Rozrywka.Goniec.pl

kadry z programu "Dzień dobry TVN", prod. TVN, wyd. 2023r., Player

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni

20 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Dzień dobry TVN" jest nadawany na żywo, więc nieuniknione są wpadki prowadzących. Tym razem zamiast przejęzyczeń, nagłych upadków albo niezręcznych błędów realizatorskich miało miejsce coś zupełnie innego. Pomiędzy Filipem Chajzerem, a gospodynią kącika show-biznesowego zaiskrzyło, jednak daleko im było od serdeczności. 

Wpadki w telewizji na żywo stają się codziennością

Programy nadawane na żywo należą do tych, które owszem, da się skrupulatnie zaplanować, jednak nie zawsze udaje się stosować do wcześniej założonych wytycznych . Krępujące klapy zdarzają się nie tylko niedoświadczonym, ale nawet najbardziej cenionym tuzom polskiego dziennikarstwa . Czy do takich można zaliczyć Filipa Chajzera, który od kilku lat prowadzi program "Dzień dobry TVN" ?

Na to pytanie warto odpowiedzieć sobie we własnym zakresie, a posiłkować można się ostatnim zdarzeniem, jakie miało miejsce w "śniadaniówce" TVN. Filip Chajzer wraz z towarzyszącą mu na ekranie Małgorzatą Ohme zaprosili widzów do kącika rozrywkowego, w którym o najnowszych doniesieniach z show-biznesu miała opowiedzieć Sandra Hajduk-Popińska. Nikt nie spodziewał się, że pomiędzy nią, a synem Zygmunta Chajzera dojdzie do, delikatnie mówiąc, osobliwej wymiany zdań. 

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Spięcie prowadzących w "Dzień dobry TVN"

Sandra Hajduk-Popińska przywitała się z prowadzącymi i telewidzami, którym przedstawiła członków zespołu Poluzjanci. Tuż po krótkim wywiadzie przeszła do kolejnego przygotowanego przez siebie materiału, tym razem dotyczącego gwiazd spoza krajowego poletka.

- A teraz newsy ze świata show-biznesu, tego zagranicznego, bo dzieje się dużo. Powiedziałabym nawet, że breaking na start! - szumnie rozpoczęła, co nie uszło uwadze Filipa Chajzera, który z dziennikarską wnikliwością spytał koleżankę z redakcji: "Co Ty mówisz? A co to znaczy po polsku?". 

- Łamiący news - odparła krotko wyraźnie niezadowolona z tej  dociekliwości Sandra Hajduk-Popińska. Jej słowa również doczekały się reakcji prowadzącego: "Złam nas!" - zapowiedział Filip Chajzer. 

Dziennikarka po powitalnej wymianie zdań przeszła do meritum i rozpostarła swoją szeroką wiedzę na temat niedawnej Met Gali, czyli jednego z najważniejszych modowych wydarzeń w branżowym środowisku. Niestety, tutaj również nie brakowało uszczypliwości. 

Czyżby Sandra Hajduk-Popińska chciała odpłacić koledze pięknym za nadobne i spróbować go sprowokować? Rzekła bowiem: - Met Gala. Interesuje was to wydarzenie? Bo to naprawdę bardzo duża historia w świecie mody. Patrzę na Filipa i trochę mnie… Prezenter poczuł się wywołany do tablicy. 

"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer starł się z prezenterką

Gospodarz "Dzień dobry TVN" zwrócił uwagę, że Sandra Hajduk-Popińska obdarzyła go nieco mnie życzliwym spojrzeniem, niż koleżankę, więc spytał: "Dlaczego trochę mniej na mnie patrzysz? A co, ja nie jestem z mody?". Dziennikarka, zamiast zignorować te niefrasobliwe zaczepki, wdała się w kolejną dyskusję i odparła: "No dobra, w takim razie wiesz na pewno, że osoba, która odpowiada za zaproszenie gości podczas Met Gali, jest Anna Wintour". 

Małgorzata Ohme Filip Chajzer. Kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023r., Player.jpg

Sandra Hajduk-Popińska.  Kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023r., Player.jpg

Kącik show-biznesowy przez kolejne chwile obył się bez personalnych "wycieczek", jednak końcówka musiała zostać spuentowana kolejną prowokacyjną przycinką. Głodny wiedzy Filip Chajzer spytał bowiem, kto znajduje się na wyświetlanym zdjęciu. 

- To jest Khloe Kardashian, siostra Kim. Bo to jest w ogóle cały klan. Ja ci to później rozrysuję, bo tam jest jeszcze Kylie, Kendall, można się pogubić... - skwitowała złośliwie Sandra Hajduk-Popińska. Jak sądzicie, czy w przypadku bohaterów tej niewinnej sprzeczki sprawdza się powiedzenie "kto się lubi, ten się czubi"?

 

Źródło: "Dzień dobry TVN"

pogodynka

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski zmienił oblicze meczu FC Barcelona kontra real Madryt

Robert Lewandowski zmienił oblicze El Classico. Wystarczyło jedno dotknięcie, fani w euforii

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]