Rozrywka.Goniec.pl

kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2022r., Polsat Box Go

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią

23 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Robert i Zuzia byli jedną z par, której uczucie rozbudzało się w programie "Chłopaki do wzięcia". Niestety, po podniosłych miłosnych uniesieniach nie ma już śladu. Rozstanie małżonków sprawiło, że zamiast pięknych słów pojawiły się gorzkie oskarżenia i niewybredne uwagi, które porzucony "Tancerz" postanowił kontynuować w najnowszym nagraniu zamieszczonym w sieci. Kogo obwinia za rozpad małżeństwa z Zuzią i ujawnienie jakiej prawdy zapowiada?

"Chłopaki do wzięcia". Robert i Zuza nie są już razem

Robert i Zuzia przez długi czas po zakończeniu emisji "Chłopaków do wzięcia" swoimi randkami chwalili się w sieci. Gdy ich wspólne zdjęcia zniknęły, zaniepokojeni fani podjęli starania, by poznać powód tego zdystansowania. Wówczas okazało się, że Zuzia rozstała się z mężem. 

Internauci błyskawicznie stanęli po jej stronie, bowiem to właśnie Zuzia zakasała rękawy i podjęła się ciężkiej pracy w Niemczech, by móc zrealizować małżeńskie marzenia o wybudowaniu domu. Widzowie wytknęli Robertowi fakt, że on sam nie poczuwał się do takiej powinności i zamiast razem z ukochaną składać cegiełki do realizacji pragnienia, wolał, jak zauważali, siedzieć w domu i narzekać. 

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

CZYTAJ DALEJ

"Chłopaki do wzięcia". Robert gorzko o Zuzie

Nieco inną wersję wydarzeń przedstawił "Tancerz", który nie szczędził małżonce uszczypliwości. Twierdził bowiem, że jej wyjazd za zachodnią granicę był spowodowany innymi pobudkami, niż te przedstawione w "Chłopakach do wzięcia". 

Oprócz tego zarzucał Zuzi chęć lansowania się w telewizji i przynależność do pewnej grupy zawodowej. Tancerz zaprotestował przeciwko temu, że był przez nią przedstawiony jako bezrobotna osoba lubująca się w napojach wyskokowych.

- Chciałbym wam powiedzieć o mojej żonie, że ona mnie szkaluje na Internecie. Nie jest prawdą, że się rozstaliśmy, tylko samo to wymyśliła. Ma długi, uciekła do Niemiec, bo ją komornik goni. To co ona wypisuje w internecie to nie jest prawda. [...] To jest kłamczynia, ludziom oczy mydli, bo chciała się wybić, wylansować w Polsacie, żeby jej długi spłacić. Cyganka i pani do towarzystwa. Tego nie powiedziała, że to jest pani do towarzystwa. [...] Robi relację i robi ze mnie idiotę. [...] Robi ze mnie pijaka, nie jestem alkoholikiem, jestem porządnym człowiekiem. Pracuję normalnie i mam na to świadków - oświadczył Robert z "Chłopaków do wzięcia" na Instagramie. 

"Chłopaki do wzięcia". Robert ujawni całą prawdę o Zuzi

Instagram stał się miejscem, w którym Robert kolejny raz opowiedział prawdę o swoim małżeństwie. Podtrzymał wszystkie wcześniejsze oskarżenia, dodając do nich kolejne rewelacje. M.in., to, kto może stać za decyzją Zuzi o rozstaniu. Jak to bywa w wielu małżeństwach, tą osobą według gwiazdora Polsat Play była teściowa.

- Jej mamusia się wpie****ła, ją buntowała, robiła cuda. Mamusia się wtrącała. Słuchała mamusi, tylko z mamusią się nie żeniła, tylko ze mną.- stanowczo podkreślił na Instagramie.

W trakcie transmisji live Robert zapowiedział, że w maju odwiedzi go ekipa telewizyjna i będzie to doskonały moment, by przed kamerami ostatecznie rozliczyć się z byłą ukochaną i jeszcze obszerniej przedstawić swoją wersję wydarzeń, które miały wpływ na tę relację. 

Czy wciąż obecna żona zdecyduje się na odwet? Jedno jest pewne - pomimo domniemanych win przedstawionych przez "Tancerza", wciąż może liczyć na hordy popleczników, którzy sądzą, że zasługuje na kogoś lepszego. 

 

 

dom

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki i Marta Kubacka

To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]