Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Horoskop na długi weekend. Te znaki zodiaku muszą uważać
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 31.05.2024 06:06

Horoskop na długi weekend. Te znaki zodiaku muszą uważać

znaki zodiaku
Fot. Unsplash.com/dulhiier

Horoskop na weekend. Nie wszyscy będą mogli cieszyć się szczęśliwym długim weekendem. Gwiazdy od piątku 31 maja będą sprzyjać tylko części znaków zodiaku. Lwy, Panny i Raki muszą uzbroić się w cierpliwość, ale nie mogą rezygnować ze swoich marzeń. Planety będą czekać na ich krok. Niektórzy muszą jednak uważać, gdyż inaczej stracą pieniądze.

Horoskop na weekend

Horoskop na weekend 31.05-02.06 będzie dla wielu osób sygnałem do działania. Długi weekend dla części znaków zodiaku może okazać się czasem, na który czekali. To dobry moment na podjęcie konkretnych kroków. Lew, panna oraz rak będą mogły dzięki temu zyskać coś, o czym od dawna marzą w sferze miłosnej.

ZOBACZ: Tylko nieliczni potrafią rozwiązać tę zagadkę. Trzeba znać specjalny sposób

Dla Barana (21.03-19.04) horoskop na długi weekend przynosi ze sobą ostrzeżenie finansowe. Gwiazdy nie będą przychylne w kwestii wydawania pieniędzy. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku powinny rozważnie podejść do tematu organizowania imprez oraz kupowaniu jedzenia na mieście. Będzie to natomiast dobry czas na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Planety sprzyjają rozwinięciu miłości w stosunku do osoby, do której barany od dawna wzdychają.

Tak Maciej Kurzajewski spędził Boże Ciało. Wyjechał z Warszawy

Gwiazdy nie zostawiają złudzeń, te znaki zodiaku muszą uważać

Horoskop na weekend dla Bliźniąt przynosi ze sobą jednoznaczne wezwanie ze strony gwiazd do działania w kwestii miłości. Kluczem będzie komunikacja oraz szczera rozmowa. Natomiast w najbliższych dniach Bliźnięta nie powinny planować wydatków. To nie jest dobry czas na zakupy.

ZOBACZ: Królowa Camilla miała zrobić to specjalnie. Chodzi o księcia Harry’ego i króla Karola

W przypadku osób urodzonych pod znakiem Byka horoskop sugeruje, iż długi weekend to dobry czas na wykonanie romantycznego gestu. Co więcej, najbliższe dni powinny zostać wykorzystane na wypoczynek oraz relaks. Nie myśl o pracy.

Raki będą w piątek (31.05), sobotę (01.06) oraz niedzielę (02.06) czerpać wielką radość ze spotkań z bliskimi. Szczególną uwagę powinni skupić na rodzinie. W kręgu najbliższych znajduje się osoba, która potrzebuje wsparcia. Jeden krok zaowocuje serią wyjątkowo przyjemnych wydarzeń.

Horoskop dla Bliźniąt i Lwów

W horoskopie na długi weekend nie brakuje dobrych wiadomości dla Lwów. Osoby spod tego znaku zodiaku jak zwykle będą błyszczeć. Zarówno w kwestii rozrywki ze znajomymi, jak i w kwestii poszukiwania miłości. Niemniej muszą mieć się na baczności w przypadku wydawania finansów. Ich hojność może łatwo przerodzić się w rozrzutność. Ułożenie planet sprawi, że jedna decyzja przyniesie ze sobą domino dobrych wydarzeń w ciągu najbliższego miesiąca.

Panna, czyli osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września, również mają powody do zadowolenia. Horoskop na weekend sugeruje, że należy skupić się na sobie i swoich potrzebach. Miast imprezy warto wybrać książkę i bardziej stateczny relaks. Cierpliwość się opłaci, gdyż gwiazdy przyślą do ciebie długo wyczekiwanego gościa.

Waga, Strzelec oraz Skorpion muszą znaleźć w najbliższych dniach harmonię i równowagę w uczuciach. Ułożenie planet sugeruje zrezygnowanie z porywczych gestów. Planowanie oraz stabilność będą lepszym rozwiązaniem. Horoskop dla Koziorożca przynosi ze sobą wiadomość o konieczności wykazania się zaufaniem w stosunku do ukochanej osoby.

Horoskop dla Ryb oraz horoskop dla Wodnika to dwa różne światy. Pierwszy znak zodiaku powinien postawić na naukę i eksperymenty w życiu prywatnym oraz uczuciowym. Koziorożec natomiast w długi weekend powinien dać ponieść się emocjom i romantyzmowi.

Źródło: goniec