Rozrywka.Goniec.pl > Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda
11.07.2024 09:31 Krystyna Janda pożegnała Stuhra i podjęła oficjalną decyzję. To koniec

Śmierć Jerzego Stuhra chwyciła za serce wiele osób. Poruszyła również Krystynę Jandę, która w obszernym wpisie pożegnała swojego kolegę. Aktorka przekazała także, co z dalszymi losami spektaklu, w którym występował zmarły artysta.

Jerzy Stuhr i Krystyna Janda
09.07.2024 14:48 Krystyna Janda pożegnała Jerzego Stuhra. Emocjonalny wpis wyciska morze łez

Świat polskiego kina pogrążył się w smutku. Nie żyje Jerzy Stuhr, jeden z najbardziej znanych rodzimych aktorów. Artyści, którzy go znali mieli okazje współpracować z nim, żegnają zmarłego. Pożegnała go także Krystyna Janda, publikując poruszający wpis.

Jerzy Stuhr
28.06.2024 13:13 Niepokojące wieści o zdrowiu Jerzego Stuhra. Teatr wydał komunikat

W sieci pojawił się komunikat dotyczący spektaklu, w którym występował kultowy aktor, Jerzy Stuhr. Teatr Polonia należący do Krystyny Jandy poinformował widzów o odwołaniu spektaklu „Geniusz”. Powód jest związany ze stanem zdrowia jednego z dwóch artystów.

Krystyna Janda
26.06.2024 08:31 Dramatyczne sceny z Krystyną Jandą. Wszystko przed ważnym festiwalem

Na jaw wyszły zaskakujące fakty z życia Krystyny Jandy. Gdy rozpoczynała swoją karierę, między nią a Ewą Demarczyk pojawił się konflikt. Wszystko przez występ aktorki na festiwalu w Opolu. Doszło nawet do rękoczynów.

Krystyna Janda
01.06.2024 16:38 Krystyna Janda niedawno spisała testament, a teraz takie wyznanie. "Niedługo umrę"

Krystyna Janda, wybitna aktorka i reżyserka, kończy w tym roku 72 lata. Pomimo upływu czasu nadal jest pełna energii i zaangażowana w swoją pracę, czego może pozazdrościć jej wiele znacznie młodszych koleżanek po fachu. Niedawno jednak artystka podzieliła się z publicznością refleksjami na temat przemijania, starzenia się i planów na przyszłość. Okazuje się, że gwiazda przygotowała już testament!

Krystyna Janda
15.05.2024 19:18 Krystyna Janda wspomniała ostatnie chwile z mężem. Poruszające wyznanie

Krystyna Janda ponad 16 lata temu straciła męża. Po latach postanowiła opowiedzieć o ostatnich chwilach z Edwardem Kłosińskim. To, co przeżyła aktorka, może poruszyć. 

Krystyna Janda
30.04.2024 18:32 Wydało się, ile emerytury dostaje Krystyna Janda. Kwota zaskakuje

Temat dotyczący emerytur, które otrzymują artyści, jest bardzo kontrowersyjny. Wszystko za sprawą wysokości świadczeń, które czasem nie są w stanie zagwarantować świadczeniobiorcy godnego życia. Krystyna Janda, choć jest już w wieku emerytalnym, nie zamierza rezygnować z artystycznej pracy. Wyjaśniła, dlaczego chce dalej występować. Decyzja ta niekoniecznie jest związana z kwestią finansową

Andrzej Seweryn
05.03.2024 19:35 Andrzej Seweryn z piątą żoną. Ich zdjęcia obiegły sieć

Andrzej Seweryn pojawił się na ostatniej gali Orły 2024. Towarzyszyła mu żona, z którą dostojnie się prezentował. Aktor wylądował na ślubnym kobiercu aż pięć razy, aż w końcu poznał miłość swojego życia. Były mąż Krystyny Jandy w końcu trafił na tę jedyną. Ich wspólne zdjęcia z uroczystości wywołały wiele emocji. Jak wygląda piąta żona gwiazdora?

