Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Będzie pracował z byłą partnerką Filipa
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 28.02.2023 21:32

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Będzie pracował z byłą partnerką Filipa

None
KAPiF

Zygmunt Chajzer po latach wraca do telewizji. Prezenter poprowadzi program "Chajzer podaje", w którym będzie rozmawiał z gwiazdami polskiego show-biznesu o kulisach ich życia prywatnego. Poza dyskusją gospodarz programu i jego goście będą również wspólnie gotować. 68-latek będzie współpracował z byłą partnerką Filipa Chajzera.

Zygmunt Chajzer będzie pracował z byłą partnerką syna

Widzowie będą mogli oglądać program "Chajzer podaje" w każdą niedzielę w godzinach porannych. Okazuje się również, że 68-latek będzie miał okazję współpracować z byłą partnerką jego syna. Małgorzata Walczak jest bowiem współtwórczynią nowego formatu.

- Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tworzeniu tego programu, a zapowiadanie Zygmunta w paśmie porankowym będzie dla mnie czystą przyjemnością - napisała była partnerka Filipa Chajzera na Instagramie.

Policja z całej Polski szuka tej dwójki. Mieli dopuścić się oburzającego czynu

Zygmunt Chajzer po latach wraca na ekrany

Zygmunt Chajzer rozpoczął karierę dziennikarską w latach 80. Na początku związał się z Telewizją Polską, a w 1997 r. rozpoczął współpracę z Polsatem. W latach 2000-2005 pracował w stacji TVN.

Widzowie doskonale pamiętają go z roli gospodarza najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych i teleturniejów, takich jak "Idź na całość", "Chwila prawdy", "Ananasy z mojej klasy", "Gwiezdny Cyrk" czy "Moment prawdy". Dziennikarz zniknął z ekranów w 2010 roku.

Syn Zygmunta Chajzera był związany z Małgorzatą Walczak

Filip Chajzer poszedł w ślady ojca i również związał się z mediami. Mężczyzna był związany z Małgorzatą Walczak, a w październiku 2017 roku portale obiegła informacja, że zostali rodzicami. 

Ich związek nie przetrwał jednak próby i w 2022 roku postanowili się rozstać. Matka 5-letniego Aleksandra ma świetne relacje z jego dziadkami ze strony ojca. Często publikuje zdjęcia synka z Zygmuntem Chajzerem w mediach społecznościowych.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL