osobę co najmniej tak wierną, jak ona sama, co więcej, ma to być "najlepszy facet jaki chodzi po tej ziemi". Timothee Chalamet, Johnny Depp, a może Richard Gere? Jak widać, serce gwiazdy, choć zranione, wciąż pozostaje otwarte i czeka na odpowiedniego mężczyznę. Oprócz Andrzeja - ten miał już swoją szansę. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Kurski uderzył w Małgorzatę Rozenek i Skórzyńskiego. Ocenił nowy duet prowadzących „DDTVN”14-letnia Sara James spełnia „amerykański sen”. Zdradziła, czy wróci do Polski po finale "America's Got Talent"Joanna Racewicz "zmiażdżyła" Jarosława Jakimowicza. „W pięty” poszło całej TVPŹródło: se.pl

Edyta Górniak wspiera Margaret po jej wstrząsającym wyznaniu o gwałcie. "Bardzo jestem szczęśliwa"
31.08.2022 14:14 Edyta Górniak wspiera Margaret po jej wstrząsającym wyznaniu o gwałcie. Padły wyjątkowe słowa

Edyta Górniak postanowiła wypowiedzieć się na temat wstrząsającego wyznania Margaret, która niedawno opowiedziała, że w dzieciństwie została zgwałcona. Diwa polskiej sceny również ma podobne doświadczenia z młodości, dlatego nie mogła przejść obojętnie obok hejtu, który wylał się na młodą wokalistkę.Edyta Górniak doskonale rozumie, jaki koszmar przeżywała Margaret i jest dumna z odwagi, na którą zdobyła się młoda piosenkarka, która opowiedziała o tym, jak została zgwałcona, gdy miała zaledwie 10 lat. Margaret, jak twierdzi, przypłaciła zdarzenie zmarnowanym dzieciństwem i depresją, która doprowadziła ją nawet do próby samobójczej. Jakby tego było mało, psychiatra, do którego trafiła, lekceważył jej problemy.

edyta górniak
30.08.2022 21:35 Edyta Górniak poleciała na wakacje, opublikowała mocny wpis. „Zdrajcy, kłamcy, oszuści i złodzieje”

Edyta Górniak odleciała na zasłużony urlop do Tajlandii. W tym egzotycznym kraju oddaje się samotnym spacerom brzegiem oceanu. Skutkują one tym, że piosenkarka dzieli się ze swoimi sympatykami lawiną życiowych sentencji. Skąd Górniak bierze siłę i co ma do przekazania swoim „wrogom”? Wszystko wyjaśniła serii swoich melancholijnych wpisów w mediach społecznościowych. Edyta Górniak ma bogate wnętrze i (co zaskakujące) to sprawia, że artystka obdarzona nietuzinkowym wokalem traci jednych fanów na rzecz drugich. Z obserwowania jej muzycznych poczynań rezygnują Ci, którzy nie są zwolennikami teorii spiskowych. Inni natomiast wtórują Górniak i są wdzięczni za to, jak głęboko i nad wyraz analitycznie podchodzi do problemów otaczającego ją świata i ludzi. Laureatka 2. miejsca podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 1994 słynie ostatnio z poglądów, które nijak mają się do tzw. mainstream’u. Niemalże całą swoją uwagę ukierunkowuje na rozwój swego ducha, a w wywiadach podkreśla swoją mentalną odrębność i niezależność.Na jednym z festiwali pewna siebie zapewniała, że na 50% światowej ludności stanowią reptilianie i hybrydy. Nie martwcie się, jeśli nie wiecie, kim są owi reptilianie – już wyjaśniamy. To fikcyjny gatunek gadów, którego pomysłodawcami są kreatorzy produkcji z gatunku fantasy i science-fiction. Według zwolenników teorii spiskowej, którą była jurorka „The Voice of Poland” zapewne wyznaje, reptilianie żyją na ziemi jako rzeczywiste istoty. Przez „złe moce” zostali obdarzeni inteligencją oraz zdolnością upodabniania się do ludzi z wyglądu. Mama aspirującego rapera jest też zagorzałą przeciwniczką COVID-19 i uważa, że cała pandemia została „po prostu” wymyślona. Wietrzy spisek również w piciu wody z butelek. Nie widzi w tym nic dobrego i przekonuje, że „prawdziwa woda jest tylko w naturze”.

Edyta Górniak może być dumna z syna. Allan zaczął ostrą pracę nad sobą. Efekty już widać
22.08.2022 17:49 Edyta Górniak może być dumna z syna. Allan przeszedł sporą metamorfozę, zrzucił zbędne kilogramy

Edyta Górniak niedawno pochwaliła się odmienioną sylwetką. Jak się okazuje, w ślad za znaną mamą poszedł również syn, Allan Krupa. Młody celebryta postanowił pochwalić się efektami swoich treningów w mediach społecznościowych. Widać, że zrzucił sporo zbędnych kilogramów.Przypomnijmy, że walkę o szczupłą sylwetkę Edyta Górniak rozpoczęła całkiem niedawno. Jakiś czas temu artystka lekko przytyła, dlatego zdecydowała się na radykalną zmianę. Gwiazda zdradziła, że w ostatnim czasie czytała złośliwe komentarze, w których internauci wytykali jej, że "jest spuchnięta". Swoją drogą, to dość... niemiłe.- Nie - po prostu przytyłam. Najzwyczajniej w świecie. Szkoda, że ludzie z tego kpią. Raz jestem za chuda, raz jestem trochę pulchniejsza - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów Edyta Górniak.