Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Takie wymagania ma Edyta Górniak przed występem na PGE Narodowym. Lista żądań robi wrażenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.09.2023 15:31

Takie wymagania ma Edyta Górniak przed występem na PGE Narodowym. Lista żądań robi wrażenie

Edyta Górniak
KAPIF

Już w sobotę w Warszawie odbędzie się koncert "Roztańczony PGE Narodowy", na którym pojawią się gwiazdy sympatyzujące z Telewizją Polską. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Edyta Górniak, która wyjątkowo, zamiast mówić głupoty, zaśpiewa dla widzów. Do sieci wyciekły jej wymagania. Jedna pozycja może wyjątkowo zaskoczyć.

Edyta Górniak będzie gwiazdą imprezy na Stadionie Narodowym

Coraz mniej osób o tym pamięta, ale zanim Edyta Górniak zasłynęła opowieściami o ludziach-jaszczurach, czakrach i biorobotach, była jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Podczas imprezy "Roztańczony PGE Narodowy" będzie mogła przypomnieć ludziom o swoim talencie. Jako jedna z gwiazd wieczoru postanowiła postawić dość specyficzne wymagania.

Edyta Górniak, z racji niegasnącej sławy, może pozwolić sobie na stawianie warunków i dlatego lista jej żądań, która została opublikowana przez portal Pudelek.pl, robi duże wrażenie. Choć bez wątpienia za swój występ wokalistka przytuli ogromne pieniądze, to miała jeszcze dość konkretne oczekiwania wobec organizatorów wydarzenia.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Wokalistka jest na polskiej scenie od dekad. Może stawiać przeróżne warunki

Jak wyglądają garderobiane wymagania Edyty Górniak? Gwiazda, która już w sobotę wystąpi w Warszawie w ramach koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" wymaga wcześniejszego ozonowania pomieszczenia, naparów ziołowych i... kilograma popularnych słodyczy-krówek i żelek Haribo w kształcie misiów. Edyta Górniak dodatkowo żąda też dziesięciu butelek wody S. Pellegrino w temperaturze pokojowej oraz trzech białych obrusów i pięciu bawełnianych ręczników w tym samym kolorze.

Piosenkarka po terenie stadionu poruszać się ma oddanym do jej dyspozycji melexem z prywatnym kierowcą a w każdej z trzech zamykanych garderób, mają się znaleźć standy na kostiumy oraz dwa lustra: jedno do make-upu z zimnym, neutralnym światłem oraz drugie, w którym będzie mogła dokładnie obejrzeć swoją sylwetkę w strojach. Gwiazda dodatkowo oczekuje, aby w garderobach znalazły się odświeżacze powietrza, świeże owoce, paluszki Juniorki bez soli oraz świece o zapachu wanilii.

Takie Edyta Górniak ma oczekiwania przed występem. Robią wrażenie?

Jak wspominaliśmy wcześniej, garderoby oddane do użytku dla Edyty Górniak muszą wcześniej być ozonowane, a w każdej z nich ma się znaleźć odświeżacz powietrza. Jak wyraźnie podkreśliła wokalistka, w zarezerwowanych dla niej miejscach kategorycznie nie mogą być używane syntetycznych odświeżacze powietrza na minimum 24 godziny przed jej przyjazdem.

1.jpg
https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-wiemy-co-zawarto-w-riderze-garderobianym-edyty-gorniak-przed-wystepem-na-pge-narodowym-jedna-pozycja-moze-zdziwic-6946013460974432a?utm_source=combreak

Źródło: Pudelek.pl