Rozrywka.Goniec.pl > Aleksander Sikora

Aleksander Sikora

Aleksander Sikora
18.07.2023 14:52 Co za wpadka w "Pytaniu na śniadanie"! Prowadzący musieli przeprosić gościa

W ostatnim wydaniu “Pytania na śniadanie” doszło do niemałej wpadki na wizji. Prowadzący śniadaniówkę Aleksander Sikora pomylił się, zapowiadając gościa. Goszcząca w studiu ekspertka interweniowała i poprawiła dziennikarza TVP. 

Sikora Nowicki
28.06.2023 09:23 Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Aleksander Sikora komentuje: "Najbarwniejsza osobowość"

Łukasz Nowicki po 13 latach pożegnał się z “Pytaniem na śniadanie”. Dziennikarz wydał w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśnia powody swojej decyzji.  Programowy kolega Nowickiego Alek Sikora w rozmowie z Plejadą opowiedział o ich współpracy. 

None
17.03.2023 14:45 "Pytanie na śniadanie". Olek Sikora padł ofiarą oszustwa. Jego koledzy zaapelowali na antenie do widzów

Jeden z prowadzących "Pytanie na śniadanie" padł ofiarą oszustwa. Koledzy z redakcji solidaryzują się z gwiazdą TVP. Wystosowali na antenie specjalny apel do widzów.

Pytanie na śniadanie
02.03.2023 08:15 Wpadka w programie "Pytanie na śniadanie". Prowadzący przepraszał, aż trudno było uwierzyć

Wpadka w programie "Pytanie na śniadanie". Aleksander Sikora miał przed sobą gości, którzy opowiadali o kwestiach związanych z udarem mózgu. Nagle padło bardzo dziwne pytanie. Prowadzący przepraszał wszystkich. 

Małgorzata Tomaszewska Aleksander Sikora
01.03.2023 12:32 "Pytanie na śniadanie". Niezręczna pomyłka Aleksandra Sikory, musiał przepraszać gości

Aleksander Sikora w duecie z Małgorzatą Tomaszewską prowadzi "Pytanie na śniadanie". Każdemu z prowadzących zdarzają się wpadki, jednak kwintesencją konferansjerskiej synchronizacji jest wspólne wydobywanie się z opresji. W przypadku swojej ostatniej gafy Aleksander Sikora został pozostawiony sam sobie. Na szczęście mógł liczyć na wyrozumiałość gościa. 

Katarzyna Cichopek
19.08.2022 09:13 Wpadka Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Na ratunek ruszył Aleksander Sikora

Katarzyna Cichopek zaliczyła zabawną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie", a na ratunek natychmiast ruszył jej Aleksander Sikora. Choć sytuacja nie wyglądała groźnie, to jednak w najgorszym wypadku mogłoby dojść do skręcenia kostki. Czy nietypowa sytuacja będzie nauczką zarówno dla prowadzącej, jak i produkcji?

Pytanie na śniadanie
09.08.2022 20:43 Kolejna kompromitująca wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko na oczach zaproszonej ekspertki

Wpadki prowadzących w "Pytanie na śniadanie" powoli stają się już swego rodzaju tradycją tego programu. Ostatnio podczas rozmowy z dermatolożką na temat porannych pryszniców "zabłysnął" Aleksander Sikora. Jego przejęzyczenie rozbawiło wszystkich w studio.

Marek Sierocki nie poprowadzi już "Szansy na sukces"
05.07.2022 13:00 Aleksander Sikora zastąpi Marka Sierockiego w "Szansie na sukces"! Prezenter staje się nowym ulubieńcem TVP

"Szansa na sukces" - niegdyś kojarzona wyłącznie z Wojciechem Mannem doczekała się już nowych prowadzących. Kultowy program prowadził już Artur Orzech i Marek Sierocki. Teraz TVP poinformowało, że kolejną edycję poprowadzi Aleksander Sikora z "Pytania na śniadanie". Prezenter wyrasta na coraz większą gwiazdę TVP.

Olek Sikora
04.07.2022 19:05 Aleksander Sikora z "Pytania na śniadanie" szczerze o TVP: "Ostoja polskości"

Aleksander Sikora zaskoczył podczas pierwszego koncertu tegorocznej "Wakacyjnej Trasy Dwójki. Lato, muzyka, zabawa". Dziennikarz zdobył się na publiczne wyznanie, które z pewnością przychyli mu względów Jacka Kurskiego. Niektórzy pracują w TVP dla pieniędzy, inni z braku lepszych miejsc, a jeszcze inni z prawdziwej, gorącej miłości. Do tej ostatniej grupy zalicza się z pewnością Aleksander Sikora, który opisywał ostatnio medium w samych superlatywach. Aleksander Sikora zachwycony TVP O Telewizji Polskiej, pod rządami Jacka Kurskiego, powiedziano już chyba wszystko. Medium, które część widzów ogląda dla tzw. beki, przekroczyło już dawno wszelkie granice śmieszności. Widzowie liczą nazwisko Donalda Tuska odmieniane przez wszystkie przypadki w kolejnych wydaniach "Wiadomości", obserwują wołające o pomstę do nieba wpadki w reportażach, czy kolejne programy "z misją", które okazują się zadziwiającymi niewypałami. Krytycznego zdania na temat państwowego medium zdecydowanie nie podziela jeden z jego znanych prezenterów. Chodzi o Aleksandra Sikorę, którego widzowie kojarzyć mogą z "Pytania na śniadanie". Dziennikarz wykorzystał swój udział w pierwszym koncercie "Wakacyjnej Trasy Dwójki. Lato, muzyka, zabawa", by wyrazić szczerą i głośną opinię na temat swojego pracodawcy. Wzruszające słowa Aleksandra SikoryPubliczność zgromadzona na koncercie "Koncert TVP Polonia z Wilna", który wraz z Aleksandrem Sikorą współprowadziła Małgorzata Tomaszewska, musiała być oszołomiona opinią ze szczerego serca, na którą pozwolił sobie prezenter. - Telewizja Polska jest ostoją polskości - wybrzmiało ze sceny. Jesteśmy przekonani, że zarząd państwowego medium w odpowiedni sposób doceni poświęcenie Aleksandra Sikory, który zdecydował się na tak "heroiczny czyn" sławiący pracodawcę poza ojczystą ziemią. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Kim jest żona Tomasza Wolnego? Ukochaną prowadzącego „Pytanie na śniadanie” zna wielu Polaków, też pracuje w telewizjiIda Nowakowska w zupełnie nowej roli. Mianowano ją Ambasadorem Korpusu SolidarnościMiss Supranational 2022. Agata Wdowiak reprezentantką Polski. Kim jest? Co wiemy o Miss Polski 2021?Źródło: pomponik.pl