Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ania z ”Rolnika” pokazała brzuszek. W komentarzach fala słodkości
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.03.2024 09:51

Ania z ”Rolnika” pokazała brzuszek. W komentarzach fala słodkości

Ania ”Rolnik szuka żony”
Fot. AKPA

Ania Derbiszewska z ”Rolnik szuka żony” sumiennie relacjonuje przebieg ciąży i oczekiwania na maleństwo, które jest owocem jej miłości do poznanego w programie Jakuba. Nie dziwne więc, że w sieci pochwaliła się fotosami z sesji zdjęciowej, podczas której z dumą eksponowała brzuch. W sekcji komentarzy błyskawicznie zaroiło się od komentarzy.

”Rolnik szuka żony”. Ania wybrała Jakuba

Ania w ”Rolnik szuka żony” miała do wyboru kilku amantów, jednak jej serce skradł tylko jeden - Jakub. Już w ostatnich odcinkach  show TVP oboje przestali udawać, że łączy ich tylko niewinne randkowanie. Nie szczędzili sobie czułości i pocałunków przed kamerami, a leżąc razem w gorącym jacuzzi, opowiadali o wielkiej miłości, jaką do siebie zapałali.

Zdobytą na ekranie popularność zakochana rolniczka postanowiła kontynuować w Internecie. Zaczęła być bardziej aktywna w sieci, jednak nie zawsze udawało jej się znaleźć wspólny język ze swoimi nowymi fanami. Jak jej relacje z internautami wyglądają teraz?

Sara z "Rolnika" zamieściła wzruszający wpis. Wszyscy gratulują!

Ania z ”Rolnik szuka żony” pokazała ciążowy brzuszek

Ania z ”Rolnik szuka żony” udostępniła na swoim profilu kilka zdjęć z sesji ciążowej. Stojąc u boku ukochanego Jakuba, z uśmiechem prezentowała brzuszek. Oboje wystąpili w dwóch stylizacjach - na biało i czarno. Najpierw Influencerka ubrana w czarną bieliznę i śnieżnobiałą rozpiętą koszulę wtulała się w partnera, a ten z przejęciem odwzajemniał te czułości. Na ostatniej fotografii oboje przebrali się w ciemne ubrania.

W oczekiwaniu na naszego małego księcia - napisała na Instagramie, okraszając post hasztagami o miłości i rodzinie.

Nie da się ukryć, że ciężarna celebrytka wyglądała w tym momencie na szczęśliwą. Podobne wrażenie odnieśli internauci, którzy tłumnie recenzowali to, co zobaczyli. Jakie komentarze można znaleźć pod romantycznym wpisem?

Ania Jakub ”Rolnik szuka żony”
Ania Jakub ”Rolnik szuka żony”. Fot. Instagram @jakub_manikowski

Internauci zachwyceni ciężarną Anią z ”Rolnik szuka żony”

Ania z ”Rolnik szuka żony” mogła liczyć na wsparcie wielbicielek, które zobaczyły w niej siebie samych. Ciążowa sesja wywołała w nich nostalgiczny nastrój i wspomnienia o tym, że kiedyś same były w podobnym stanie. Wybrankę Jakuba doceniono także za to, jak aktualnie wygląda.

  • Ciąża to piękny czas. Ja go lubiłam prawie do samego końca
  • Pamiętam, jak też byłam tuż przed porodem. To były czasy
  • Życzę szczęśliwego rozwiązania. Oboje wyglądacie świetnie
  • Zazdroszczę Ci tych pięknych momentów
  • Takie wspólne sesje zdjęciowe są super. Też miałam. To pamiątka na zawsze
  • Kwitniesz, Aniu. Ciąża Ci służy
  • Jesteście piękni, zdrówka Wam życzę - czytamy w mediach społecznościowych.

A Wy czego życzycie uczestniczce 10. sezonu ”Rolnik szuka żony”?