Krystyna Janda
19.02.2024 17:12 Smutne wieści o Krystynie Jandzie. Walczy o zdrowie

Krystyna Janda to polska aktorka filmowa i teatralna, która w tej dziedzinie jest jedną z najbardziej cenionych kobiet. Występuje w filmach i teatrach oraz prowadzi dwie instytucje kulturalne. We wrześniu do mediów trafiła informacja, że złamała nogę. Aktorka w ostatnim poście wyznała fanom coś, co zdziwiło niejednego. 

Krystyna Janda
18.11.2023 05:51 Krystyna Janda z drugim mężem była do ostatniej chwili. W wywiadzie opowiedziała o żałobie

Krystyna Janda 18 grudnia 2022 roku skończyła 70 lat i, w przeciwieństwie do wielu koleżanek po fachu, absolutnie się z tym nie kryje. Aktorka w urodzinowym spektaklu "My Way" rozlicza swoje życie i zdradza, jak wygląda aktualnie jej życie. W wywiadzie sprzed kilku miesięcy opowiedziała także o utracie męża.

Krystyna Janda
05.11.2023 10:19 Poznajecie kobietę ze zdjęcia? 30 lat temu wielka aktorka powalała urodą. Ciężko rozpoznać ją na tej fotografii

Temperament, nieprzejednanie, asertywność i burza emocji - tak można określić aktorkę, która jest dziś znana wszystkim Polakom. To postać nietuzinkowa, która gra w teatrze z prawdziwą estymą, ale jest znana także ze swoich pozazawodowych aktywności. Zobaczcie, jak wyglądała na fotosach z młodości. Zdołacie ją rozpoznać?

Krystyna Janda
01.10.2023 15:11 Krystyna Janda wylądowała na wózku inwalidzkim. Zaskakujące zdjęcie obiegło sieć

W niedzielę w Warszawie odbywa się opozycyjny Marsz miliona Serce. Przyciągnął on ogromne tłumy, które ramię w ramię z Donaldem Tuskiem i Rafałem Trzaskowskim idą ulicami stolicy. Na ten przemarsz wybrało się także wiele znanych osób, m.in. Krystyna Janda, poruszająca się na wózku inwalidzkim.

Krystyna Janda
21.09.2023 18:11 Krystyna Janda prosi o pomoc finansową. Dopiero co miała wypadek

Krystyna Janda niedawno miała wypadek. 70-letnia aktorka złamała nogę. Teraz zwróciła się do swoich fanów, apelując o pomoc. Poprosiła o wsparcie zbiórki pieniędzy.  

Krystyna Janda
06.09.2023 16:43 Krystyna Janda jest zastraszana. Otrzymała niepokojącą wiadomość

Krystyna Janda znana jest nie tylko z kultowych ról, ale również z ciętego języka. Aktorka nie boi się głośno wypowiadać swojego zdania, również na tematy polityczne. Teraz 70-latka podzieliła się z fanami szokującą wiadomością. Grożono jej śmiercią.

Krystyna Janda
01.09.2023 22:12 Tak wygląda wnuczka Krystyny Jandy. Podobna do sławnej babci?

Najstarsza wnuczka Krystyny Jandy została nominowana do prestiżowej nagrody filmowej. Aktorka pochwaliła się tym wyróżnieniem w mediach społecznościowych. Przy okazji pokazała, jak wygląda 26-letnia dziś Lena. Podobna do znanej babci?

Krystyna Janda
27.07.2023 11:18 Krystyna Janda zabrała głos i wyjawiła, że "czuje się ryża". Okazuje się, że nie tylko ona

Ostatnie, ostre słowa Jarosława Kaczyńskiego o Donaldzie Tusku odbiły się szerokim echem w mediach i są intensywnie komentowane przez kolejne osoby ze środowiska publicznego. Teraz głos zabrała Krystyna Janda, stając w obronie lidera Platformy Obywatelskiej. Nie przebierała w słowach – wypowiedziała się krótko i dosadnie. 

