Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielkie zmiany w "The Voice of Poland". Szykują się głośne powroty
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 13.06.2024 13:40

Wielkie zmiany w "The Voice of Poland". Szykują się głośne powroty

The Voice of Poland
fot. KAPIF

W “The Voice of Poland” kilkukrotnie miały miejsca zmiany trenerów, a w programie wzięło udział wiele gwiazd, oceniających wokalne popisy uczestników. Pojawiły się pogłoski, że program ponownie przejdzie metamorfozę, a do ekipy dołączy znany z Polsatu prezenter.

Kolejne zmiany w "The Voice of Polsad"

“The Voice of Poland” wystartował w 2011 roku i od tamtej pory cieszy się dużym zainteresowaniem - nie tylko widzów, ale również uczestników, którzy tak chętnie i licznie z ochotą biorą udział w programie. Ich wokalne talenty oceniają gwiazdy znane z naszej rodzimej sceny estradowej, jednak co rusz muzyczne show przechodzi roszady, przez co w roli trenerów mieliśmy okazję zobaczyć wielu artystów.

Jakiś czas temu pojawiły się ponownie płotki, że po raz kolejny w programie zmienią się znane twarze, jednak tym razem mają one dosięgnąć również prowadzących.

Wiadomo, dlaczego Maciej Dowbor odszedł z Polsatu. Ujawniono nowe fakty

Będą nowi jurorzy w "The Voice of Poland"?

Wygląda na to, że “The Voice of Poland” po raz kolejny przejdzie niemałe zmiany. Zapewne wielu widzów spodziewało się, że prędzej czy później może to nastąpić, tym bardziej, w ciągu kilku ostatnich miesięcy programy emitowane na antenie TVP przeszły istne rewolucje.

Jakiś czas temu “Fakt” informował, że za panelem jurorskim być może zasiądzie Kuba Badach, jednak tym doniesieniom zaprzecza “Pudelek”. Za to “Świat Gwiazd” sugeruje, że mają być prowadzone rozmowy z Michałem Szpakiem, który pojawił się w czterech edycjach muzycznego show. Nie jest wiadome jednak, czyje miejsce miałby zająć.

Do jury The Voice ma wrócić Michał Szpak. Produkcja od razu do niego zadzwoniła, bo każdy pamięta, jak bardzo kochają go widzowie. Umowy są domykane, wiec lada dzień okaże się, czy to on, ale to raczej pewne. Jeśli nie, to znaczy, ze nie spełniono jego oczekiwań. Nie wiadomo jeszcze, czyje miejsce zajmie - przekazał Świat Gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Orłoś po latach wrócił do TVP, a teraz takie wieści. Klamka zapadła

Gwiazda Polsatu dołączy do "The Voice of Poland"?

Pojawiły się także doniesienia, z których wynika, że do “The Voice of Poland” angaż dostaną nowi prowadzący. Według informacji, które przekazał Świat Gwiazd, mają to być dwie dobrze znane widzom postacie: Paulina Chylewska oraz Maciej Dowbor.

Nową edycję The Voice według naszych ustaleń ma poprowadzić Paulina Chylewska. Za kulisami mówi się, że to Maciej do niej dołączy - przekazał portal.

Co ciekawe, Maciej Dowbor niedawno za pośrednictwem Instagrama przekazał, że postanowił zrezygnować ze współpracy z Polsatem, co dodatkowo może podsycić emocje. Czyżby plotki niebawem okazały się prawdą?