Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak musi tłumaczyć się ze słów syna. Padły wiele mówiące słowa
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 26.09.2023 23:40

Edyta Górniak musi tłumaczyć się ze słów syna. Padły wiele mówiące słowa

Allan Krupa, Edyta Górniak
KAPiF

Allan Krupa wyjawił wprost w jednym z wywiadów, ile chciałby zarabiać. Kwota, którą podał była zaskakująca i wywołała w sieci ogromne poruszenie. Teraz Edyta Górniak postanowiła wytłumaczyć się ze słów syna.

Allan Krupa jakiś czas temu rozstał się z dziewczyną

Allan Krupa, mimo młodego wieku, naprawdę sporo już przeżył. Był bowiem świadkiem rozstania rodziców, a potem jego ojciec trafił do więzienia. Swoją przyszłość wiązał z założeniem własnej rodziny. 19-latek był zakochany na zabój w Andżelice Dziedzic. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i para postanowiła się rozstać. Allan jak zawsze mógł liczyć na ogromne wsparcie od swojej mamy w tych ciężkich chwilach. 

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Allan Krupa wyjawił, ile chciałby zarabiać

Allan Krupa rozwija karierę muzyczną jako DJ i raper. Syn Edyty Górniak ostatnio udzielił wywiadu Żurnaliście, gdzie przyznał, o jakich zarobkach marzy. - Myślę, że 100 tysięcy, to jest takie bardzo optymalne. Już można żyć spokojnie i sobie odkładać - wyznał.

Jego słowa wywołały w sieci ogromne poruszenie. Internauci zaczęli kpić sobie z syna polskiej piosenkarki. - Bawi mnie takie gadanie - napisał jeden z internautów. - 100 tysięcy to przejęzyczenie? Czy naprawdę można mieć taki stan umysłu? - czytamy w innym komentarzu.

Edyta Górniak tłumaczy się z zaskakujących słów syna

Portal “Pudelek” postanowił zapytać Edytę Górniak o to, co sądzi na temat odważnego stwierdzenia Allana. - Myślę, że tak naprawdę każdy z nas chciałby tyle zarabiać. I życzę nam wszystkim tego. Co do Allana, lepiej, żeby był ambitny i miał wysokie cele, niż przystawał na stereotypy. I lepiej, żeby marzył niż był obojętny na swoje życie - podsumowała mama Allana, Edyta Górniak.