Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jak wyglądała w młodości nowa jurorka "The Voice Kids"? Piękna!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 25.02.2024 13:19

Jak wyglądała w młodości nowa jurorka "The Voice Kids"? Piękna!

Natasza Urbańska
fot. KAPIF;Jak wyglądała w młodości nowa jurorka "The Voice Kids"?

Obecnie Natasza Urbańska jest piękną i dojrzałą kobietą, która nie boi się stawiać sobie wysoko poprzeczek. Chętnie występuje na scenie, a obecnie widzowie mogą oglądać ją jako nową jurorkę w “The Voice Kids”. A jak wyglądała przed laty?

Kim jest dziewczyna ze zdjęcia?

Na poniższym zdjęciu widzimy młodziutką dziewczynę, z nostalgią patrzącą w przyszłość. Poprawia swoje włosy i być może nawet nie wie, że za kilka lat z chęcią będzie eksperymentować z fryzurami. Będzie miała jednak ku temu bardzo ważny powód. 

Zaskakuję mojego męża co jakiś czas. Nowym kolorem włosów i nowymi wcieleniami. Myślę, że on to lubi, mimo że się przed tym broni. Mówi: “poczekaj, daj mi chwilę, muszę się oswoić”. Wiem, że potrzebuje tego czasu, ale widzę, że oczka mu się do mnie świecą i chyba to na tym polega - wyjawiła Natasza Urbańska w rozmowie z “Plejadą”. 

Artystka jest bardzo zakochana w swoim mężu i niejednokrotnie mówiła o uczucie, jakie ich połączyło. Co ciekawe, poznali się, gdy ona miała zaledwie 13 lat i próbowała swoich sił na scenie. Już wtedy charakteryzowała się talentem wokalnym. 

Natasza Urbańska wyjawiła prawdę o związku z Józefowiczem. Wspomniała o rozwodzie

Kim jest dziewczyna ze zdjęcia? Obecnie ma spore grono fanów

Natasza Urbańska już jako dziewczynka wykazywała się talentem artystycznym. Jako nastolatka związała się z teatrem muzycznym Studio Buffo. Nie tylko śpiewa i tańczy, ale również występuje w filmach i serialach. Zagrała m.in. w: Fali zbrodni" czy “1920 Bitwa warszawska”. Za udział w ostatniej produkcji otrzymała trzy Węże, które są “nagrodami” przyznawanymi najgorszym polskim filmom.

W sierpniu 2008 roku wyszła za cenionego reżysera i choreografa Janusza Józefowicza, którego poznała w pracy. Małżeństwo doczekało się narodzin córki. Artystka jest aktywna w social mediach, gdzie chętnie dzieli się z internautami swoją pracą zawodową, interesującymi sesjami oraz błogim lenistwem.

Natasza Urbańska
fot. KAPIF;Jak wyglądała w młodości nowa jurorka "The Voice Kids"?

Czy rozpoznajesz, kto znajduje się na zdjęciu?

Artystka, choć zwykle pojawia się na teatralnych deskach, występuje również na szklanych ekranach. Obecnie widzowie mają okazję oglądać ją w “The Voice Kids”, gdzie dołączyła do Cleo oraz Tomasa i Barona i z zaangażowaniem ćwiczy, oraz ocenia dziecięce talenty wokalne. 

Spójrz na poniższe zdjęcie - poznałabyś Nataszę Urbańską od razu? Wprawdzie od wykonania jej minęło już wiele lat i trochę zmieniło się w jej wyglądzie, ewidentnie aktorka nadal zachwyca swoją urodą i urokiem.

Natasza Urbańska
fot. KAPIF;Jak wyglądała w młodości nowa jurorka "The Voice Kids"?
Natasza Urbańska
fot. KAPIF;Jak wyglądała w młodości nowa jurorka "The Voice Kids"?