Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już dziś o 20:00 wielu Polaków włączy TVN. Stacja wyemituje legendarny film akcji
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.07.2024 12:10

Już dziś o 20:00 wielu Polaków włączy TVN. Stacja wyemituje legendarny film akcji

Pilot
fot. Karolina Kaboompics z pexels

Na widzów, którzy postanowią niedzielny wieczór spędzić przed odbiornikami, czeka nie lada gratka. Stacje przygotowały specjalne produkcje, a ich zróżnicowanie sprawi, że być może każdy, kto postanowi zasiąść przed telewizorem, będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród tych propozycji znalazł się legendarny hit.

TVP 2 o godzinie 20:00

Punktualnie o godzinie 20:00 na antenie TVP 2 zostanie wyemitowany poruszający film w reżyserii Chrisa i Paula Weitzów o intrygującym tytule “Był sobie chłopiec”. W rolach głównych zobaczymy: Hugh Granta, Toni Colletee czy Nicolasa Houlta. 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek "na celowniku" internautów, poszło o jedno. Jej odpowiedź to hit

Will wiedzie beztroskie życie bogatego kawalera. Robi, co mu się tylko podoba - chodzi na zakupy, relaksuje się, a wolny czas spędza na niezobowiązujących randkach. Nieoczekiwanie postanowił poszukać partnerki wśród samotnych matek, wymyśla nawet nieistniejącego syna, by móc im zaimponować. W pewnym momencie na jego drodze staje Susie oraz syn jej przyjaciółki, Marcus. Chłopiec ten niestety w życiu ma pod górkę, lecz pomiędzy nim a Willem niespodziewanie nawiązała się nić porozumienia. Czy ich przyjaźń przetrwa, gdy w życiu mężczyzny pojawi się kobieta?

Tyle emerytury dostaje Irena Santor. Zaskakująca kwota

Polsat o godzinie 20:00

Za to Polsat o godzinie 20:00 wyemituje muzyczne wydarzenie, gromadząc na scenie liczne grono znanych i lubianych artystów. Na koncercie Earth Festival Uniejów 2024, który poświęcony jest ekologii i mający na celu zwrócenie uwagi na dobro naszej planety, pojawią się m.in.: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Zakoper, Majka Jeżowska czy Kamil Bednarek.

Wydarzenie to przeniesie widzów oraz publikę znajdującą się pod sceną nie tylko w muzyczną podróż - zostaną przygotowane również na tę okazję specjalne materiały nagraniowe, ukazujące piękne zakątki Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Książe William przyłapany. Trudno uwierzyć, co wytknęli mu poddani. W sieci zawrzało

TVN o godzinie 20:00

Również TVN dla swoich widzów przygotował znakomitą produkcję, mającą wielu fanów. O godzinie 20:00 rozbrzmią głośno silniki samochodów, a pisk opon będzie niósł się jeszcze długo. Wszystko za sprawą filmu “Za szybcy, za wściekli” w reżyserii Johna Singletona. W rolach głównych zobaczymy nieżyjącego już Paula Walkera, a także: Tyresę Gibson, Cole'a Hausera, Evę Mendes czy Thoma Barry'ego.

Produkcja ta jest kontynuacją hitu “Szybcy i wściekli” i opowiada o historii Briana O'Connera, który stracił pracę w policji tuż po tym, jak umożliwił ucieczkę aresztowanemu Toretto. Były funkcjonariusz szybko staje się jednym z najlepszych kierowców biorących udział w nielegalnych wyścigach. Brian podejmuje się misji, której celem jest zdemaskowanie szanowanego biznesmena, podejrzewanego o przewodzenie grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Czy uda mu się wykonać mu powierzone zadanie, zrehabilitować się i wyjść z opresji cało?