Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mocne zarzuty Allana Krupy wobec ojca. "Okradł mnie i moją mamę"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.09.2023 09:34

Mocne zarzuty Allana Krupy wobec ojca. "Okradł mnie i moją mamę"

Allan Krupa Dariusz Krupa Edyta Górniak
Kapif

Allan Krupa postawił na karierę muzyczną, jednak na razie szerszej publiczności bardziej niż ze swoich utworów znany jest z kontrowersyjnych wywiadów, jakich udziela. W jednej z rozmów poruszył trudny temat ojca, jednak synowi Edyty Górniak daleko było do sentymentów. W kwestii naprawy swoich opłakanych relacji z Dariuszem Krupą postawił jeden warunek, przy okazji skutecznie pogrążając swojego rodziciela. Jakie zarzuty ma Allan Krupa wobec ojca?

Syn Edyty Górniak. Kto jest ojcem Allana Krupy?

Allan Krupa jeszcze niedawno sprzedawał energię słoneczną, jednak teraz coraz śmielej stawia na muzykę. Jest nie tylko producentem, ale także DJ-em i raperem. Niestety, internauci nie potrafią na razie wymienić chociaż jednego tytułu jego piosenek, natomiast koligacje rodzinne Allana Krupa zna wielu z nich. 

Allan Krupa to syn Edyty Górniak i mającego kryminalną przeszłość Dariusza Krupy. To właśnie relacji syna z tatą poświęcono dużą część wywiadu, jakiego aspirujący celebryta udzielił Żurnaliście. Co Allan Krupa powiedział na temat ojca?

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Allan Krupa odrzuca inicjatywy Dariusza Krupy

Allan Krupa wziął udział w wywiadzie, którego tytuł brzmiał: "Jak wychowuje Edyta Górniak?". Fragment promujący nie dotyczył jednak macierzyńskich sposobów uduchowionej artystki, acz nieco mocniej stąpającego po ziemi Dariusza Krupy.

Allan Krupa został spytany o niedawne i niezbyt miłe wypowiedzi na temat ojca. Padały w nich takie sformułowania, jak "żałosna próba poprawienia wizerunku". Czy Allan Krupa chce pojednać się z Dariuszem Krupą? Okazuje się, że syn Edyty Górniak ma pewne warunki. O czym mowa?

Allan Krupa szczerze o ojcu: "Okradł mnie"

Allan Krupa oskarżył ojca o kradzież i wyznał, że jeśli nie zrehabilituje się finansowo, to w jego oczach nie ma czego szukać. Dariusz Krupa ma według syna sporo do nadrobienia.

- To jest chyba wiadome, że mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. (...) Nie mam powodu, żeby gdzieś tam szukać z nim relacji. I te warunki to jest po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł, jakby no to wtedy pogadamy - konfrontacyjnie skwitował Allan Krupa w wywiadzie u Żurnalisty. Dodał również, że nie są to "małe pieniądze". Jak sądzicie, czy Allan Krupa był zbyt stanowczy dla Dariusza Krupy?

@zurnalista.pl

Czekaliście na nową rozmowę? Jest już dostępna!

♬ oryginalny dźwięk – zurnalista.pl - zurnalista.pl