Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Olej, mleko i kawa TANIEJ w Biedronce. Trzeba spełnić warunki, oferta jest niesamowicie korzystna
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 04.10.2023 13:22

Olej, mleko i kawa TANIEJ w Biedronce. Trzeba spełnić warunki, oferta jest niesamowicie korzystna

ZOFIA BAZAK/Marek BAZAK/East News/biedronka.pl, Ogromne promocje w Biedronce
Fot. ZOFIA BAZAK/Marek BAZAK/East News/biedronka.pl, Ogromne promocje w Biedronce

Teraz jest dobry moment na to, żeby zrobić zapasy spożywcze. Szczególnie że w Biedronce pojawiła się niesamowita promocja. W obniżonej cenie dostępne są takie produkty jak olej, mleko, a nawet kawa. Dyskont zastrzega jednak, że trzeba spełnić określone wymogi. Jakie? Już tłumaczymy.

Zrób zakupy w Biedronce, a zaoszczędzisz sporo pieniędzy

Zakupy w Biedronce to teraz niemała gratka. Promocja trwa od poniedziałku 2 października i w zależności od wariantu do środy 4 października lub do soboty 7 października. Produkty w obniżonej cenie kupisz aż o 72% taniej. Wśród nich znajduje się olej, mleko, kawa, a także słodycze.

Promocja jednak objęta została pewnymi zasadami. Dzięki niej możesz jednak skorzystać podwójnie. Jak to zrobić?

Mało kto potrafi znaleźć kota na tym zdjęciu. Tylko najlepsi robią to w jedynie 20 sekund

Zrób zapasy na kilka tygodni

Jesienią i zimą produkty spożywcze dłużej pozostają świeże. To dobry czas, aby zrobić większe zapasy, które można przechowywać również poza lodówką. Teraz dla posiadaczy karty “Moja Biedronka” lub aplikacji sklepu została przygotowana niesamowita promocja.

Wystarczy, że kupisz określoną ilość danego produktu, a wówczas jego cena obniży się od 28 do 72%. Ponadto możesz otrzymać dodatkowe naklejki i szybciej uzbierać maskotkę Mocniaka.

Promocja na niektóre produkty kończy się już dziś!

W gazetce promocyjnej dostępny jest olej Wielkopolski, którego cena, przy zakupie dwóch, jest niższa o 72%. Za jedną butelkę trzeba zatem zapłacić tylko 5,69 zł. Z kolei mleko Wypasione kosztuje obecnie 2,45 zł przy zakupie 6 opakowań. Cena została obniżona o 38%.

To jednak nie koniec, również kawę marki Jacobs można nabyć w promocji -28%. Z kolei przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci drugie z nich jest tańsze o 60%.

Gazetka Biedronki
Fot. biedronka.pl, Gazetka Biedronki 

Promocje w Biedronce

Tagi: Biedronka