Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer przesadził na wizji, wszyscy tracą już do niego cierpliwość
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 18.02.2023 15:19

"Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer przesadził na wizji, wszyscy tracą już do niego cierpliwość

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme ("Dzień Dobry TVN")
KAPiF

Dziwne sceny w “Dzień Dobry TVN”. Choć jeszcze niedawno Małgorzata Ohme twierdziła, że za swoim ekranowym partnerem jest gotowa stanąć murem, chyba zmieni zdanie. Filip Chajzer okropnie potraktował ją w programie, zadając niedyskretne pytania dotyczące jej życia osobistego.

"Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer zadawał niedyskretne pytania Małgorzacie Ohme

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zdają się przez większość czasu raczej lubić swoje towarzystwo, niż za sobą nie przepadać. Prezenterzy stoją za sobą murem w wielu sytuacjach i rzadko się kłócą. Tym razem jednak sytuacja może się zmienić.

Filip Chajzer w ostatnim wydaniu “Dzień Dobry TVN” nie popisał się wrażliwością i postanowił zadać swojej koleżance bardzo niedyskretne pytania dotyczące jej życia osobistego. Poszło o tuloną przez Ohme lalkę.

Cała Polska śmiała się z jego skeczy. Córka Michała Wójcika wyznała gorzką prawdę o ojcu

Małgorzata Ohme tuliła lalkę, Filip Chajzer spytał o dzieci

Małgorzata Ohme miała zapowiedzieć gościnię w programie - ekspertka zajmowała się masażem dla niemowląt. Na wizji zaczęła tulić i bujać lalkę dziecięcą, która miała być później rekwizytem do pokazywania różnych przydatnych rodzicom technik. 

Filip Chajzer nie mógł jednak wytrzymać i postanowił zapytać o to, czy Ohme “jeszcze się przygotowuje” do tego, by postarać się o dziecko. Prezenterka postanowiła szybko uciąć dyskusję. 

- A wiesz, może jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Na pewno w programie nie powiedziałam ostatniego słowa dlatego, że czeka już Julita Księżycka ekspertka od masażu i tuż po przerwie będziemy uczyć się masażu Shantalla, po to, żeby uspokajać nasze dzieci i je wzmacniać. Patrz, ten odruch nigdy nie mija - mówiła Małgorzata Ohme. 

- A masz kandydata? - kontynuował Filip Chajzer, zupełnie nie dając za wygraną, choć jego koleżanka wyraźnie wskazała na to, że powinien już odpuścić. Pytanie pozostało bez odpowiedzi.

Małgorzata Ohme rozstała się z partnerem?

Czy Małgorzata Ohme rozstała się z Rafałem Jakóbiakiem? Gwiazda nie powiedziała tego wprost, ale od pewnego czasu sugerowała to w mediach społecznościowych. Para była ze sobą przez dwa lata i wydawało się, że ich związek zmierza w dobrą stronę. 

Tak było przynajmniej do czasu. Ohme stara się trzymać tę informację w tajemnicy i jak na razie wymijająco odpowiada na wszelkie pytania związane z tym tematem. Być może niebawem zdobędzie się jednak na szersze wyznanie.