Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Pan młody nie zjawił się na własnym ślubie. Niebywałe, co zrobiła panna młoda
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 01.06.2024 18:19

Pan młody nie zjawił się na własnym ślubie. Niebywałe, co zrobiła panna młoda

panna młoda
Fot. Pixabay/Scott Webb

Ślub to dla wielu jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Mimo masy przygotowań i starań nie wszystko zawsze idzie po myśli przyszłych małżonków. Czasami zdarza się nawet tak, że jedno z nich rezygnuje tuż przed ołtarzem. Tak było w przypadku “ukochanych” z Wielkiej Brytanii. Nie uwierzycie, co w tej sytuacji zrobiła panna młoda.

(Nie)dobrana para

Brytyjczycy Kayley Stead i Kallum Norton byli parą przez niemal cztery lata. Ich ceremonia zaślubin zaplanowana została na 15 września. Niestety niedoszły pan młody zrezygnował ze zmiany statusu cywilnego i nie zjawił się na własnym ślubie. Z informacji udostępnionych przez “The Mirror” wynika, że Kallum miał tuż przed uroczystością zdać egzamin państwowy i zostać licencjonowanym policjantem. 

Elżbieta Zapendowska komentuje wybór artystów w Opolu. Zwraca uwagę na jedną rzecz

Pan młody nie przyszedł na własny ślub

Według doniesień ceremonia miała kosztować w przeliczeniu 63 tysiące złotych, a para wynajęła nawet mieszkanie w miejscowości Swansea w Walii. Jak się okazuje, nie udało im się długo nacieszyć wspólnym życiem. 

ZOBACZ: Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu?

Po czasie wyszło na jaw, że noc przed ślubem mężczyzna spędził w przyczepie kempingowej w pobliżu miejsca, w którym para zaplanowała uroczystość. Kallum opuścił ją rano, nie informując swojej niedoszłej żony i nie pozostawiając żadnej informacji.

Widziałam pana młodego około godziny 16:00 na dzień przed ślubem, ale nie miałam od niego żadnych wieści od tego czasu. Próbowaliśmy do niego dotrzeć, skontaktować się, ale na marne. Zostawił mnie bez wyjaśnienia - przekazała  Kayley Stead

Panna młoda postanowiła wykorzystać okazję

Finalnie kobieta otrzymała wieści od ojca mężczyzny, który poinformował ją, że jego syn nie pojawi się na ceremonii. Kayley mimo to postanowiła cieszyć się chwilą i wyprawiła huczne przyjęcie w zamian za planowane wesele.

Nie oczekuję od niego niczego innego, jak tylko tego, że będzie świadomy swoich działań i weźmie odpowiedzialność za to, co zrobił - dodała 27-latka.

ZOBACZ: Horoskop na długi weekend. Te znaki zodiaku muszą uważać

Według relacji niedoszłej panny młodej i gości impreza była udana, a wszyscy bawili się wspaniale. Kobieta spędziła ten czas w gronie rodziny oraz najbliższych przyjaciół. W trakcie zatańczono nawet pierwszy taniec, w którym wzięła udział główna zainteresowana wraz ze swoimi druhnami. Kayley podkreśliła, że zamierzała spędzić ten wieczór najlepiej jak się da, tym bardziej że na jego organizację wydała większość życiowych oszczędności.

Źródło: Webniusy, The Mirror