Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Smutne wyznanie Viki Gabor. Nie mogła się spodziewać podobnego ciosu
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 25.06.2023 15:47

Smutne wyznanie Viki Gabor. Nie mogła się spodziewać podobnego ciosu

Viki Gabor
Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor mimo młodego wieku osiągnęła ogromny sukces na polskiej scenie muzycznej. Młoda wokalistka ujawniła ciemne strony popularności. Okazuje się, że przez sławę ucierpiały jej relacje z rówieśnikami.

Viki Gabor odniosła spektakularny sukces

Viki Gabor to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych polskich nastolatek. Młoda artystka ma dopiero 15 lat, a sukcesów mogłoby jej pozazdrościć wiele starszych koleżanek z branży. Piosenkarka regularnie wydaje płyty i gra koncerty, na których gromadzi rekordową publiczność. 

Viki Gabor doskonale wie jednak, że sława wiąże się nie tylko z przyjemnościami. W rozmowie z portalem Party.pl nastolatka zdradziła, jak popularność wpłynęła na jej kontakty z rówieśnikami. 

Afera po koncercie TVN poświęconemu Korze. "W grobie się przewraca"

Viki Gabor o wpływie sławy na relacje towarzyskie

Choć Viki Gabor sprawia wrażenie otwartej i pewnej siebie, czasem bywa nieśmiała. Nastolatka chętnie nawiązuje jednak nowe znajomości z fanami, których nazywa swoimi znajomymi. Czy sława wpłynęła na jej relacje z najbliższymi przyjaciółmi?

- Myślę, że na początku trochę wpłynęła, ale myślę, że jak na razie mam swoją grupę, która mnie wspiera i to jest niesamowite, że przez tyle czasu się znamy i widzą co tworzę, co robię i nie zmienili podejścia do mnie. Ja się cały czas z nimi trzymam. Wolę mieć parę osób, ale prawdziwych, niż sto, ale fałszywych. Mogłabym mieć jedną przyjaciółkę - powiedziała dla Party.pl.

Viki Gabor wyznała również, że wiele osób próbowało wybić się na jej popularności. Okazało się, że jej przyjaciele z dzieciństwa nie mają do końca czystych intencji.

- Było parę takich sytuacji, co jest dosyć dziwne, bo niektóre osoby znałam od małego no i tak jakoś wyszło. Jak coś osiągniesz to widać po ludziach, jak się zmieniają. Widać kto jest prawdziwy, a kto był fałszywy od początku - przyznała z żalem.

Kariera Viki Gabor

Viki Gabor zdobyła popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji programu “The Voice Kids” w 2019 roku. Jeszcze tego samego roku zwyciężyła 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, co zapewniło jej ogromną popularność w kraju i za granicą.

Młoda wokalistka ma na swoim koncie dwa albumy studyjne: “Getaway (Into My Imagination)” z 2020 roku oraz “ID", który pojawił się na rynku dwa lata później. 15-latka chętnie występuje na największych imprezach muzycznych w kraju. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień, w tym nominacje do nagrody Fryderyka w 2020 i 2021 roku. 

Źródło: Party.pl

Tagi: Viki Gabor