Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia". Wzięła ślub z uczestnikiem programu, ujawniła smutną prawdę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 11.03.2023 17:38

"Chłopaki do wzięcia". Wzięła ślub z uczestnikiem programu, ujawniła smutną prawdę

Chłopaki do wzięcia Tancerz
kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat, wyd. 2022r., Polsat Box Go

Zuzia i Robert zwany "Tancerzem" poznali się w programie "Chłopaki do wzięcia". Chociaż wydawało się, że w ich związku wszystko w porządku, od jakiegoś czasu coraz mocniej złe plotki, jakoby zakochani przechodzili kryzys, dawały o sobie znać. Niestety, zakochani z problemów nie wyszli zwycięsko, o czym szerzej opowiedziała Zuzia. Prawda o jej związku z Robertem wzbudziła dużo emocji wśród internautów. 

"Chłopaki do wzięcia". Zuzia i Robert zostali małżeństwem

"Chłopaki do wzięcia" to ciekawa formuła, która bez filtrów, upiększeń i zbędnych subtelności pokazuje życie mieszkańców prowincjonalnych miejscowości, szczególną uwagę kierując na ich perypetie matrymonialne. Show od wielu lat cieszy się popularnością, a ilością par, które związały się w ramach produkcji, nie ustępuje choćby przebojowi "Rolnik szuka żony". 

Jedną z takich par, które randkowały przed kamerami, jest Zuzia i "Tancerz". Pomiędzy spragnionymi uczucia uczestnikami zakiełkowała miłość, którą sformalizowali na ślubnym kobiercu. Niestety, o pierwszych "kłopotach w raju" w sieci informowano już jakiś czas temu. Wówczas Zuzia i Robert na jakiś czas zdołali zamknąć ust krytykom, publikując wspólne zdjęcia z wakacji. Szybko okazało się, że była to tylko zasłona dymna. Prawda to coś zupełnie innego. 

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odmówiła remontu. Chwilę później zaskoczyła wszystkich

"Chłopaki do wzięcia". Zuzia i "Tancerz" się rozstali. Szczegóły

Piątkowy wieczór był przełomowy dla wszystkich tych, którzy byli spragnieni nowych wieści o sympatycznych bohaterach. Zuzia spontanicznie rozpoczęła na Instagramie transmisję na żywo i zadała kres wszelkim domysłom. Wszystko stało się jasne, bo cierpliwie odpowiadała na wszelkie pytania zatroskanych obserwujących. Jak obecnie wygląda jej życia i czy sielankowa relacja z małżonkiem rzeczywiście należy już do przeszłości? Zuzia potwierdziła najprawdopodobniejszy scenariusz. 

- Tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem. To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. (...) Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło - oznajmiła Zuzia z "Chłopaków do wzięcia".

"Chłopaki do wzięcia". Internauci komentują rozstanie Zuzi i "Tancerza"

Świeżo upieczona singielka nie mogła się spodziewać, że ze strony fanów dostanie aż tak duże wsparcie. Wszyscy niemal jednomyślnie ogłosili, że są zadowoleni z takiego rozwoju zdarzeń. Uważają bowiem, że Zuzia jako kobieta pracująca w Niemczech i zdeterminowana do tego, by odnieść sukces na swoją miarę, była zbyt dobrą partią dla pozbawionego podobnych ambicji "Tancerza". 

"Zuza jesteś zbyt ambitną i fajną babką, żeby marnować się przy Robercie. Byłaś dla niego za dobra", "Poszukaj sobie wartościowego chłopaka. Jesteś tego warta. Ten obibok nie zasługiwał na Ciebie" – komentowali.

Obserwujący kierowali pod adresem swojej idolki wiele słów uznania, chcąc sprawić, by optymistycznie patrzyła na nadchodzącą przyszłość i nie godziła się na swój samotny stan. “Dopiero wkraczasz w życie i wszystko się ułoży. Życzę Ci dużo szczęścia i powodzenia w planach zawodowych. I uśmiechaj się częściej”, "Żyj pełnią życia! Najlepszy czas dla Ciebie. (...) Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno!" - pisali. Wy również życzycie Zuzie szczęścia na nowej drodze życia?

 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL