Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paradowała z gołym brzuchem, kilka miesięcy później ogłosiła, że jest w ciąży! Pamiętacie, taką Edytę Górniak?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.11.2023 12:20

Paradowała z gołym brzuchem, kilka miesięcy później ogłosiła, że jest w ciąży! Pamiętacie, taką Edytę Górniak?

Edyta Górniak
Tak Edyta Górniak wyglądała lata temu, KAPIF

Edyta Górniak należy do najbardziej rozpoznawalnych artystek w historii polskiej muzyki. Choć podobno żyje na świecie od ponad 4 tysięcy lat, to muzyką zajmuje się relatywnie niedługo i wkrótce świętować będzie 40. jubileusz działalności artystycznej. Mało kto pamięta, jak wyglądała Edyta Górniak przed laty.

Tak Edyta Górniak wyglądała dwadzieścia lat temu. Widać upływ czasu?

Wokalistka znana z utworów takich jak "To nie ja!", z którym zajęła drugie miejsce w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji, 14 listopada 2023 roku skończyła 51 lat i dziś stawia na dość klasyczne stroje sceniczne. Dwie dekady temu, gdy wokalistka miała około 30 lat, znacznie chętniej odsłaniała ciało. Zdarzało się nawet, że pokazywała zbyt wiele…

Edyta Górniak
AKPA

Wiele osób wciąż pamięta występ sprzed dwudziestu lat, gdy podczas rozdania Wiktorów wykonała swój anglojęzyczny utwór "Impossible" w kreacji tak krótkiej, że cała Polska mogła uważnie przyjrzeć się jej bieliźnie. Nie wiadomo, czy zawiódł ją wtedy stylista, asystent czy własna intuicja, ale z pewnością tego dnia wielu mężczyzn spojrzało na Edytę Górniak nieco inaczej, niż dotychczas.

Edyta Górniak o romansie z Rafałem Brzozowskim. Spotkała się z nim za kulisami, teraz ujawnia prawdę

Tak zaczynała Edyta Górniak. Wszyscy zachwycali się jej głosem

Edyta Górniak zadebiutowała na scenie w 1986 roku, w założonym przez siebie zespole System B, a cztery lata później zdobyła wyróżnienie w koncercie "Debiuty", podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prawdziwą rewolucję jej kariera przeszła w 1994 roku, gdy wokalistka reprezentowała Polskę podczas 39. Konkursu Piosenki Eurowizji. Z piosenką "To nie ja!" zajęła drugie miejsce i do dziś żaden polski artysta nawet nie zbliżył się do jej osiągnięcia.

W kolejnych latach kariera piosenkarki nabrała rozpędu, a ona sama coraz śmielej poczynała sobie na scenie. We wczesnych latach dwutysięcznych świadoma swojej atrakcyjności piosenkarka chętnie eksponowała atuty, pokazując nieco więcej ciała na scenie i w teledyskach. Artystka, która w swojej gablotce z nagrodami ma m.in. Bursztynowego Słowika, Platynową Telekamerę oraz Viva Comet Awards zachwycała figurą nawet... będąc na początku ciąży.

Edyta Górniak
KAPIF

Edyta Górniak obecnie wzbudza wiele kontrowersji. Muzyka zeszła na dalszy plan

Obecnie Edyta Górniak wciąż cieszy się ogromną popularnością, którą zawdzięcza głównie wciąż robiącym wrażenie umiejętnościom wokalnym i... niesłychanym teorią, które gwiazda głosi w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie mogliśmy dowiedzieć się, że artystka jest na tym świecie od ponad 4 tysięcy lat, światem rządzą bioroboty, reptilianie i hybrydy ludzkie, a koronawirus nie istnieje.

Patrząc na zdjęcia Edyty Górniak sprzed dwudziestu lat, pewnie wiele osób chętnie wymieniłoby obecną artystkę na jej dwie dekady młodszą wersję, która więcej czasu spędzała w studiu nagrań, niż na dzieleniu się kontrowersyjnymi przemyśleniami w sieci. Kiedyś to były czasy... a dziś już nie ma czasów.