Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ukochana Hakiela wprost o reakcji Cichopek na ciążę. Po tych słowach wszystko jest jasne
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 08.06.2024 10:12

Ukochana Hakiela wprost o reakcji Cichopek na ciążę. Po tych słowach wszystko jest jasne

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Dominika Serowska
Fot. KAPIF

Marcin Hakiel oraz jego partnerka Dominika spodziewają się dziecka. Kobieta chętnie dzieli się w mediach społecznościowych ciążowymi perypetiami. Podczas jednej z sesji pytań i odpowiedzi obserwatorka zapytała ją o byłą żonę słynnego tancerza - Katarzynę Cichopek. Obecna ukochana postawiła na dosadną odpowiedź. 

Marcin Hakiel i Dominika Serowska spodziwają się dziecka

Zdaje się, że Marcin Hakiel znalazł u boku Dominiki Serowskiej prawdziwe szczęście. Tancerz chętnie pokazuje się z ukochaną podczas imprez branżowych i razem brylują na ściankach. Dwa tygodnie temu para zszokowała wszystkich niezwykłym wyznaniem. Jak się okazało, wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Zakochani ogłosili to, publikując na Instagramie zdjęcie prezentujące Dominikę z widocznym już ciążowym brzuchem.

Sama ukochana Hakiela chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące m.in. jej ciąży. Wśród nich znalazło się jedno dotyczące byłej żony tancerza - Katarzyny Cichopek.

Barbara Sienkiewicz przed śmiercią spisała testament. Wyjawia tam, kto zajmie się jej dziećmi

Dominika odpowiada na pytanie o Cichopek

Podczas instagramowej sesji zwierzeń najwięcej pytań dotyczyło tego kiedy para przywita na świecie swojego potomka. Dominika jednak nie chce podawać konkretnej daty i zamierza, zostawić tę informację dla siebie i najbliższych. Podkreśla jednocześnie, że czuje się bardzo dobrze, a sama ciąża była planowana.

Owszem, nie było żadnych wpadek. Ale bez ciśnienia - wyjawiła ukochana Marcina Hakiela.

ZOBACZ: Robert Lewandowski z córkami na boisku. Nagranie wyciekło do sieci, co za podobieństwo

Wśród pytań pojawiło się także je dno dotyczące Katarzyny Cichopek. Jedna z internautek zapytała o reakcję byłej żony Marcina Hakiela na ciążę jego ukochanej. Dominika postanowiła dosadnie odpowiedzieć na to pytanie. Dołączyła do niego słynne zdjęcie przedstawiające zdegustowaną Rihannę. 

Pardon? W moim związku nie ma żadnej Kasi (?) - skomentowała 32-latka.

dominika.jpg
Fot. Screen instagram.com/_de_bonbon_/

Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci

Dziecko z Dominiką będzie już trzecim w życiu tancerza. Przypomnijmy, że choreograf ma już syna Adama (ur. 2009) oraz córkę Helenę (ur. 2013) ze związku z Katarzyną Cichopek. Para rozwiodła się w 2022 roku, co wywołało ogromną burzę wśród fanów małżeństwa oraz całej opinii publicznej.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski pokazał nowy dom. Fani zaskoczeni, to kosztowna inwestycja

Związek z Dominiką Serowską Hakiel ogłosił na początku tego roku. Zakochani od tamtego czasu chętnie pokazują się publicznie. Sama ukochana tancerza uczestniczyła między innymi w nagraniach do 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której wspierała swojego partnera. 

Warto wspomnieć, że słynny choreograf pojawił się w hicie Polsatu u boku Dagmary Kaźmierskiej. Para zrezygnowała z dalszego udziału w show tuż przed półfinałem. Wszystko przez problemy zdrowotne celebrytki, które uniemożliwiały jej dalsze występy na parkiecie.