Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krystyna Janda wspomina Piotra Machalicę. "Więcej spędzałam czasu z Piotrkiem niż z mężami"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 13.02.2023 19:21

Krystyna Janda wspomina Piotra Machalicę. "Więcej spędzałam czasu z Piotrkiem niż z mężami"

Krystyna Janda Piotr Machalica
Krystyna Janda Piotr Machalica fot. KAPiF

Krystyna Janda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swoim życiu zawodowym. Aktorka przyznała, że brakuje jej bliskiego przyjaciela Piotra Machalicy.

Krystyna Janda wspomina Piotra Machalicę

Krystyna Janda to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Artystka od prawie dwóch dekad zarządza dwoma prywatnymi teatrami w Warszawie, Polonią i Och-Teatrem.

Krystyna Janda zapewniała ostatnio, że ma zamiar nieco przystopować z pracą. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie zrealizuje swoich założeń. Nowy monodram Teatru Polonia "My Way" okazał się bowiem ogromnym sukcesem i aktorka jest zapraszana z nim na sceny w całym kraju.

Aktorka nie ukrywa również swojego żalu związanego ze śmiercią Piotra Machalicy, który był jej wiernym przyjacielem. Spędzali ze sobą mnóstwo czasu przy okazji różnych projektów. Aktor odszedł 14 grudnia 2020 roku.

- Tylu wielkich, brakujących nam ostatnio odeszło! Z powodu covidu umarło dużo moich przyjaciół, między innymi Piotr Machalica, mój przyjaciel i wieloletni partner sceniczny. Więcej spędzałam czasu z Piotrkiem niż z mężami, z nim grałam i tutaj, i w Powszechnym. Wszystkie próby, wyjazdy, wieczory - wspomina.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Onet