Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Gessler zadała potężny cios Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Wystarczyły trzy słowa
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.01.2023 18:39

Magda Gessler zadała potężny cios Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Wystarczyły trzy słowa

Magda Gessler uderzyła w Edytę Górniak i Justynę Steczkowską
Instagram.com/magdagessler_official; TRICOLORS/East News; Lukasz Kalinowski/East News

Magda Gessler niespodziewanie wzięła udział w dyskusji uderzającej w Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Poszło o nazywanie artystek diwami. Wystarczyły trzy słowa, by restauratorka ujawniła swoje zdanie na temat gwiazd.

Magda Gessler zgadza się z krytyką Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej

Magda Gessler stała się dla Polaków wyrocznią w kwestii restauracji i barów. "Kuchenne rewolucje" od lat są hitem, z którym nikt nie może konkurować. Sławna restauratorka poza wybitnym smakiem słynie z ciętego języka i ciekawie prowadzonych mediów społecznościowych.

Najnowsze słowa Magdy Gessler to potężny cios dla Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Gwiazda TVN podziela krytyczną opinię wobec piosenkarek.

W sieci pojawił się wpis Anny Saranieckiej. Publicystka w mocnych słowach oceniła wielkogwiazdroskie zapędy rodzimych diw. Poszło właśnie o słowo "diwa".

- 'Każdy ma swój kręgosłup moralny, albo jego brak. Ja z TVP nie pracuję, a o pracujących mam złe zdanie.' —powiedziała Kayah komentując rezygnację Mel C oraz udział polskich wykonawców w Sylwestrze Marzeń. A ja, przychylając się do wypowiedzi Kayah, proponuję przestać nazywać piosenkarki Górniak oraz Steczkowską divami - czytamy we wpisie Anny Saranieckiej.

- To kolosalne nadużycie - dodała publicystka. Niespodziewanie opinia dotarła do samej Magdy Gessler. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie mogła przemilczeć tematu i zdecydowała się na opublikowanie komentarza. Tego Edyta Górniak i Justyna Steczkowska nie mogły się spodziewać.

Magda Gessler nie będzie nazywać ich diwami?

Tyrada Anny Saranieckiej przeciwko gwiazdorskim wymaganiom Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej jest pełna wyjaśnień. - Diva - po raz pierwszy słowo zaczęło być używane w języku angielskim w XIX wieku. Pochodzi ono od włoskiego rzeczownika diva, oznaczające żeńskie bóstwo. Włoskie słowo diva pochodzi natomiast z języka łacińskiego, w którym oznacza boginię... Divą była Maria Callas - grzmi publicystka.

Wylewna na co dzień Magda Gessler zdecydowała się na opublikowanie zaledwie trzech słów. Nie zmienia to jednak faktu, iż przekaz płynący wprost od kreatorki smaku jest bardzo jasny.

- Jakie to mądre - stwierdziła krótko Magda Gessler. Nie ma wątpliwości, że ani Edyta Górniak, ani Justyna Steczkowska nie mogą liczyć na pobłażliwość ze strony restauratorki. Stanowisko gwiazdy TVN doczeka się odpowiedzi?

Magda Gessler zamieściła wymowny komentarz
Magda Gessler zamieściła wymowny komentarz

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl, goniec.pl