Krystyna Janda
12.07.2023 21:04 Wydało się, jaką emeryturę dostaje Krystyna Janda. Kuriozalna kwota, nie wystarcza na życie

Kwestia wysokości świadczeń emerytalnych znanych osób zawsze wzbudza wiele dyskusji i kontrowersji. Bowiem nie wszyscy otrzymują od ZUS-u małe kwoty pieniędzy. Jeszcze inną sprawą jest na przykład to, że zasłużeni aktorzy, często mogą dorobić do emerytury, uczestnicząc w różnych projektach i grając czy to w teatrze, czy różnych produkcjach filmowych. Jakie świadczenie emerytalne przysługuje Krystynie Jandzie? Wystarcza na godne życie? 

Krystyna Janda
30.05.2023 17:30 Krystyna Janda szczerze o tym, jaką była mamą. "Robił to ktoś inny"

Krystyna Janda w jednym ze swoich ostatnich wywiadów otwarcie opowiedziała o macierzyństwie, oraz o tym, jaką była matką dla swoich dzieci. Jak sama przyznaje, zawsze miała pomoc i wsparcie w wychowywaniu swoich pociech. – Byłam mamą nienormatywną – wspomina.

Hubert Urbański, Krystyna Janda
17.05.2023 22:44 "Milionerzy". Uczestnik odpadł na pytaniu o Krystynę Jandę. Znacie odpowiedź?

Za nami 603. odcinek programu “Milionerzy”. Tym razem milion walczył politolog i rusycysta - Krzysztof Adamczyk. Mężczyzna poległ na pytaniu o film z udziałem Krystyny Jandy.

Krystyna Janda i synowie
06.04.2023 10:42 Krystyna Janda ma dwóch dorosłych synów, nie poszli w jej ślady. Wiadomo, czym się zajmują

Krystyna Janda prywatnie jest mamą trójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Andrzejem Sewerynem, które trwało zaledwie pięć lat, miała córkę, to z drugim mężem, Edwardem Kłosińskim doczekała się z dwóch synów. Niestety, wybrali oni jednak inny zawód niż słynna mama. Czym się zajmują?

Krystyna Janda
20.03.2023 08:58 Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa

Krystyna Janda jest autorką emocjonalnego wpisu w mediach społecznościowych, w którym nawiązała do tragicznej śmierci syna posłanki Magdaleny Feliks. Refleksji o głupocie i bezmyślności, pretensji wobec pewnych środowisk i innych gorzkich słów nie brakowało. 

Krystyna Janda Piotr Machalica
13.02.2023 19:21 Krystyna Janda wspomina Piotra Machalicę. "Więcej spędzałam czasu z Piotrkiem niż z mężami"

Krystyna Janda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swoim życiu zawodowym. Aktorka przyznała, że brakuje jej bliskiego przyjaciela Piotra Machalicy.

Krystyna Janda
18.12.2022 08:58 Krystyna Janda oskarża rząd o badanie alkomatem. Na aktorkę spłynęła fala krytyki

Krystyna Janda oskarżyła obecną władzę o nękanie i sprowadziła na siebie falę krytyki. Z aktorki zadrwili nawet przeciwnicy rządzących. Jej słowa o badaniu alkomatem przez policję są masowo komentowane w mediach społecznościowych.

Krystyna Janda
09.12.2022 11:25 Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną"

Krystyna Janda udzieliła ostatnio wywiadu w którym przyznała, że to nie ona wychowywała swoją jedyną córkę. Obowiązek opieki nad małą Marią niemal w całości spoczął na jej gosposi.

krystyna janda jerzy stuhr
20.10.2022 10:04 Krystyna Janda wsparła Jerzego Stuhra. Gest aktorki wywołał burzę w sieci

Krystyna Janda publicznie wsparła Jerzego Stuhra, który w ostatnim czasie znalazł się w ogniu krytyki po incydencie, do którego doszło w miniony poniedziałek. 75-letni aktor podejrzany jest o to, że spowodował wypadek drogowy, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Gest jego koleżanki po fachu wywołał burzę w sieci.Nie milkną echa po wypadku, do którego doszło 17 października w Krakowie. Kierujący lexusem 75-letni artysta podejrzany jest o potrącenie motocyklisty. Wezwana do zdarzenia policja potwierdziła, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Badanie miało wykazać 0,7 promila.

