Rozrywka.Goniec.pl > Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda
21.09.2023 18:11 Krystyna Janda prosi o pomoc finansową. Dopiero co miała wypadek

Krystyna Janda niedawno miała wypadek. 70-letnia aktorka złamała nogę. Teraz zwróciła się do swoich fanów, apelując o pomoc. Poprosiła o wsparcie zbiórki pieniędzy.  

Krystyna Janda
06.09.2023 16:43 Krystyna Janda jest zastraszana. Otrzymała niepokojącą wiadomość

Krystyna Janda znana jest nie tylko z kultowych ról, ale również z ciętego języka. Aktorka nie boi się głośno wypowiadać swojego zdania, również na tematy polityczne. Teraz 70-latka podzieliła się z fanami szokującą wiadomością. Grożono jej śmiercią.

Krystyna Janda
01.09.2023 22:12 Tak wygląda wnuczka Krystyny Jandy. Podobna do sławnej babci?

Najstarsza wnuczka Krystyny Jandy została nominowana do prestiżowej nagrody filmowej. Aktorka pochwaliła się tym wyróżnieniem w mediach społecznościowych. Przy okazji pokazała, jak wygląda 26-letnia dziś Lena. Podobna do znanej babci?

Krystyna Janda
27.07.2023 11:18 Krystyna Janda zabrała głos i wyjawiła, że "czuje się ryża". Okazuje się, że nie tylko ona

Ostatnie, ostre słowa Jarosława Kaczyńskiego o Donaldzie Tusku odbiły się szerokim echem w mediach i są intensywnie komentowane przez kolejne osoby ze środowiska publicznego. Teraz głos zabrała Krystyna Janda, stając w obronie lidera Platformy Obywatelskiej. Nie przebierała w słowach – wypowiedziała się krótko i dosadnie. 

Krystyna Janda
12.07.2023 21:04 Wydało się, jaką emeryturę dostaje Krystyna Janda. Kuriozalna kwota, nie wystarcza na życie

Kwestia wysokości świadczeń emerytalnych znanych osób zawsze wzbudza wiele dyskusji i kontrowersji. Bowiem nie wszyscy otrzymują od ZUS-u małe kwoty pieniędzy. Jeszcze inną sprawą jest na przykład to, że zasłużeni aktorzy, często mogą dorobić do emerytury, uczestnicząc w różnych projektach i grając czy to w teatrze, czy różnych produkcjach filmowych. Jakie świadczenie emerytalne przysługuje Krystynie Jandzie? Wystarcza na godne życie? 

Krystyna Janda
30.05.2023 17:30 Krystyna Janda szczerze o tym, jaką była mamą. "Robił to ktoś inny"

Krystyna Janda w jednym ze swoich ostatnich wywiadów otwarcie opowiedziała o macierzyństwie, oraz o tym, jaką była matką dla swoich dzieci. Jak sama przyznaje, zawsze miała pomoc i wsparcie w wychowywaniu swoich pociech. – Byłam mamą nienormatywną – wspomina.

Hubert Urbański, Krystyna Janda
17.05.2023 22:44 "Milionerzy". Uczestnik odpadł na pytaniu o Krystynę Jandę. Znacie odpowiedź?

Za nami 603. odcinek programu “Milionerzy”. Tym razem milion walczył politolog i rusycysta - Krzysztof Adamczyk. Mężczyzna poległ na pytaniu o film z udziałem Krystyny Jandy.

Krystyna Janda i synowie
06.04.2023 10:42 Krystyna Janda ma dwóch dorosłych synów, nie poszli w jej ślady. Wiadomo, czym się zajmują

Krystyna Janda prywatnie jest mamą trójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Andrzejem Sewerynem, które trwało zaledwie pięć lat, miała córkę, to z drugim mężem, Edwardem Kłosińskim doczekała się z dwóch synów. Niestety, wybrali oni jednak inny zawód niż słynna mama. Czym się zajmują?

