Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sophia Loren miała wypadek i trafiła do szpitala. Syn zabrał głos
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.09.2023 13:33

Sophia Loren miała wypadek i trafiła do szpitala. Syn zabrał głos

Sophia Loren
PMPhoto / SplashNews.com/East News

Sophia Loren uległa wypadkowi i trafiła do szpitala. Światowe media informują o stanie zdrowia aktorki, a głos zabrał także jej syn. Czy Sophia Loren zdoła wykaraskać się ze zdrowotnej bolączki?

Sophia Loren dwukrotnie otarła się o śmierć

Sophia Loren już w dzieciństwie poznała wartość ludzkiego życia. Wychowywała się w małym włoskim miasteczku Pozzuoli nieopodal Neapolu. W czasie bombardowań musiała się ukrywać, najczęściej w sali kinowej obok domu. Gwiazda otarła się o śmierć dwukrotnie - gdy była małą dziewczynką jedna z bomb spadła tuż obok niej, jednak skończyło się jedynie na małej ranie na policzku.

Sophia Loren kolejny raz oszukała przeznaczenie prawie trzy dekady temu. W 1995 roku w ostatniej chwili była zmuszona odmówić udziału w festiwalu filmowym w Brukseli. Powodem była bojaźń jej ukochanej matki przed lotem samolotem. Ten strach uratował im życie, ponieważ wszyscy pasażerowie samolotu, na który nie wsiadła Sophia Loren, zginęli w katastrofie lotniczej. Jakiemu wypadkowi Sophia Loren uległa kilka dni temu?

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Sophia Loren miała wypadek. Co się stało?

Gwiazda takich filmów jak "The Women" i "The Life Ahead", a także niegdysiejsza ambasadorka jednej z polskich firm produkujących makaron, uległa wypadkowi w swoim domu w Szwajcarii. 89-letnia Sophia Loren przewróciła się w łazience. 

Sophia Loren złamała kość biodrową i udową, dlatego została natychmiastowo przewieziona do szpitala. Lekarze podjęli decyzję, by operować aktorkę. Tuż po zabiegu syn artystki zabrał głos. Jakie słowa na temat swojej matki przekazał mediom?

Sophia Loren przeszłą operację. Syn zabrał głos

Sophia Loren pomyślnie przeszła operację, jednak teraz czeka ją długa i żmudna rekonwalescencja, w której z pewnością będą wspierać ją najbliżsi synowie, Carlo i Edoardo. 

- Panuje ostrożny optymizm co do wyniku operacji i powrotu do zdrowia Loren. Ten obejmie krótką rekonwalescencję, a następnie długą rehabilitacji - poinformował pierworodny aktorki na łamach The Hollywood Reporter. 

Sophia Loren po nieszczęśliwym wypadku musiała mocno skorygować swoje plany na najbliższe dni. Popularna aktorka nie pojawi się na ważnym wydarzeniu w Bari. Miała tam towarzyszyć na bankiecie z okazji otwarcia restauracji nazwanej jej imieniem i przyjąć honorowe obywatelstwo od władz miasta. Na razie nie wiadomo, na jaki termin przeniesiono uroczystości związane z Sophią Loren.

Źródło: The Hollywood Reporter

Tagi: Aktor Zdrowie