Rozrywka.Goniec.pl > Jeden Z Dziesięciu

Jeden Z Dziesięciu

"Va Banque"
06.04.2024 15:24 Wielki sukces TVP. Wszystko dzięki odcinkowi z rekordzistą programu "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski pod koniec zeszłego roku dzięki spektakularnemu zwycięstwu w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zyskał ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że gdy tylko poinformowano o występie wyjątkowo uzdolnionego ekonomisty w kolejnym programie TVP, widzowie z zapartym tchem wyczekiwali emisji odcinka. Tym razem Artur Baranowski zawitał do teleturnieju "Va Banque", a jego obecność sprawiła, że słupki oglądalności teleturnieju znacznie wystrzeliły.

"Va Banque"
03.04.2024 18:38 Rekordzista "Jeden z dziesięciu" ponownie w teleturnieju TVP. Wiadomo, jak mu poszło

Artur Baranowski kilka miesięcy temu zyskał w kraju znaczną popularność po występie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" gdzie uzyskał rekordowy wynik, odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania. W środę 3 kwietnia mężczyzna znów wziął udział w teleturnieju TVP, tym razem padło na "Va Banque". Jak poszło wybitnie uzdolnionemu uczestnikowi? 

"Jeden z dziesięciu"
26.03.2024 19:29 "Jeden z dziesięciu": padł historyczny wynik! Tego jeszcze nie było

“Jeden z dziesięciu” to teleturniej, w którym uczestnicy mierzą się z pytaniami z różnych dziedzin. Jakiś czas temu głośno było o jednym zawodniku, który wpisał się do historii, odpowiadając dobrze na wszystkie pytania w finale. Teraz jesteśmy świadkami kolejnego historycznego wyniku. 

Jeden z dziesięciu
24.03.2024 17:42 Artur z "Jeden z dziesięciu" w nowym teleturnieju! Gdzie oglądać?

Przed kilkoma miesiącami niezwykle głośno zrobiło się o teleturnieju “Jeden z dziesięciu”. Wszystko za sprawą Artura Baranowskiego i jego niesamowitej wiedzy, dzięki której zdobył komplet punktów. Mężczyzna na pewien czas zniknął z mediów, jednak pojawiły się pogłoski, że już niebawem pojawi się w kolejnym programie.

Jeden z dziesięciu
25.01.2024 22:09 "Jeden z dziesięciu". Tadeusz Sznuk zdradził tajemnicę. Wiemy, co znajduje się w torebkach dla uczestników. Totalne zaskoczenie

Najstarsze polskie teleturnieje mają wiele tajemnic, jednak każdy taki sekret w końcu wychodzi na jaw. Owe sprawiedliwe założenie przyjął gospodarz "Jeden z dziesięciu", Tadeusz Sznuk. Pod naporem widzów ujawnił, co znajduje się w torebkach prezentowych wręczanych finalistom pod koniec każdego odcinka. To spore zaskoczenie.

Jeden z dziesięciu
28.12.2023 21:12 "Jeden z dziesięciu": Jaki ssak biega najszybciej? Odpowiedź uczestnika może wprawić w osłupienie

Choć ważą się losy "Jeden z dziesięciu", teleturniej, póki co rozgrywa się w najlepsze. I zgodnie z tradycją, odbywa się z wpadkami uczestników. Czy odpowiedź na pytanie o najszybciej biegającego ssaka sprawiła, że Tadeusz Sznuk po raz pierwszy w historii zaniemówił?

Jeden z dziesięciu
23.12.2023 11:21 Co dalej z "Jeden z dziesięciu"? Tadeusz Sznuk zabrał głos w sprawie

Czy Tadeusz Sznuk dalej będzie prowadził "Jeden z dziesięciu"? W obliczu trudnych do przewidzenia zmian zachodzących w TVP pytania dotyczące teleturnieju piętrzą się bez końca, jednak nieoczekiwanie zmierzył się z nimi sam zainteresowany. Gospodarz przeboju TVP zabrał głos nie tylko na temat trwającej przy Woronicza rewolucji, ale także przyszłości uwielbianej przez Polaków produkcji. Jego słowa mogą być zaskoczeniem.

