Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy

23 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Allan Krupa niedawno wkroczył w dorosłość, jednak nie planuje długo cieszyć się beztroską młodością. Syn Edyty Górniak już myśli o małżeństwie z ukochaną, jednak dopóki nie upora się z jedną przeciwnością, ceremonia nie będzie mogła dojść do skutku. Co trapi 18-letniego rapera?

Allan Krupa o Edycie Górniak i Dariuszu Krupie

Allan Krupa coraz śmielej porusza się po polskim show-biznesie i ma zadatki na to, by zrobić dużą karierę. Wszak w kolorowej prasie pojawiał się już w dzieciństwie, za sprawą głośnego rozwodu swoich rodziców, Edyty Górniak i Dariusza Krupy, który  w 2014 roku, będąc pod wpływem nielegalnych substancji, spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. 

O relacjach z ojcem Allan Krupa zdążył już surowo opowiedzieć, wskazując, że nie wpłynęły one znacząco na jego życie. O wiele bardziej łaskawy jest dla swojej matki, która, jak zapewnia, wpoiła mu same dobre wartości. Mowa nie o nikczemnych działaniach często wspominanego przez Edytę Górniak antychrysta, czy ludzkich hybrydach lub życiu w kosmosie. Piosenkarka wpoiła synowi szacunek wobec ludzi. 

- Wychowywała mnie, żeby szanować nie tylko kobiety, ale wszystkich ludzi - wyznał Allan Krupa w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

CZYTAJ DALEJ

Allan Krupa został raperem

Allan Krupa dowiódł nauczaniu sławnej matki w jednej ze swoich piosenek, w której rapował o tym, że "jest pier**lonym dżentelmenem", a jego “palec pachnie marmurem i chlebem”. Aspirujący wokalista od jakiegoś czasu nadany przez media tytuł "syna Edyty Górniak" zmienił na pseudonim Enso, a jego twórczość, w której ostatecznie rozprawia się z wizerunkiem grzecznego chłopca,  znajduje coraz większy poklask wśród rówieśników

Czy wkrótce doczekamy się albumu, w którym Allan Krupa, rapując,  opowie historię o swojej miłości? To bardzo możliwe, wszak jest związany z Angeliką, wobec której snuje dalekosiężne plany dotyczące małżeństwa. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. 

Allan Krupa planuje ślub?

Allan Krupa nie ukrywa, że pomimo nastoletniej metryki poważnie myśli o związku z Angeliką, gwiazdą TikToka. Syn Edyty Górniak o swoich zamiarach względem ukochanej opowiedział w ostatnim wywiadzie. Stało się jasne, że w realizacji swojego skrupulatnie zaplanowanego ślubnego pomysłu przeszkadza mu tylko jedno. 

- Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę. Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo - enigmatycznie zapowiedział Allan Krupa, po czym zdradził, co stoi na przeszkodzie, by wspólnie z Angeliką stanąć na ślubnym kobiercu. 

Okazuje się, że problemem są pieniądze, ponieważ raper ma wizję ożenku w dość kosztownym miejscu. Syn Edyty Górniak ujawnił, że chciałby sformalizować związek w kraju, który jednoznacznie kojarzy się z wielkimi pieniędzmy - Dubajem. Czy Allan Krupa jest gotowy, by spełnić swoje miłosne marzenie?

- Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burj Khalifa. To myślę, że tak - skwitował, dodając, że takie przedsięwzięcie mógłby razem z przyszłą żoną wspominać do końca życia. Allan Krupa nie ukrywał, że gdyby znalazł się w posiadaniu potrzebnej ilości gotówki, niezwłocznie rozpocząłby realizację swojego planu. Jak oceniacie szumne zamiary 18-letniego Allana Krupy? Odziedziczył fantazję po Edycie Górniak?

 

Źródło: Jastrząb Post

dom

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki i Marta Kubacka

To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]