Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Edyty Górniak jest szaleńczo zakochany! Jego wybranka jest bajecznie bogata i wpływowa. Mama będzie dumna?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 24.11.2023 22:09

Syn Edyty Górniak jest szaleńczo zakochany! Jego wybranka jest bajecznie bogata i wpływowa. Mama będzie dumna?

KAPiF, Syn Edyty Górnika zakochał się w dziedzicze fortuny
Fot. KAPiF, Syn Edyty Górnika zakochał się w dziedzicze fortuny

Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa pomieszkują zarówno w Polsce, jak i w USA. Piosenkarka dopiero poza granicami kraju zaznała spokoju, a jej syn odnalazł swoją pasję. Okazuje się, że chłopak, który jeszcze niedawno był nastolatkiem wpatrzonym w mamę, znalazł w końcu dziewczynkę, której bez reszty oddał swoje serce. Na pierwszą miłość wybrał sobie nie byle kogo.

Odcięcie pępowiny, czyli Allan Krupa szuka własnego "ja"

Allan Krupa odkąd został sam z mamą Edytą Górnika, nie opuszczał jej nawet na krok. Co prawda miał swoje epizody, kiedy chciał zostać żołnierzem, jednak zawsze był w bliskim kontakcie z matką. Chłopak ma w tym momencie 19 lat, zatem najwyższa pora, aby ułożyć sobie życie.

Co prawda występuje wraz z mamą, która próbuje go wylansować na młodocianą gwiazdę i Dj i spotykał się z kilkoma dziewczynami, ale nie było wówczas mowy o zakochaniu. To się jednak zmieniło.

"Jeden z dziesięciu": niewiarygodny zwrot akcji. Rekordzista ma szansę na zwycięstwo! Mowa o pięciocyfrowej kwocie

Allan Krupa zakochał się bez reszty

Allan Krupa może w końcu powiedzieć, że naprawdę się zaangażował. Jego relacja weszła na wyższy poziom, a to za sprawą jednej pięknej niewiasty. Okazuje się, że dziewczyna jest córką influencera i milionera, który pochodzi z Monako. Bart Pniewski jest niezwykle popularny również poza granicami kraju, a syn Edyty Górnika kilka miesięcy temu zdecydował się podjąć z nią muzyczną współpracę.

Według informatora serwisu pudelek.pl wynika, że to dla niej rozstał się z dotychczasową dziewczyną, a między parą podczas wspólnych “nagrywek” po prostu zaiskrzyło.

Kim jest ukochana Allana Krupy?

Dziewczyna Allana Krupa to Nicole Pniewska, która właśnie rozpoczyna swoją karierę wokalną. Za to Allan jest Dj i realizatorem dźwięku, co sprawia, że ich zainteresowania i marzenia krzyżują się.

Na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że córka milionera jest wyjątkowo atrakcyjna. Myślicie, że będzie z tego ślub?