Krystyna Janda
20.03.2023 08:58 Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa

Krystyna Janda jest autorką emocjonalnego wpisu w mediach społecznościowych, w którym nawiązała do tragicznej śmierci syna posłanki Magdaleny Feliks. Refleksji o głupocie i bezmyślności, pretensji wobec pewnych środowisk i innych gorzkich słów nie brakowało. 

Krystyna Janda Piotr Machalica
13.02.2023 19:21 Krystyna Janda wspomina Piotra Machalicę. "Więcej spędzałam czasu z Piotrkiem niż z mężami"

Krystyna Janda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swoim życiu zawodowym. Aktorka przyznała, że brakuje jej bliskiego przyjaciela Piotra Machalicy.

Krystyna Janda
18.12.2022 08:58 Krystyna Janda oskarża rząd o badanie alkomatem. Na aktorkę spłynęła fala krytyki

Krystyna Janda oskarżyła obecną władzę o nękanie i sprowadziła na siebie falę krytyki. Z aktorki zadrwili nawet przeciwnicy rządzących. Jej słowa o badaniu alkomatem przez policję są masowo komentowane w mediach społecznościowych.

Krystyna Janda
09.12.2022 11:25 Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną"

Krystyna Janda udzieliła ostatnio wywiadu w którym przyznała, że to nie ona wychowywała swoją jedyną córkę. Obowiązek opieki nad małą Marią niemal w całości spoczął na jej gosposi.

krystyna janda jerzy stuhr
20.10.2022 10:04 Krystyna Janda wsparła Jerzego Stuhra. Gest aktorki wywołał burzę w sieci

Krystyna Janda publicznie wsparła Jerzego Stuhra, który w ostatnim czasie znalazł się w ogniu krytyki po incydencie, do którego doszło w miniony poniedziałek. 75-letni aktor podejrzany jest o to, że spowodował wypadek drogowy, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Gest jego koleżanki po fachu wywołał burzę w sieci.Nie milkną echa po wypadku, do którego doszło 17 października w Krakowie. Kierujący lexusem 75-letni artysta podejrzany jest o potrącenie motocyklisty. Wezwana do zdarzenia policja potwierdziła, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Badanie miało wykazać 0,7 promila.

Krystyna Janda
15.09.2022 21:47 Krystyna Janda prosi o pomoc. Dzieło jej życia może legnąć w gruzach, chodzi o teatr

Krystyna Janda zaapelowała o pomoc w związku z trudną sytuacją prowadzonych przez nią teatrów. Gwiazda pokazała statystyki dotyczące funkcjonowania placówek - dane są bardzo niepokojące. Czy widzowie przestają chodzić do teatrów? Sprawa nie wygląda zbyt optymistycznie. Krystyna Janda ma nadzieję, że uda jej się przemówić do widzów. Krystyna Janda prosi o pomoc Krystyna Janda to postać wyjątkowa. Można pokusić się o stwierdzenie, że poświęciła całe swoje życie sztuce. Jest wybitną aktorką, zarówno filmową jak i teatralną, a do tego chętnie udziela się w sprawach społeczno-politycznych. W 2004 r. artystka powołała Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury. Dzięki niej udało się stworzyć dwa teatry - Och-Teatr oraz Teatr Polonia, które przez wiele lat cieszyły się popularnością wśród miłośników sztuki. Krystyna Janda pełni funkcję dyrektora artystycznego obu warszawskich placówek. Niestety, w ostatnim czasie teatry natrafiły na problemy finansowe. Nie pomaga szalejąca inflacja, która skutecznie zniechęca widzów do ich odwiedzania. Aktorka postanowiła wziąć w sprawy swoje ręce i udostępnić w mediach społecznościowych statystyki dotyczące finansowania swoich placówek. Te wyglądają bardzo niepokojąco. "Ludzie ratunku!" Dokładnie takich słów użyła Krystyna Janda, by podkreślić jak poważna jest sytuacja. Aktorka ma nadzieję, że swoim apelem przekona miłośników teatru do kupowania biletów i wspierania obiektów kultury. Fundacja artystki nie ma obecnie przyznanych żadnych dotacji państwowych, a 95% jej budżetu pochodzi ze środków własnych. Pozostałe 5% to dotacje oraz różnego rodzaju darowizny. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda) - Podłe, podłe jest ministerstwo kultury, że TAKIM SCENOM nie pomaga. Może następny rząd? - zastanawiała się jedna z fanek w komentarzu pod postem Krystyny Jandy. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Jarek z „Chłopaków do wzięcia” będzie śpiewał. Za kilka dni pojawi się w jednym z polskich miast, chce pomóc koledzeNie żyje Wiesław Zięba. Stworzył "Bolka i Lolka" i "Reksia", wielu zawdzięcza mu radości dzieciństwaSara James skomentowała swój udział w finale amerykańskiego „Mam Talent”. Pokazała klasę?Źródło: goniec.pl

