Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hakiel zabrał ciężarną ukochaną na imprezę. Wszyscy patrzyli tylko w jedno miejsce
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 06.06.2024 10:14

Hakiel zabrał ciężarną ukochaną na imprezę. Wszyscy patrzyli tylko w jedno miejsce

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPIF

Marcin Hakiel wraz z narzeczoną wybrali się na imprezę promującą 3. sezon serialu “Bridgertonowie”. Zakochani z uśmiechami na twarzach pozowali do zdjęć, a Dominika z dumą prezentowała swój ciążowy brzuszek. Zobaczcie, jak wyglądali podczas tego wydarzenia.

Marcin Hakiel i Dominika oczekują narodzin dziecka

Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek, postanowił na nowo ułożyć sobie życie. Szczęście znalazł u boku Dominiki, którą dość szybko zaczął zabierać na imprezy branżowe. 

Zakochani z radością okazywali sobie uczucie, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Również w sieci zamieszczali liczne materiały, które ukazywały, jak świetnie się ze sobą dogadują. 

Jakiś czas temu zakochani wzięli udział w imprezie organizowanej przez serwis Pudelek. Wówczas okazało się, że Dominika jest w ciąży. Choć para wcześniej nie przekazała tych radosnych informacji, zdradził ich wyraźnie zaokrąglony brzuch kobiety, podkreślony obcisłym strojem.

Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać - mówiła Dominika w rozmowie z “Plejadą”.

To nie były plotki. Wielkie zmiany u Agnieszki Chylińskiej, teraz tak żyje

Marcin Hakiel i Dominika wzięli udział w premierze serialu. Tak się prezentowali

Platforma Netflix zorganizowała specjalne wydarzenie, do którego doszło w Warszawie. Była to premiera 3. sezonu serialu kostiumowego “Bridgertonowie”, który cieszy się dużą popularnością wśród widzów. W uroczystości wzięła plejada znanych osobistości: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Tomasz Ziętek, Katarzyna Zielińska, Maciej Zakościelny, Edyta Herbuś czy Aleksandra Domańska. 

Na wydarzeniu pojawił się również Marcin Hakiel wraz z narzeczoną. Zakochani pozowali do zdjęć, a kobieta z dumą prezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek, który dodatkowo został podkreślony przez jej strój. Dominika zdecydowanie wie, jak skupić na sobie uwagę. Zadbała o każdy szczegół, by w tym dniu zrobić na wielu osobach wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE: To on skradł serce Dagmary Kaźmierskiej. Ojciec Conana zawrócił niesławnej "Królowej życia" w głowie

Jak prezentowali się Marcin Hakiel oraz Dominika na premierze serialu?

Tego dnia Marcin Hakiel oraz Dominika zdecydowali się jednokolorowe ubrania - obydwoje pojawili się w czerni. Tancerz na tę okazję założył garnitur oraz koszulę. By dodać swojej stylizacji nieco luzu, nie zapinał kołnierzyka pod szyją, lecz pozostawił ją delikatnie rozpiętą. 

Kobieta za po postawiła na odważną kreację, która odsłoniła jej zgrabne nogi, a także podkreśliła wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek, który z czułością dotykała. By wzbogacić swoją stylizację, Dominika założyła fantazyjne szpilki, a ręku trzymała oryginalną torebkę.

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPIF;Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPIF; Marcin Hakiel i Dominika