Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Jeden z dziesięciu": niewiarygodny zwrot akcji. Rekordzista ma szansę na zwycięstwo! Mowa o pięciocyfrowej kwocie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 24.11.2023 19:26

"Jeden z dziesięciu": niewiarygodny zwrot akcji. Rekordzista ma szansę na zwycięstwo! Mowa o pięciocyfrowej kwocie

Facebook.com, Rekordzista otrzyma nagrodę w "Jeden z dziesięciu"
Fot. Facebook.com, Rekordzista otrzyma nagrodę w "Jeden z dziesięciu"

Już wiemy, że w finale “Jeden z dziesięciu” nie pojawi się Artur Baranowski, na którego czekali chyba wszyscy. Według informacji uzyskanych od prowadzącego mężczyźnie zepsuł się samochód w drodze na nagranie programu. To jednak nie wyklucza go ze zdobycia nagrody pieniężnej. Jak to możliwe?

Rekordzista z "Jeden z dziesięciu" nie pojawi się w programie?

Wszyscy, którzy włączyli TVP o 18:55, mieli nadzieję, że zobaczą na ekranie Artura Baranowskiego, który jako rekordzista miał szansę pokonać pozostałych uczestników programu “Jeden z dziesięciu”. Niestety mężczyzna nie dotarł, a powodem był rzekomo zepsuty samochód.

Z regulaminu show wynika, że mimo wszystko ma on szansę na otrzymanie środków finansowych i to w niemałej kwocie. Zwycięzca wielkiego finału może otrzymać 50 tysięcy złotych, a rekordzista?

Była najbardziej lubianą uczestniczką "Big Brothera" Teraz ma 49 lat. Jej nowe zajęcie to spełnienie marzeń

Ile może otrzymać Artur Baranowski?

Z racji tego, że Artur Baranowski zdeklasował konkurencję i pobił absolutny rekord w ilości punktów, może otrzymać nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Jest to niemała suma, która z pewnością będzie świetną nagrodą pocieszenia.

Mimo to widzowie byli praktycznie pewni, że 28-latek miał okazję pokonać wszystkich zwycięzców z pozostałych odcinków “Jednego z dziesięciu”. Jest zatem stratny na 50 tysięcy złotych.

Czy Artur Baranowski odniesie się do sprawy?

Jedna z telewizji chciała przeprowadzić z Arturem Baranowskim wywiad, jednak mężczyzna nie wyraził na to zgody. Być może po odpuszczeniu finału sam odniesie się do sprawy i potwierdzi rewelacje przekazane przez prowadzącego show.

Macie swoje domysły w tym zakresie? Czy otrzyma “rekompensatę” w wysokości 10 tysięcy złotych?