Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa

20 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Krystyna Janda jest autorką emocjonalnego wpisu w mediach społecznościowych, w którym nawiązała do tragicznej śmierci syna posłanki Magdaleny Feliks. Refleksji o głupocie i bezmyślności, pretensji wobec pewnych środowisk i innych gorzkich słów nie brakowało.

 

15-letni syn posłanki odebrał sobie życie

Mikołaj popełnił samobójstwo w połowie lutego. Niespełna miesiąc brakowało do tego, by rozpoczął 16. rok życia. Jego tragiczna śmierć poruszyła całą Polskę . Śledztwo w tej sprawie wszczęła szczecińska prokuratura, która ma ustalić, jaki wpływ na stan nastolatka miała propaganda TVP , która według posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz przyczyniła się do nieszczęścia, dekonspirując tożsamość chłopca jako ofiary pedofila. 

- To dziecko zostało zaszczute przez TVP. Wszyscy winni w tej sprawie muszą zostać rozliczeni i będą rozliczeni. Wiemy, kto jest winny, kto upubliczniał dane osobowe tego dziecka - mówiła dziennikarzom. 

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Magdalena Feliks zamieściła wymowny wpis

Od śmierci Mikołaja minął miesiąc. Ten czas dla posłanki Magdaleny Feliks był wyjątkowo trudny, jednak z biegiem dni wcale nie jest jej lepiej, o czym nieco szczerze napisała na Facebooku. Nie da się ukryć, że matka wciąż jest pogrążona w wielkiej żałobie i smutku. 

- Mówią mi, że minął miesiąc... Ale nie ma już nawet naszych cytatów z Kubusia Puchatka. Chciałabym napisać: »Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale" - ale to też nie byłaby prawda. Nie ma już żadnego cytatu, więc po prostu byłoby dobrze, gdyby nikt nie pytał - ujęła posłanka Magdalena Feliks z Platformy Obywatelskiej. 

Krystyna Janda napisała do Magdaleny Feliks

Do niesprawiedliwej śmierci Mikołaja odniosła się także Krystyna Janda , która o swoim poglądzie na tę przykrą sprawę również napisała w mediach społecznościowych. Postanowiła zwrócić się bezpośrednio do Magdaleny Feliks, niejako odpowiadając na jej krótki wpis przytoczony powyżej. Krystyna Janda bez zbędnych subtelności nazwała rzeczy po imieniu, nie kryjąc oburzenia i wstydu.

- Szanowna Pani, jesteśmy z Panią. Krwawią nam serca i mózg nie wytrzymuje. Po tej ziemi chodzi wielu złych ludzi, ale krzywda dziecka i matki jest zbrodnią największą, nie do wybaczenia. Nie potrafimy ulżyć w cierpieniu, jedynym gestem możliwym jest ostracyzm, wykluczenie winnych - rozpoczęła poruszona.

- Niewybaczenie. Zapamiętanie. Mam nadzieję, że to się dzieje. Wstyd nam, że niektórzy wśród nas też nazywają się ludźmi. Podłość ludzka, jak głosi literatura, nie ma granic, ale głupota i bezmyślność też. Serdecznie przytulamy Panią do serc. Ja i moi Przyjaciele, bo piszę także w ich imieniu - oświadczyła Krystyna Janda z pewnością mając nadzieję, że jej słowa chociaż trochę ukoją rany przeżywającej piekło straty dziecka Magdaleny Feliks. 

 

pogodynka

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski zmienił oblicze meczu FC Barcelona kontra real Madryt

Robert Lewandowski zmienił oblicze El Classico. Wystarczyło jedno dotknięcie, fani w euforii

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]