Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Waldek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem. Znamy płeć dziecka
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.05.2024 08:32

Waldek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem. Znamy płeć dziecka

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Waldemar oraz Dorota byli uczestnikami dziesiątej edycji 'Rolnik szuka żony". Początkowo ich droga do miłości była kręta i wyboista, jednak obecnie zakochani snują coraz śmielsze plany na przyszłość, w której niebawem pojawi się dziecko. Para zdradziła jego płeć.

Wyboista droga Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Waldemar był jednym z uczestników 10. edycji “Rolnik szuka żony”. Pojawił się w programie, licząc, że dzięki udziałowi w nim uda mu się odnaleźć prawdziwą miłość. Szybko okazało się, że droga ku szczęściu bywa wyboista i pełna zakrętów, ostatecznie jednak udało mu się znaleźć to, czego pragnął. 

W gospodarstwie mężczyzny pojawiły się trzy kobiety, które wykazały chęć poznania go. Waldek ostatecznie postanowił kontynuować znajomość z Ewą, rezygnując z dalszego poznania pozostałych pań. Związek ten jednak rozpadł się, mimo to rolnik nie porzucił marzeń o miłości i podczas finałowego odcinka programu zdradził, że spotyka się z Dorotą, która również brała udział w matrymonialnym show.

Sandra Kubicka urodziła. Ujawniła, co się stało. "Wypłakałam ocean łez"

Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" będą rodzicami

Dorota i Waldemar zaczęli snuć coraz śmielsze plany na przyszłość. Mężczyzna podczas wizyty w “Pytaniu na śniadanie” zdradził, że planuje oświadczyć się ukochanej jeszcze w tym roku. Prężnie działa na Instagramie, gdzie opowiada nie tylko o swojej rolniczej pracy, ale chętnie mówi o uczuciu, które połączyło go z kobietą oraz o ich wspólnych planach. Niedawno zdradził, że w jego domu doszło do poważnych zmian - przygotowywał się wówczas do wprowadzenia się ukochanej do niego.

Wygląda jednak na to, że ten rok dla Waldemara i Doroty będzie przełomowy. Nie tylko za sprawą wspólnego zamieszkania, ale także oczekiwań na narodziny dziecka. Rolnik oraz jego ukochana tę radosną nowinę przekazali za pośrednictwem social mediów, a wspierały ich w tym osoby znane z programów emitowanych na antenie TVP.

Waldek zamieścił w sieci nagranie, na którym widać, jak niektórzy uczestnicy flagowych programów Telewizji Polskiej, tj. “Sanatorium miłości”, “The Voice Senior” czy “Rolnik szuka żony” kołyszą się w rytm muzyki, a następnie mężczyzna, obejmując Dorotę, prowadzi ją przed kamerę, by ogłosić radosne wieści.

Kochani, w takich okolicznościach przyrody i wśród naszych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami radosną nowiną - rozpoczął Waldemar. 

Dalszą część przemowy przejęła Dorota. Z uśmiechem na twarzy wyjawiła, że jest w ciąży i oczekują narodzin córki.

Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki - dodała.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Hit Festiwal. Baron wykrzyczał wszystko ze sceny. Właśnie został ojcem

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie ukrywał, że pragnie ponownie zostać z ojcem

Waldemar, który niebawem powita na świecie córeczkę, jest już ojcem. Rolnik posiada syna z poprzedniego związku. Mężczyzna nie ukrywał, że chłopiec jest dla niego niezwykle ważny. Pragnął jednak w przyszłości ponownie zostać ojcem. Zdradził, że jego marzeniem jest posiadanie także córki.

Bardzo chcę być jeszcze ojcem. Marzę o córeczce, ale czy to chłopczyk, czy dziewczynka, to najważniejsze, by było zdrowe - pisał jakiś czas temu na InstaStories.

Wygląda na to, że marzenie Waldemara już niebawem doczeka spełnienia, a my przyłączamy się do licznych gratulacji, które rolnik oraz jego partnerka otrzymali od widzów programu.

Rolnik szuka żony
fot. kadr Instagram @c5waldi_passion_farmer