Krystyna Janda
15.09.2022 21:47 Krystyna Janda prosi o pomoc. Dzieło jej życia może legnąć w gruzach, chodzi o teatr

Krystyna Janda zaapelowała o pomoc w związku z trudną sytuacją prowadzonych przez nią teatrów. Gwiazda pokazała statystyki dotyczące funkcjonowania placówek - dane są bardzo niepokojące. Czy widzowie przestają chodzić do teatrów? Sprawa nie wygląda zbyt optymistycznie. Krystyna Janda ma nadzieję, że uda jej się przemówić do widzów. Krystyna Janda prosi o pomoc Krystyna Janda to postać wyjątkowa. Można pokusić się o stwierdzenie, że poświęciła całe swoje życie sztuce. Jest wybitną aktorką, zarówno filmową jak i teatralną, a do tego chętnie udziela się w sprawach społeczno-politycznych. W 2004 r. artystka powołała Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury. Dzięki niej udało się stworzyć dwa teatry - Och-Teatr oraz Teatr Polonia, które przez wiele lat cieszyły się popularnością wśród miłośników sztuki. Krystyna Janda pełni funkcję dyrektora artystycznego obu warszawskich placówek. Niestety, w ostatnim czasie teatry natrafiły na problemy finansowe. Nie pomaga szalejąca inflacja, która skutecznie zniechęca widzów do ich odwiedzania. Aktorka postanowiła wziąć w sprawy swoje ręce i udostępnić w mediach społecznościowych statystyki dotyczące finansowania swoich placówek. Te wyglądają bardzo niepokojąco. "Ludzie ratunku!" Dokładnie takich słów użyła Krystyna Janda, by podkreślić jak poważna jest sytuacja. Aktorka ma nadzieję, że swoim apelem przekona miłośników teatru do kupowania biletów i wspierania obiektów kultury. Fundacja artystki nie ma obecnie przyznanych żadnych dotacji państwowych, a 95% jej budżetu pochodzi ze środków własnych. Pozostałe 5% to dotacje oraz różnego rodzaju darowizny. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda) - Podłe, podłe jest ministerstwo kultury, że TAKIM SCENOM nie pomaga. Może następny rząd? - zastanawiała się jedna z fanek w komentarzu pod postem Krystyny Jandy. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Jarek z „Chłopaków do wzięcia” będzie śpiewał. Za kilka dni pojawi się w jednym z polskich miast, chce pomóc koledzeNie żyje Wiesław Zięba. Stworzył "Bolka i Lolka" i "Reksia", wielu zawdzięcza mu radości dzieciństwaSara James skomentowała swój udział w finale amerykańskiego „Mam Talent”. Pokazała klasę?Źródło: goniec.pl

Krystyna Janda
13.08.2022 09:11 Krystyna Janda oburzona nowymi cenami prądu. Gwiazda dała upust swoim emocjom

Krystyna Janda to jedna z największych postacie polskiej sceny artystycznej. Znana i ceniona aktorka, po raz kolejny dała wyraz swojemu oburzeniu, zamieszczając niezwykle długi post na swoim Facebooku. W niezwykle szczegółowy sposób opisała bulwersującą rozmowę, jaką odbyła z przedstawicielką koncernu energetycznego. Gwiazda nie kryła swojej frustracji.

Krystyna Janda
01.08.2022 16:04 Krystyna Janda przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Co stało się później?

Krystyna Janda poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Z pozoru niewinny, promedyczny wpis, tradycyjnie wywołał ogromną burzę w mediach społecznościowych.Na początku 2021 roku, gdy pandemia koronawirusa była w pełni sił, Polacy dowiedzieli się, że kilka sławnych osób - w tym Krystyna Janda - przyjęło szczepienie bez kolejki. Preparaty były wówczas przeznaczone dla medyków, pracowników służby zdrowia i ich rodzin.

  • 1
  • 2