Rozrywka.Goniec.pl

Edyta Górniak, Allan Krupa, Doda fot. KAPiF, YouTube: Bądźmy Razem. TVP

Doda wyśmiała sylwestrowy występ Edyty Górniak i jej syna: "Kumulacja rewelacyjnych nieszczęść"

6 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Doda szczerze oceniła sylwestrowy występ Edyty Górniak i Allana Krupy. Artystka nie pozostawiła na starszej koleżance z branży suchej nitki. Co powiedziała?

Edyta Górniak wystąpiła z synem na Sylwestrze Marzeń TVP

Nie od dziś wiadomo, że Doda i Edyta Górniak nie pałają do siebie sympatią. Ich konflikt rozpoczął się jeszcze podczas emisji programu "Jak oni śpiewają", w którym diwa zasiadała na fotelu jurora i ostro skrytykowała piosenkę "Szansa" zespołu Virgin. Od tego czasu piosenkarki nie szczędzą sobie uszczypliwości. Teraz Doda postanowiła skomentować występ Edyty Górniak i jej syna Allana Krupy, który był jedną z niespodzianek Sylwestra Marzeń TVP.

Edyta Górniak wyszła na scenę w towarzystwie syna, który wystąpił w roli DJ'a pod pseudonimem Enso . Wspólnie zaprezentowali największe przeboje, takie jak "I wanna dance with somebody" Whitney Houston, "Last Christmas" Wham, czy "On the floor" Jennifer Lopez. Ich koncert cieszył się dużym zainteresowaniem wśród widzów, był to bowiem pierwszy raz kiedy wystąpili wspólnie na scenie.

Doda komentuje występ Edyty Górniak

Występ Edyty Górniak i Allana Krupy postanowiła skomentować Doda, która była gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Piosenkarka podczas jednego z sylwestrowych koncertów wcieliła się w Wednesday Addams i zatańczyła kultowy już taniec z serialu Netflixa. Nagranie z występu odtworzono już ponad milion razy.

- Kocham ten występ. Ja uważam, że powinien mieć milion wyświetleń, nie tam jakaś Wednesday. Występ Edyty i Allana, bo tam była kumulacja rewelacyjnych nieszczęść - przyznała ironicznie w rozmowie z Party.

Doda w dalszej części rozmowy wyjaśniła, co rozumie przez wspomnianą kumulację nieszczęść. Wokalistka nie oszczędziła swojej koleżanki z branży.

- Najpierw Allan, któremu Edyta zapomniała powiedzieć, że jak się śpiewa z playbacku, to trzeba mieć mikrofon przy buzi. Następnie Edyta, która zaplątała się w rękaw swojego futra, więc przez całą piosenkę, biedna, musiała udawać, że to jest taka jej stylówa - stwierdziła Doda.

Oberwało się również chórzystkom, które udawały, że śpiewają do mikrofonu, podczas słychać było męski głos. Gwiazda podkreśliła jednocześnie, że w jej wypowiedzi nie ma ani krzty złośliwości.

- Mnie się bardzo podobało. Ja wiem, że niektórzy odbiorą to jako złośliwe i sarkastyczne, ale ja naprawdę nie jestem złośliwa, bo ja naprawdę uważam, że to było rozkosznie zabawne - podsumowała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci nowym projektem. Zaskoczyła wszystkich fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Szczęśliwa Katarzyna Cichopek zadała szyku na włoskich uliczkach. Fani są zachwyceni jej stylizacją
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]