Krystyna Janda
13.08.2022 09:11 Krystyna Janda oburzona nowymi cenami prądu. Gwiazda dała upust swoim emocjom

Krystyna Janda to jedna z największych postacie polskiej sceny artystycznej. Znana i ceniona aktorka, po raz kolejny dała wyraz swojemu oburzeniu, zamieszczając niezwykle długi post na swoim Facebooku. W niezwykle szczegółowy sposób opisała bulwersującą rozmowę, jaką odbyła z przedstawicielką koncernu energetycznego. Gwiazda nie kryła swojej frustracji.

Krystyna Janda
01.08.2022 16:04 Krystyna Janda przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Co stało się później?

Krystyna Janda poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że przyjęła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Z pozoru niewinny, promedyczny wpis, tradycyjnie wywołał ogromną burzę w mediach społecznościowych.Na początku 2021 roku, gdy pandemia koronawirusa była w pełni sił, Polacy dowiedzieli się, że kilka sławnych osób - w tym Krystyna Janda - przyjęło szczepienie bez kolejki. Preparaty były wówczas przeznaczone dla medyków, pracowników służby zdrowia i ich rodzin.

Krystyna Janda zdradziła traumatyczne wspomnienia. Była prześladowana przez "ryżego pedofila"
22.07.2022 12:03 Krystyna Janda była prześladowana przez pedofila. Dramatyczne wyznanie aktorki

Krystyna Janda opublikowała na Facebooku niebywale szczery i emocjonalny wpis, w którym podzieliła się fanami traumatycznymi historiami z młodości. Gwiazda opisała w nim swoje życie, wspominając dzieciństwo, dwa małżeństwa oraz odniosła się do obecnej władzy. Wiele niepokoju wzbudziła wzmianka o prześladującym aktorkę pedofilu.

Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Wiktora Zborowskiego. Powrót na scenę jest raczej wątpliwy
31.05.2022 09:07 Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Wiktora Zborowskiego. Aktor ma kłopoty z chodzeniem

Wiktor Zborowski kilka tygodni temu przeszedł poważną operację. Jak wynika z najnowszych informacji na temat jego zdrowia - 71-letni aktor nie może chodzić. Gwiazdor poddawany jest rehabilitacji, która ma postawić go na nogi, ale jego powrót na scenę wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Wiadomości TVP
19.01.2022 08:31 "Wiadomości" TVP zaatakowały Krystynę Jandę. "Za granicą zdrowego rozsądku"

Krystyna Janda zdecydowała się na krótki urlop i spędziła kilka dni w Hiszpanii. Aktorka przyznała w jednym ze wpisów na swoich mediach społecznościowych, że wyjechała z Polski "dla zdrowia psychicznego". Wakacje gwiazdy skomentowano w "Wiadomościach" na antenie TVP, a autorzy materiału ostro zaatakowali artystkę.- Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać - ogłosiła Krystyna Janda na Instagramie.Choć odpoczynek Krystyny Jandy od Polski trwał zaledwie pięć dni, TVP zdążyła przygotować materiał o wyjeździe aktorki, który zatytułowano "Za granicą zdrowego rozsądku". Redakcja "Wiadomości" skupiła się na kraju, który gwiazda wybrała na swój krótki urlop, a także poprosiła o opinię w tej sprawie kilku "ekspertów". Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda)