Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sandra Kubicka urodziła. Ujawniła, co się stało. "Wypłakałam ocean łez"
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 25.05.2024 22:58

Sandra Kubicka urodziła. Ujawniła, co się stało. "Wypłakałam ocean łez"

Sandra Kubicka Baron
Fot. Screen Instagram.com/@sandrakubicka

Poruszające wieści z domu Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona. 9 dni temu na świat przyszedł ich pierwszy syn, Leonard Milwiw-Baron. Para podzieliła się radosną nowiną po kilku dniach mając na uwadze, że ich pociecha urodziła się przedwcześnie. Świeżo upieczona mama opowiedziała o stresujących okresie, który właśnie zakończyła wraz ze swoim ukochanym. “Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu” – opisała. 

Sandra Kubicka urodziła. Baron wykrzyczał to ze sceny Polsat Hit Festiwal

Widzowie Polsatu byli w niemałym szoku, kiedy Baron przekazał ze sceny Polsat Hit Festiwal, że został ojcem. Jego żona, Sandra Kubicka, dopiero co była widziana w Warszawie z ciążowym brzuszkiem, a tu takie wieści! Syn urodził się 9 dni temu i otrzymał imię Leonard. Chwilę po ogłoszeniu Barona świeżo upieczona mama opublikowała w sieci obszerny post. Jak się okazuje, ostatnie dni były dla nich wyjątkowo trudne.

Polsat Hit Festiwal. Baron wykrzyczał wszystko ze sceny. Właśnie został ojcem

Sandra Kubicka i Baron mają dziecko. Pokazali film

Modelka udostępniła w mediach społecznościowych obszerny film, na którym rodzice dokładnie udokumentowali pierwsze dni swojej pociechy. Sandra Kubicka podkreśliła, że mimo wielu radości, niestety mają za sobą także dni wypełnione stresem i niepewnością.

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie jak sobie wymarzyliśmy ale mamy całe życie przed sobą aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc – napisała.

ZOBACZ: Polsat Hit Festiwal. Po tych słowach Andrzej Piaseczny zalał się łzami na scenie

Syn Sandry Kubickiej i Barona urodził się przedwcześnie

Jak się okazuje, Leonard urodził się przedwcześnie, co napędziło jego rodzicom sporo strachu.

Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli – relacjonowała Sandra Kubicka w poście, opublikowanym na Instagramie.

Na szczęście stan dziecka Sandry Kubickiej i Barona ustabilizował się, a rodzice mogą teraz odetchnąć z ulgą.

Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina. Nikt ani nic nas już nie złamie. Kocham Was – napisała modelka.

Świeżo upieczona mama podziękowała zespołowi szpitala, w tym swojej lekarce i położnej.

Dziękuję za wszystko co zrobiliście dla naszego Leonarda – podsumowała.

IMG_0003.jpgIMG_9996.jpg

Fot. Screen Instagram.com/@sandrakubicka

Źródło: Instagram.com