Jeden z dziesięciu
18.12.2023 17:29 "Jeden z dziesięciu": uczestnik pogubił się w odpowiedziach. Film z jego udziałem jest hitem w sieci

Nie wszyscy uczestnicy "Jeden z dziesięciu" mogą pochwalić się osiągami godnymi rekordzisty, Artura Baranowskiego. Niektórzy w obliczu wszechobecnych kamer potrafią zupełnie się pogubić i polec nawet na najprostszym pytaniu. Jaka zagwozdka okazała się nie do przejścia dla jednego z takich pechowców? Nagranie z feralnego momentu jest hitem w sieci.

Jeden z dziesięciu
03.12.2023 20:59 Internauci są zaskoczeni, jak wyglądają eliminacje do "Jeden z dziesięciu". Teraz wszystko stało się jasne

Po rekordzie ustanowionym przez Artura Baranowskiego w “Jeden z dziesięciu” (czyli zdobycie 803 punktów w jednym odcinku) śmiałków marzących o pokonaniu "geniusza ze Śliwnik" nie brakuje. Zanim jednak trafią przed oblicze Tadeusza Sznuka, muszą owocnie przejść eliminacje. Niebywałe, jak wygląda droga do studia popularnego teleturnieju TVP.

Artur Baranowski
02.12.2023 12:26 "Boję się". Dramatyczne wyznanie Sikory ws. Artura Baranowskiego. On wie, co teraz się z nim dzieje?

Artur Baranowski pojawił się w jednym z odcinków “Jeden z dziesięciu” i niemal od razu wywołał poruszenie. Wszystko za sprawą jego niebywałej wiedzy i prawidłowych odpowiedzi na wszelkie zadawane mu pytania przez prowadzącego. A co o uczestniku teleturnieju myśli Aleksander Sikora? Okazuje się, że prezenter nie kryje swojego niepokoju.

Jeden z dziesięciu
28.11.2023 10:04 Niesłychane doniesienia po finale "Jednego z dziesięciu"! Najpierw Baranowski rozbił bank, a teraz taka sensacja

Choć od wyczynu Artura Baranowskiego w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" minęło już kilka dni, wciąż dużo mówi się o tym w mediach. Zdaje się, że piętrzące się komentarze tak szybko nie znikną, ponieważ pojawiły się nowe zaskakujące fakty. Okazało się, że rozbicie banku przez "geniusza ze Śliwnik" ma swoje konsekwencje. 

Artur Baranowski w "Pytaniu na śniadanie"?
27.11.2023 14:21 Internauci w szoku po tym, co zrobił Artur Baranowski. Najpierw rozniósł program, a teraz... "Podwójny szacunek"

Artur Baranowski w krótkim czasie zyskał ogromną popularność, dając fenomenalny popis wiedzy w kultowym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Niestety, wszystko wskazuje na to, że była to sława niechciana, czego dowodzą jego ostatnie zachowania. Popularny ekonomista ze Śliwnik odmówił propozycji, której wiele osób by mu pozazdrościło. "Podwójny szacunek" - oceniają internauci.

Artur Baranowski z programu "Jeden z dziesięciu"
27.11.2023 11:51 Nauczycielka Artura Baranowskiego przerwała ciszę! Podsumowała go przed całą Polską: "Pamiętam go doskonale"

Artur Baranowski w krótkim czasie stał się bohaterem wielu memów i jedną z najczęściej wyszukiwanych postaci w polskim Internecie. Niepozorny ekonomista ze Śliwnik popularność zawdzięcza swojemu fenomenalnemu występowi w kultowym teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Artur Baranowski
26.11.2023 17:40 Cała prawda o geniuszu z "Jeden z dziesięciu" Sąsiedzi odkrywają karty, taki jest NA CO DZIEŃ

Artur Baranowski podczas środowego wydania “Jednego z dziesięciu” niemal rozgromił swoich rywali. Uczestnikowi teleturnieju udało się zdobyć po raz pierwszy w historii maksymalną liczbę punktów. A co o mężczyźnie posiadającym niebotyczną wiedzę myślą jego sąsiedzi?

