Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krystyna Janda prosi o pomoc finansową. Dopiero co miała wypadek
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 21.09.2023 18:11

Krystyna Janda prosi o pomoc finansową. Dopiero co miała wypadek

Krystyna Janda
Kapif

Krystyna Janda niedawno miała wypadek. 70-letnia aktorka złamała nogę. Teraz zwróciła się do swoich fanów, apelując o pomoc. Poprosiła o wsparcie zbiórki pieniędzy.  

Krystyna Janda jest wybitną aktorką filmową i teatralną

Krystyna Janda jest jedną z najbardziej zasłużonych aktorek w historii polskiej kinematografii i teatru. Role w wielu niezapomnianych filmach i spektaklach przyniosły jej ogromną sławę i rozpoznawalność. Można śmiało powiedzieć, że jest artystką wybitną i wszechstronną. Obecnie jest mocno zaangażowana w pracę nad rozwojem własnego teatru Och Teatr oraz w grę w licznych spektaklach w całej Polsce.   

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Krystyna Janda miała wypadek

Mimo że aktorka skończyła już 70 lat, nie zamierza zatrzymywać się ani na chwilę i prężnie działa w swojej branży. Wiadomo, że uwielbia to, co robi, kocha publiczność i występy na scenie. Jest kobietą bardzo zdeterminowaną i w swojej pracy stara się dawać z siebie wszystko, tak by nie zawieść widzów. 

Ostatnio pokazała szczególną siłę i upór, gdy wystąpiła na deskach teatru kilka godzin po złamaniu nogi. Zagrała w ortezie, a do utrzymania równowagi miała laskę. Mimo przeciwności losu nie odwołała przedstawienia i po raz kolejny dała popis swoich aktorskich umiejętności. 

- Rano złamałam nogę, wieczorem Konin MY WAY w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama – źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa – napisała pod zdjęciami z przedstawienia teatralnego. 

Krystyna Janda zwróciła się z apelem do swoich fanów

Krystyna Janda jest również bardzo aktywna jeżeli chodzi o kwestie społeczne i sprawy związane z kulturą. Dlatego też nagrała ostatnio filmik z apelem skierowanym do swoich fanów i postanowiła poprosić ich o wsparcie zbiórki pieniędzy. 

- Proszę Państwa, trzeba natychmiast pomóc Teatrowi im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Zbiórka jest ogłoszona na stronie teatru. Wszystkich pozdrawiam w Legnicy i życzę, żeby się to wszystko skończyło jak najszybciej wielkim sukcesem – poprosiła w nagraniu. 

Aktorka znając trudy prowadzenia placówki teatralnej, nie pozostała obojętna na los teatru w Legnicy. Wsparcie internautów może pomóc uratować miejsce i sprawić, że poradzi sobie z problemami finansowymi.