Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zaskakująca zmiana w "The Voice of Poland". Padło nazwisko nowego trenera
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 21.05.2024 10:13

Zaskakująca zmiana w "The Voice of Poland". Padło nazwisko nowego trenera

The Voice of Poland
Fot. screen The Voice of Poland/TVP VOD

Od pewnego czasu krążą plotki o zmianach w popularnym show TVP - The Voice of Poland. W ostatniej edycji w charakterystycznych fotelach jury zasiadali Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Czy któryś z jurorów będzie musiał pożegnać się z programem?

The Voice of Poland od lat na antenie TVP

The Voice of Poland to od lat żelazny punkt oferty TVP. Od czasu swojego debiutu na antenie Telewizji Publicznej 3 września 2011 r. program regularnie przyciąga rzeszę widzów. Ostatnią, 14. już edycję muzycznego talent show oglądało średnio 1,55 mln widzów.

Jak jednak wiemy w ostatnich miesiącach w TVP dokonało się wiele zmian. Obecnie trwają przygotowania do produkcji 15. edycji “The Voice”, którą będziemy mogli oglądać jesienią. Czy w jubileuszowej odsłonie zobaczymy ten sam zestaw jurorów?

Mama Krzysztofa Rutkowskiego błagała Rydzyka o pomoc. "Nic nie pomógł"

Zmiany w "The Voice of Poland". Na horyzoncie nowy prowadzący

W goszczącej na antenie TVP2 jesienią 2023 r. czternastej edycji show w charakterystycznych fotelach jury zasiadali Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. 

ZOBACZ: Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub. Zdjęcia z ceremonii robią furorę

Jak podaje "Fakt" w najbliższym czasie ma się to zmienić. Według ustaleń dziennikarzy nowym trenerem w "The Voice" ma zostać Kuba Badach. 

Zwycięzcą ostatniej edycji został podopieczny Lanberry - Jan Górka. Czy zatem jurorka może czuć się bezpieczna? Ktoś bowiem będzie musiał pożegnać się pracą trenera. 

Kim jest Kuba Badach

Potencjalny nowy trener w The Voice of Poland, czyli Kuba Badach, to ceniony w środowisku wokalista, kompozytor i producent. Dorywczo zajmuje się również dziennikarstwem muzycznym. 

Co ciekawe Badach prywatnie jest mężem córki byłej prezydenckiej pary - Aleksandry Kwaśniewskiej. Ma doświadczenie w tego typu programie. W 2020 r. był jurorem w talent show Polsatu “The Four. Bitwa o sławę”. Kogo zastąpi w The Voice of Poland? Jak na razie jeszcze nic nie jest pewne. 

Źródło: Super Express/Fakt/TVP