Artur Baranowsi "Jeden z dziesięciu"
26.11.2023 09:56 "Jeden z dziesięciu": Artur Baranowski bez rekordu? Wraz z Wielkim finałem stracił swoją szansę

Artur Baranowski po występie w "Jeden z dziesięciu" z dnia na dzień stał się gwiazdą, o której mówi cała Polska. Choć o rekordziście teleturnieju powiedziano już niemal wszystko, to gorliwi statystycy poddali w wątpliwość, czy chlubny tytuł nie został mu nadany zbyt pochopnie. Czyżby rzeczywiście tak było? Liczby mówią same za siebie. 

Artur Baranowski Jeden z dziesięciu
26.11.2023 07:48 "Jeden z dziesięciu": Wiadomo, co Artur Baranowski robił w czasie Wielkiego Finału. Żałuje?

Artur Baranowski nie dojechał na Wielki Finał "Jeden z dziesięciu", tym samym pozbawiając się szansy na wygraną większą, niż 10 tysięcy złotych (przed odliczeniem podatku). Czy genialny uczestnik oglądał to wydarzenie przed telewizorem?? Ojciec ujawnił, co jego syn robił w tym czasie, jednocześnie zdradzając co nieco na temat jego nastawienia.

Artur Baranowsi "Jeden z dziesięciu"
25.11.2023 11:22 Były zwycięzca "Jeden z dziesięciu" nie igrał z losem. Zdobył się na wyznanie, nawiązał do Artura Baranowskiego

Nieobecność Artura Baranowskiego w wielkim finale "Jeden z dziesięciu" odbiła się szerokim echem w mediach. Głos w sprawie nieoczekiwanie zabrał poprzedni zwycięzca teleturnieju. To, co miał do powiedzenia, spotkało się z mieszanymi odczuciami internautów. 

Artur Baranowski
25.11.2023 10:00 Dziennikarz nie wytrzymał po "klęsce" TVP ws. Artura Baranowskiego. GRUBO poleciał po "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski, rekordzista "Jeden z dziesięciu", z dnia na dzień stał się rozpoznawalny w całej Polsce. Gdy wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali, aż pojawi się w wielkim finale teleturnieju, wydarzyła się rzecz, którą trudno było przewidzieć. Zachowanie TVP w tej sprawie skomentował popularny dziennikarz. Nie zostawił na telewizji suchej nitki. Co zarzucił producentom programu?

Facebook.com, Rekordzista otrzyma nagrodę w "Jeden z dziesięciu"
24.11.2023 19:26 "Jeden z dziesięciu": niewiarygodny zwrot akcji. Rekordzista ma szansę na zwycięstwo! Mowa o pięciocyfrowej kwocie

Już wiemy, że w finale “Jeden z dziesięciu” nie pojawi się Artur Baranowski, na którego czekali chyba wszyscy. Według informacji uzyskanych od prowadzącego mężczyźnie zepsuł się samochód w drodze na nagranie programu. To jednak nie wyklucza go ze zdobycia nagrody pieniężnej. Jak to możliwe?

Facebook.com, Finał "Jeden z dziesięciu"
24.11.2023 19:09 Rekordzista nie pojawił się w finale "Jeden z dziesięciu" Tajemnicze okoliczności wzbudzają wątpliwości widzów

Już dawno żaden program nie wzbudzał takich emocji, jak “Jeden z dziesięciu”. A to wszystko za sprawą genialnego uczestnika, który zdobył rekordową ilość punktów. Dzisiaj o 18:55 rozpoczął się wielki finał, czy Artur pojawił się na swoim stanowisku? Wszystko właśnie się wyjaśniło.

Facebook.com, Rekordzista "Jeden z dziesięciu"
24.11.2023 17:39 Wściekli widzowie atakują program "Jeden z dziesięciu"! Rekordzista został wykluczony z finału

Przez ostatnie dni wszyscy żyją brawurową rozgrywką jednego z uczestników uwielbianego programu “Jeden z dziesięciu”. Mężczyzna nie dał nawet szansy swoim rywalom i tym samym pobił rekord programu, zdobywając ponad 800 punktów. Teraz wyszło na jaw, że Artur nie zagra w finale. Widzowie są po prostu wściekli!

