Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel wziął ślub? Zdjęcie obiega media lotem błyskawicy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 06.06.2024 14:44

Marcin Hakiel wziął ślub? Zdjęcie obiega media lotem błyskawicy

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPIF

W ostatnim czasie w życiu Marcina Hakiela dzieje się naprawdę dużo. Jakiś czas temu zaczął spotykać się z Dominiką, a niedawno wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka. Teraz ukochana tancerza wyraźnie podsyciła emocje, sugerując, że wzięli ślub.

Marcin Hakiel i Dominika zaręczyli się

Marcin Hakiel od pewnego czasu układa sobie życie z Dominiką Serowską. Para nie ukrywa, że uczucie, które ich połączyło, jest dla nich czymś niezwykłym. Wspólnie robią też intrygujące rzeczy, m.in. wykonali tatuaże nawiązujące o ich relacji

Na początku na palcach tancerza oraz jego partnerki pojawiły się pierwsze literki ich imion, a następnie podjęli decyzję, by po raz kolejny ich ciała zdobiły malunki nawiązujące do uczucia, które ich łączy. 

Od niedawna para na przedramionach z dumą nosi hebrajskie napisy, których tłumaczenie oznacza “Miłość bez granic”.

To nie jest jednak koniec zmian w ich życiu. Jakiś czas temu Marcin Hakiel podczas rozmowy z “Faktem” zdradził, że ma już narzeczoną. Zrobił to dość niespodziewanie, przez co w dalszej rozmowie próbował nieco odbiec od tematu.

Robert Janowski wraca do "Jaka to melodia"? Przełomowe wieści

Marcin Hakiel i Dominika oczekują narodzin dziecka

Zaręczyny i wspólne tatuaże, to jednak nie wszystko. Niedawno Marcin Hakiel wraz z Dominiką wzięli udział w imprezie organizowanej przez serwis “Pudelek”. Wówczas wzrok wielu osób skupił się na parze, bowiem można było dostrzec, że kobieta ma wyraźnie zaokrąglony brzuch, co mogło sugerować ciążę. Ostatecznie ukochana tancerza potwierdziła tę radosną nowinę.

Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać - mówiła w rozmowie z “Plejadą”.

W dalszej części rozmowy Dominika zdradziła, że jest to początek ciąży, a ona czuje się bardzo dobrze i nie uskarża się na żadne nieprzyjemne dolegliwości. Wspomniała również, że na tę chwilę nie zdradzi, na kiedy ma termin porodu.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Małysz dostał emeryturę. Kwota zaskoczy wielu

Marcin Hakiel i Dominika wzięli ślub?

Dominika jest aktywna w social mediach i chętnie publikuje tam materiały. Czasem również urządza sesje Q&A, podczas których odpowiada na pytania zadawane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło ślubu. 

Internauta zapytał kobietę, czy ta marzy o ceremonii kościelnej, czy jednak wolałaby cywilną uroczystość.

Najlepiej gdzieś na plaży daleko, daleko - napisała wówczas kobieta.

Czyżby udało się jej spełnić marzenie? Może sugerować to podpis zdjęcia, które znalazło się na jej InstaStories. Zamieściła je z okazji urodzin Marcina Hakiela. I choć początkowo wydawało się, że będą to jedynie życzenia płynące prosto z serca i niczym nie zaskoczą, to, jak się pod nimi podpisała, może zaintrygować wiele osób.

Dzisiaj urodziny obchodzi mój ulubiony ziomeczek! Wszystkiego najlepszego kochanie!! Życzę Ci 100 lat ze mną!! Zróbcie hałas dla Marcina Hakiela z okazji jego święta! Kocham Cię! Pani Hakielowa - napisała Dominika, sugerując, że być może niedawno zmieniła swój stan cywilny.

Marcin Hakiel i Dominika
fot. Instagram _de_bonbon_; Marcin Hakiel i Dominika