Rozrywka.Goniec.pl

Kapif / Instagram @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni

20 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Maciej Kurzajewski jest tak zaabsorbowany narodzinami swojej wnuczki, że nie zastanawiał się ani chwili i w pierwsze wolne dni czym prędzej wsiadł w samolot i udał się do Włoch. Cel wizyty był tylko jeden - odwiedzić syna i zobaczyć ukochaną wnuczkę. Wiadomo, jak spędza wyjątkowy czas w gronie najbliższych. 

Maciej Kurzajewski pokazał się z synem

Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu obwieścił światu, że wreszcie spełniło się jedno z jego największych marzeń. Został dziadkiem, a o istocie swojej ważnej roli opowiadał w wielu wywiadach. Dziennikarz postanowił nie tylko mówić o swojej misji jako dziadek, ale od razu przejść do czynów. Wykorzystując pierwsze wolne dni, nie zamierzał bowiem spędzić ich w Warszawie, Wolał pojechać do rodziny. 

Maciej Kurzajewski mógł liczyć na towarzystwo Katarzyny Cichopek , jednak na Instagramie tym razem pochwalił się zdjęciem z kimś innym. Gwiazdor TVP opublikował wspólne zdjęci z synem Franciszkiem. To kadr ojca i syna ze spaceru, a zadowolony Maciej Kurzajewski dzierży stery wózka, w którym z pewnością leży jego wnuczka. - Ojciec i ojciec - brzmiał podpis pod zdjęciem.

Krzysztof Jackowski miał wizję, chodzi o Szczecin

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko

CZYTAJ DALEJ

Maciej Kurzajewski spędził czas z synem

Maciej Kurzajewski kocha sport, więc podczas weekendu we Włoszech znalazł kilka chwil na aktywność fizyczną. Namówił do niej także Franciszka, z którym dawno (o czym opowiadała Paulina Smaszcz) nie spędzał wspólnie czasu. Na Instagramie Macieja Kurzajewskiego pojawił się kolejny wspólny kadr, tym razem z biegania. Prezenter wraz z synem przebiegł siedem kilometrów raptem w 40 minut. 

Maciej Kurzajewski. Fot. Instagram @maciejkurzajewski.jpg

Paulina Smaszcz komentuje wyjazd Macieja Kurzajewskiego

Nie da się ukryć, że Maciej Kurzajewski zamierza z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej. Tę determinację w poprawie relacji z synem błyskawicznie skomentowała była żona żurnalisty, Paulina Smaszcz . Podczas porannego live na Instagramie doceniła jego chęci. 

- Zacznę od bardzo pozytywnej wiadomości […] Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem - mówiła, jednocześnie punktując, że o taki obrót sprawy walczyła od dłuższego czasu. 

- Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się… No, to słuchajcie. Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci - wyjaśniła, po czym z optymizmem podsumowała rodzinny wypad gospodarza "Pytania na śniadanie". 

-Słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i będzie teraz dobrze, i odbuduje te relacja z Frankiem i Julkiem - oświadczyła Paulina Smaszcz na Instagramie. 

pogodynka

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski zmienił oblicze meczu FC Barcelona kontra real Madryt

Robert Lewandowski zmienił oblicze El Classico. Wystarczyło jedno dotknięcie, fani w euforii

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Brat Anny Głogowskiej nie żyje. Zaledwie miesiąc temu wziął ślub
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]