Artur Baranowski "Jeden z dziesięciu"
24.11.2023 12:32 "Jeden z dziesięciu": Już dzisiaj Wielki Finał. Szokujące doniesienia o Arturze Baranowskim. Nie wystapi?

W środę 22 listopada byliśmy świadkami historycznej chwili, w której niepozorny uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" wprost rozgromił rywali, zdobywając po raz pierwszy historii maksymalną możliwą liczbę punktów. Artur Baranowski, który dokonał tego wyczynu, w mig stał się gwiazdą i bohaterem licznych memów.

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"
24.11.2023 10:08 Uczestnik "Jednego z dziesięciu" wspomina o rekordziście. Tak zachowywał się za kulisami

W środę widzowie programu "Jeden z dziesięciu" byli świadkami historycznego wyczynu jednego z uczestników. Artur Baranowski znalazł się w finale i nie pozostawił rywalom żadnych szans na zwycięstwo, poprawnie odpowiadając na wszystkie możliwe pytania. Jego programowi przeciwnicy opowiedzieli, jak rekordzista zachowywał się za kulisami programu.

Facebook.com, Pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"
23.11.2023 18:17 Błyskawiczna rozgrywka w "Jeden z dziesięciu" Uczestnik pobił rekord programu i wykosił konkurencję

Teleturniej “Jeden z dziesięciu” budzi spore zainteresowanie. Od wielu lat ma rzeszę wiernych fanów, którzy oglądają niemalże każdy odcinek, a po czasie nawet sami zgłaszają się do programu. Do tego najciekawsze momenty pojawiają się w sieci. Wszystkich zaskoczył ostatnio jeden mężczyzna, który po prostu rozbił bank.

"Jeden z dziesięciu"
11.11.2023 14:36 "Jeden z dziesięciu": Kto jest prezydentem Rosji? Odpowiedź uczestnika zaskoczyła nawet samego prowadzącego

“Jeden z dziesięciu” bez względu na upływające lata, nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a także uczestników, którzy chętnie biorą w nim udział, by móc pochwalić się swoją ogromną wiedzą i zrobić z niej pożytek. Stres podczas nagrań jest jednak nieunikniony, co niejednokrotnie skutkuje zabawnymi sytuacjami i wpadkami.

"Jeden z dziesięciu"
10.11.2023 20:51 "Jeden z dziesięciu": Piotr był o KROK od wpadki. Tadeusz Sznuk nie wytrzymał

“Jeden z dziesięciu”, pomimo upływu lat, nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Wymaga on posiadania ogromnej i wszechstronnej wiedzy na różnorodne tematy, a udział w nim często wiąże się ze stresem napędzanym emocjami. Podczas jednego z odcinków niewiele brakowało, by doszło z tego powodu do wpadki.

"Jeden z dziesięciu"
06.11.2023 12:58 Ta gafa w "Jeden z dziesięciu" na długo pozostanie w pamięci. Prowadzący nie wytrzymał, trzeba było rozebrać scenografię!

“Jeden z dziesięciu” to teleturniej, który wymaga posiadania ogromnej wiedzy na wszelakie dziedziny. Udział w nim zapewne wiąże się z ogromnymi emocjami i wielkim stresem, co może przyczynić się różnego rodzaju wpadek. Tak było podczas trwania jednego z odcinków, co przyczyniło się do zabawnej wpadki.

Paweł Jackowski
31.10.2023 12:16 "Król teleturniejów" zdradził swoją taktykę. Tak przygotowuje się do udziału w programach, wielu może się zdziwić

Paweł Jackowski to z pozoru "zwykły gość", który został okrzyknięty "królem teleturniejów". Oczywiście nie bez powodu - w trakcie swojego życia odwiedził całą masę popularnych programów telewizyjnych, w których zwykle odnosił spore sukcesy. Paweł Jackowski brał udział m.in. "Jeden z dziesięciu" czy "Va Banque", a w niedawnym wywiadzie dla Plejady zdradził, w czym tkwi jego sekret. Co trzeba zrobić, aby wygrać prawdziwą fortunę i doskonale przygotować się do udziału w teleturnieju?

  • 1
  • 2