Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Miliony Polaków chwycą za piloty i włączą TVN. Kultowy hit już o 22:40
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 21:14

Miliony Polaków chwycą za piloty i włączą TVN. Kultowy hit już o 22:40

pilot
Fot. Pixabay.com/kalhh

Czwartkowy wieczór to moment, w którym miliony Polaków zasiadają przed telewizorami, aby odpocząć, bo niemal całym tygodniu pracy. A warto, bo polskie stacje telewizyjne przygotowały dla widzów ciekawą ofertę. W programie między innymi dwa komediowe hity. Sprawdź, co obejrzeć wieczorem 16 maja. 

Dziś w TV: "Wpadka"

Już dziś wieczorem na ekranach widzów Polsatu zagości "Wpadka”. Jest to amerykańska komedia romantyczna z 2007 roku. Film wyreżyserował Judd Apatow, a w główną rolę wcielili się Katherine Heigl oraz Seth Rogen.

“Wpadka” to historia dwojga ludzi, dla których przypadkowe spotkanie w klubie kończy się porankiem w jednym łóżku. Główni bohaterowie to Alison i Ben. Kobieta jest wykształconą i pracowitą dziennikarką, natomiast mężczyzna jest niedojrzały i stale unika pracy. Po kilku tygodniach okazuje się, że Alison jest w ciąży. Czy ich związek przetrwa?

“Wpadka” - Polsat, godz. 22:10 

Skandal króla Karola III i Camilli. Test DNA zdecyduje o wszystkim

Dziś w TV: "American Pie II"

Na widzów TVN czeka prawdziwy hit. Stacja pokaże dziś drugą część kultowego cyklu “American Pie”. Film powstał w 2001 roku, a za jego reżyserią stoi James B. Rogers. W głównych rolach pojawią się Jason Biggs oraz Seann William Scott.

ZOBACZ: Ewa Drzyzga przekazała nagłe wieści o mamie. Polały się łzy

Film opowiada spotkaniu grupy szkolnych przyjaciół po pierwszym roku studiów. Postanawiają oni zorganizować niezapomnianą wakacyjną imprezę. Jak zwykle, mężczyźni postanawiają dowieść swojej męskości. Jak to się dla nich skończy?

“American Pie II” - TVN, godz. 22:40

Dziś w TV: "Sekret w ich oczach"

Po “American Pie II” na widzów TVNu czekać będzie produkcja “Sekret w ich oczach”. Jest to thriller z 2015 roku napisany i wyreżyserowany przez Billy'ego Raya. Obraz oparty jest na powieści “La pregunta de sus ojos” autorstwa Eduardo Sacheri.

ZOBACZ: Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał

Ofiarą mordercy pada córka policjantki Jess. Po tym wydarzeniu kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Postanawia jednak na własną rękę wszcząć śledztwo i odnaleźć zabójcę swojego dziecko. W głównych rolach m.in. Julia Robert i Nicole Kidman.

“Sekret w ich oczach” - TVN, godz. 00:45

Tagi: TVN Polsat