Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Prawda o małżeństwie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza wyszła na jaw. Fani nie mieli pojęcia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.09.2023 20:30

Prawda o małżeństwie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza wyszła na jaw. Fani nie mieli pojęcia

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
KAPIF

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, mimo różnicy wieku, od dwóch dekad tworzą bardzo udaną parę i wspólnie wychowują córkę Kalinę. Początkowo ich romans budził duże kontrowersje - Józefowicz był bowiem mężem innej kobiety. Czy naprawdę za zamkniętymi drzwiami trwa sielanka?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są razem od lat

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz małżeństwem są już od 15 lat. Wraz z córką mieszkają w urokliwym dworku w Jajkowicach pod Warszawą, gdzie mogą się schronić przez miejskim zgiełkiem.

Relacja Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza od początku nie należała do najłatwiejszych. Różnica wieku, która ich dzieli i wynosi 18 lat. Początkowo była złośliwie komentowana, a w mediach co rusz pojawiały się kolejne doniesienia o domniemanym kryzysie w ich małżeństwie. Pomimo tego, zakochanym udało się stworzyć związek, który trwa do tej pory.

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Natasza Urbańska wyjawiła prawdę dotyczącą jej związku z Januszem Józefowiczem

Natasza Urbańska już od wielu lat zachwyca swoich widzów nienaganną sylwetką i urodą. Artystka chętnie eksperymentuje z fryzurami. Wokalistka była już brunetką, blondynką, miała grzywkę, pokazywała się we włosach prostych, a za chwilę w lokach. Jakiś czas temu zaskoczyła widzów, gdy zaprezentowała się w ogniście rudym kolorze.

- Zaskakuję mojego męża co jakiś czas. Nowym kolorem włosów i nowymi wcieleniami. Myślę, że on to lubi, mimo że się przed tym broni. Mówi: poczekaj, daj mi chwilę, muszę się oswoić. Wiem, że potrzebuje tego czasu, ale widzę, że oczka mu się do mnie świecą i chyba to na tym polega - wyznała Natasza Urbańska podczas rozmowy z Plejadą.

Natasza Urbańska zdradziła sekret udanego małżeństwa

Natasza Urbańska podczas rozmowy z Plejadą wyjawiła, co jest tajemnicą jej udanego małżeństwa z Januszem Józefowiczem. Okazało się, że recepta na szczęście w związku jest banalna, mimo to sprawia, że jej mąż jest zachwycony. Wyszło na jaw, że to ta nie oczywistość i niepewność w tym, czym tym razem zaskoczy go wokalistka, jest zbawienna dla ich relacji.

- Lubi jak go zaskakuję i może dzięki temu ten nasz związek tak się mocno trzyma - wyjawiła Natasza Urbańska, przy okazji ucinając plotki dotyczące kryzysu w ich małżeństwie, które co jakiś czas pojawiają się w mediach.