Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski pokazał nowy dom. Fani zaskoczeni, to kosztowna inwestycja
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.06.2024 08:37

Michał Wiśniewski pokazał nowy dom. Fani zaskoczeni, to kosztowna inwestycja

Michał Wiśniewski
fot. KAPIF

Michał Wiśniewski buduje dom, a kolejnymi etapami budowy chwali się w sieci. Jak wygląda posiadłość, w której zamieszka wraz z rodziną? Fantazyjny wygląd i nowoczesność budynku zdecydowanie robi wrażenie.

Michał Wiśniewski buduje imponujący dom

W ostatnim czasie w życiu Michała Wiśniewskiego wiele się dzieje. Artysta jakiś czas temu ponownie został ojcem i wspólnie z żoną Polą wychowuje dwóch małych synów. Ponadto koncertuje, a także buduje dom. Będzie to imponująca posiadłość, w której zapewne każde z szóstki jego dzieci znajdzie schronienie.

Wokalista systematycznie zamieszcza w sieci nagrania, podczas których opowiada o kolejnych etapach budowy. Nie tylko o nich mówi, ale również pokazuje. Dzięki filmom, które publikuje, możemy zobaczyć, że dom, w którym za jakiś czas zamieszka, jest zdecydowanie pokaźny i oryginalny, a jego wygląd może zrobić na wielu osobach wrażenie.

Krzysztof Rutkowski pójdzie do sądu. Wyjaśni spór o alimenty

Jak wygląda dom Michała Wiśniewskiego?

Dom, który powstaje pod czujnym okiem Michała Wiśniewskiego, jest położony nieopodal Warszawy. A jak będzie wyglądał? Okazuje się, że budynek będzie imponujący. Nie tylko z powodu powierzchni, która ma być naprawdę duża, ale także za sprawą oryginalnego wyglądu. Bryła jest dość rozłożysta i niestandardowa.

W zamieszczonej w sieci wizualizacji budynku możemy dostrzec, że na dachu zaprojektowano ogrody, a na tarasie znajdować się będzie basen. Dom będzie okalać również mnóstwo zieleni.

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Camilla złamała protokół? Na jej twarzy pojawiły się łzy

Michał Wiśniewski buduje dom. To będzie kosztowna inwestycja

Wizualizacja domu, w którym zamieszka Michał Wiśniewski wraz z najbliższymi, jest naprawdę niesamowita. Zanim jednak dojdzie do wykończenia budynku, musi minąć trochę czasu. Na ostatnim nagraniu, które artysta opublikował na swoim kanale na YouTube, możemy dostrzec, że jeszcze zostało mu wiele pracy. Wokalista relacjonował wówczas montaż okien. 

Imponujący budynek zwykle wiąże się z ogromnymi wydatkami. A ile może wynieść koszt budowy i wykończenia wymarzonego domu Michała Wiśniewskiego? Jak informuje Super Express, jest to rzeczywiście droga inwestycja, która może kosztować nawet 5 milionów złotych.

Michał Wiśniewski
fot. kadr YouTube @Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
fot. kadr YouTube @Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
fot. kadr YouTube @Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
fot. kadr YouTube @Michał Wiśniewski