Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Aleksander Sikora komentuje: "Najbarwniejsza osobowość"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 28.06.2023 09:23

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Aleksander Sikora komentuje: "Najbarwniejsza osobowość"

Sikora Nowicki
KAPiF

Łukasz Nowicki po 13 latach pożegnał się z “Pytaniem na śniadanie”. Dziennikarz wydał w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśnia powody swojej decyzji.  Programowy kolega Nowickiego Alek Sikora w rozmowie z Plejadą opowiedział o ich współpracy. 

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska tworzyli jedną z najbardziej cenionych par “Pytania na śniadanie”. Niestety tego duetu nie zobaczymy już razem w śniadaniówce. Dziennikarz wydał oświadczenie, w którym żegna się z uwielbianym przez widzów programem.

- Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświęcić rodzinie, podcastowi "Z Nowickim Po Drodze" i teatrowi - tłumaczył na Instagramie.

Wiadomo, co ze związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Na ich profilach pojawiło się to samo

Koledzy z "Pytania na śniadanie" żegnają Łukasza Nowickiego

Decyzja Łukasza Nowickiego wywołała ogromny żal zarówno wśród jego fanów, jak i współpracowników. Widzowie nie mogą uwierzyć, że z programem żegna się tak profesjonalny, naturalny i serdeczny prowadzący. W mediach społecznościowych głos zabrała między innymi jego programowa partnerka - Małgorzata Opczowska.

- Łamiesz nam serca. Dziękuję za wszystko, za ten niesamowity uśmiech, za dobro, zrozumienie i wsparcie. Będę tęsknić - napisała.

Odejście dziennikarza skomentowała również między innymi Małgorzata Tomaszewska, która wyznała w rozmowie z Plejadą, że jest jej bardzo przykro. Teraz na temat całej sytuacji wypowiedział się także Aleksander Sikora.

Aleksander Sikora o odejściu Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie"

Aleksander Sikora w rozmowie z Plejadą wyznał, że współpraca z Łukaszem Nowickim była dla niego wielką przyjemnością. Prezenter życzy swojemu programowemu koledze powodzenia w realizacji dalszych sukcesów.

- Tworzenie jednego zespołu z Łukaszem Nowickim było dla mnie wielką przyjemnością. Jest profesjonalistą i ma jedną z najbarwniejszych osobowości, jakie dotąd poznałem. Niech leci wysoko ponad szczyty marzeń i spełnia się na każdej płaszczyźnie - powiedział Aleksander Sikora w rozmowie z Plejadą.

Źródło: Plejada