Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Prowadzący nagle przerwali "Dzień Dobry TVN". Pożegnali kolegę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.05.2024 19:27

Prowadzący nagle przerwali "Dzień Dobry TVN". Pożegnali kolegę

Damian Michałowski i Paulina Krupińska
Fot. Screen programu "Dzień Dobry TVN" prod. TVN z dnia 25.05.2024

W sobotnie przedpołudnie widzowie "Dzień Dobry TVN" byli świadkami wyjątkowego i wzruszającego wydarzenia. Paulina Krupińska i Damian Michałowski, prowadzący popularny program śniadaniowy, niespodziewanie przerwali swoje obowiązki. Nadszedł czas pożegnań.

Pożegnanie w "Dzień Dobry TVN". Po czterech latach odchodzi ważny członek ekipy

Podczas emisji programu, prowadzący "Dzień Dobry TVN" postanowili przerwać przygotowywanie kawowych deserów z Darią Ładochą, aby nadać ważny komunikat. Paulina Krupińska i Damian Michałowski poinformowali widzów, że osoba niezwykle ważna dla produkcji kończy swoją przygodę z programem po czterech latach pełnej sukcesów pracy.

Maciej Piotrowski, bo o nim była mowa, był odpowiedzialny za wiele scenariuszy i słów wypowiadanych na antenie. Prowadzący nie szczędzili ciepłych słów pod jego adresem, a Damian Michałowski wyraził ogromną wdzięczność za jego wkład w program, podkreślając, jak ważne były jego słowa dla każdego odcinka.

Potężny skandal tuż przed festiwalem w Opolu. "Telewizja Polska zerwała z tradycją"

W "Dzień Dobry TVN" to między innymi on odpowiadał za słowa prowadzących

Paulina Krupińska podkreśliła, że Maciej Piotrowski był odpowiedzialny za formułowanie wypowiedzi, które później trafiały na wizję.

Bardzo ci dziękujemy, kochany, za każde słowo, które nam wpisywałeś do naszego scenariusza. Bardzo ci dziękujemy za twój wkład do "Dzień Dobry TVN". Za to, że z nami byłeś - pożegnał wieloletniego pracownika Damian Michałowski.

Oczywiście rozstanie z Maciejem Piotrowskim nie mogło odbyć się bez wyjątkowego gestu. Specjalnie na tę okazję Daria Ładocha przygotowała tort, który miał osłodzić mu moment rozstania z ekipą. "Mówiliśmy jego słowami", zdradziła prowadząca, wręczając scenarzyście ciasto. Ten niecodzienny gest był wyrazem uznania dla jego pracy i zaangażowania.

Maciej Piotrowski żegna się z "Dzień Dobry TVN". Ekipa programu życzy mu powodzenia

Wydarzenia takie jak to po raz kolejny pokazują, jak dynamiczny jest świat telewizji. Zaledwie kilka miesięcy temu widzowie TVP byli świadkami szeregu rewolucyjnych zmian w popularnym programie śniadaniowym, a teraz czas pożegnań nadszedł również w konkurencyjnym formacie.

Maciej Piotrowski, którego żegnali prowadzący i cała ekipa "Dzień Dobry TVN", postanowił pójść inną ścieżką kariery. Chociaż nie ujawniono szczegółów jego dalszych planów, bez wątpienia pozostawił za sobą wiele ciepłych wspomnień i wdzięcznych współpracowników.

Pożegnanie Macieja Piotrowskiego w "Dzień Dobry TVN" było pełne emocji i wzruszeń, a wydarzenie to przypomniało widzom, jak ważni są ludzie pracujący za kulisami i jak duży wkład mają w tworzenie telewizyjnych programów. Ekipa "Dzień Dobry TVN" z pewnością będzie tęsknić za swoim scenarzystą, a my życzymy mu powodzenia na nowej drodze zawodowej.