Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor wyszła na scenę i się zaczęło. Zamiast pieśni patriotycznej widzowie usłyszeli co innego
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.09.2023 18:38

Viki Gabor wyszła na scenę i się zaczęło. Zamiast pieśni patriotycznej widzowie usłyszeli co innego

Viki Gabor
screen TVP1

Na niedzielę 17 września TVP we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej przygotowało wyjątkowy koncert. Na scenie pojawili się między innymi Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski czy też Viki Gabor, która zaskoczyła wszystkich swoim występem.

Viki Gabor to gwiazda młodego pokolenia

Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych nastolatek w Polsce. Artystka ma dopiero 16 lat, a już odnosi ogromne sukcesy. Regularnie wydaje nowe piosenki i gra koncerty. Młodą gwiazdę poznaliśmy dzięki programowi “The Voice Kids” i choć nie udało jej się wygrać, to z pewnością już sam udział zapewnił jej ogromny rozgłos. Viki wygrała Eurowizję Junior w 2019 roku, dzięki czemu Polska jako pierwsza w historii odniosła zwycięstwo dwa lata z rzędu. 

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

W TVP1 wyjątkowy koncert

Telewizja Polska we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej przygotowała specjalny koncert pod tytułem “Razem dla bezpiecznych granic”. To gest wdzięczności i solidarności wobec  Wojska Polskiego, które dba o bezpieczeństwo na granicach Polski.

W repertuarze widowiska nie zabrakło piosenek wojskowych i pieśni patriotycznych takich jak “Ballada o małym rycerzu”, “Warszawskie dzieci” czy “Czerwone maki na Monte Cassino”. W roli prowadzących Małgorzata Opczowska i Rafał Brzozowski.

Zaskakujący występ Viki Gabor

Podczas specjalnego koncertu “Razem dla bezpiecznych granic” na scenie pojawiła się Viki Gabor z nietypowym repertuarem. Do tej pory artyści wykonywali utwory patriotyczne takie jak chociażby “Marsz Pierwszej Brygady”, “Ballada o małym rycerzu”, “Gdy w noc wrześniową” czy też “Warszawskie dzieci”.

Natomiast młoda wokalistka zaprezentowała swoją piosenkę “Superhero”, co było dla wszystkich niemałym zaskoczeniem. Gwiazda tym razem postawiła na stonowany ubiór, dopasowany do okazji.